Велико Търново

  • 84 676
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 021
Е сега пак няма вода на булевард България.Изглежда в района има авария. #2gunfire

Авариен ремонт
03.11.2014
"ВиК Йовковци" ООД, гр. В. Търново уведомява своите абонати, че във връзка с авариен ремонт на водопроводната мрежа, днес 03.11.2014 г. (Понеделник) до 1700 ч. ще бъде спряно водоподаването за следните улици: "Мармарлийска", "Стара планина", "Тракия", "Росица", "Клокотница", "Момина крепост", "3-ти март", "Мизия" и "Славянска".

Не пише за "България", ама знае ли се, може и там да е засегнало.

# 751
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Аййй, "Здравец" и "Соня" значи нямат вода Sad

# 752
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Момичета, малко на празнична вълна  Flutter

Идеи за Нова година из Търновска околия ?  Blush
Някъде, където сте си изкарвали весело последните години..
Изчерпала съм се от към идеи, а на домашно май вече не ми се стои  Whistling

# 753
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
Е сега пак няма вода на булевард България.Изглежда в района има авария. #2gunfire

Авариен ремонт
03.11.2014
"ВиК Йовковци" ООД, гр. В. Търново уведомява своите абонати, че във връзка с авариен ремонт на водопроводната мрежа, днес 03.11.2014 г. (Понеделник) до 1700 ч. ще бъде спряно водоподаването за следните улици: "Мармарлийска", "Стара планина", "Тракия", "Росица", "Клокотница", "Момина крепост", "3-ти март", "Мизия" и "Славянска".

Не пише за "България", ама знае ли се, може и там да е засегнало.

Обаждах се, има друг авариен ремонт, който не е съобщен в новини на сайта им.Казаха, че възможно бързо ще пуснат водата.

# 754
  • Мнения: 14 348
Момичета, малко на празнична вълна  Flutter

Идеи за Нова година из Търновска околия ?  Blush
Някъде, където сте си изкарвали весело последните години..
Изчерпала съм се от към идеи, а на домашно май вече не ми се стои  Whistling


Трявна Simple Smile Две години под ред там ходим, много ми харесва. Има много заведения, а къщите за гости предлагат условия за празнуване (в смисъл има си всичката посуда за готвене и сервиране).

# 755
  • Мнения: 1 811
Мониии, къде си да пуснеш нова тема..Да не ни заключат Rolling Eyes

# 756
  • Мнения: 41
Извинявайте за закъснението, момичета Blush Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 757
  • Мнения: 187
Някой може ли да ми препоръча детегледачка. Няма да я използвам постоянно, а само при нужда

Общи условия

Активация на акаунт