Прогнозата за май е ясна - вихрушка книжна се задава бясна!

  • 17 668
  • 687
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 689







Накратко правилата:

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник и му изпраща книгата като подарък-изненада.



По идея на: neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея като носите калинки!!!




Албумчето ни: Майска игра 2014


И нека забавлението започне СЕГА!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 462
Хайда да се запиша първа.

Благодаря за новата тема, Мижка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 105
Хайде аз да съм първа. Добър вечер четящи момичета.  newsm51
Изпратих пакетче към моето книжно другарче, очаквам тези дни да покаже на всички какво съм му избрала.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 899
Чудна нова тема, Миж!
Нека я изпълним с много положителни емоции  Hug

# 4
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Миж, за теб и старанието ти   bouquet

Гиговче,благодаря ти мила за прегръдките  Hug
Записвам се и изчезвам да спя с дребосъчката...........

# 5
  • Мнения: 5 405
Записче и от мен  Crazy

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 13 480
Цоп и от мен   Laughing

Мижжж,  newsm51

Хайде тук купона не трябва да спира   bigdance2

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Миж, чудесно оформена тема, благодаря  Hug!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 362
Миж,благодаря за старанието.Темата е много хубава.
Девичка ще те чакам с нетърпение за хубави новини.

# 9
  • Мнения: 1 107
Да се цопна и аз в новата тема. Мижжж благодарности
Благодаря и за старанието ти да създадеш и попълваш албумчето! Досега гледах снимки, друго си е да е всичко събрано и нагледно smile3501

Девичка едни палчета и от мен за утре Praynig

# 10
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мижжж, отново си се постарала и оформлението на темата е прекрасно!  Hug Благодаря, че се грижиш да ни е уютно!  Hug

 Девичка, в мислите ми сте! Имаш и от мен стиснати палци и позитивни мисли. Знам, че ще ни пишеш добри новини утре вечер.  Hug Heart Eyes

 Лу
, много интересен човек си за мен. Чела съм те и в други теми, имаш много разнородни занимания, но не ми  е удобно да те питам какво работиш.  Blush Споделяй по-често, с интерес те чета. А книгите, които си си взела, както ти е писала Киф, са страхотни. Тази черно бялата ми  е любопитна.

 Вивиан и marisha, моля посетете пощите си утре. Имате пощааааа.

Гигова, много бързо избрахте спалня  и обзавеждане. Де да можех да вземам бързи решения като теб. Аз още не съм уточнила какви да са шкафчетата на кухнята ми. Искам да са светли, но само толкова.

 Отивам да разгледам албума и после ще видим къде ще отида.  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 729
Миж, и от мен благодарности за новата тема и за старанието, което всеки пък влагаш, за да ни е уютно!   bouquet Албумчето става много красиво и колоритно!  Simple Smile

Девичка, и от мен пожелания за успех и добри новини утре! Стискам палци и Ви изпращам положителна енергия.  Hug

Ох, аз най-сетне опаковах пакета за моето мило другарче. Май сложих всичко, което бях приготвила. И обърках надписването на плика, и понеже нямах резервен плик, залепих отгоре бяла хартия. Та мило другарче още от сега ти се извинявам за вида на пакета, но то беше от бързане и от желанието ми по-бързо да те зарадвам (надявам се).

# 12
  • Мнения: 1 601
Цоп да се включа в новата тема и аз . Миж , благодаря ти за направата на темата , искам да я напълним с красиви , великолепни подаръци , да струи от позитивизъм  Hug

Девичка , стискам палци , всичко да е наред  Hug

# 13
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хейййй да се сетя да ви попитам преди да се хвърля да купувам.. Има ли някоя от вас и удобно ли би било да ми изпрати за прочит "Мъжът от съседният гроб"?

Споменах ли другарчето в края на работната седица да варди маршрута на пощаджията?  Crazy

# 14
  • На високо
  • Мнения: 824
Благодаря за темата, Миж! Hug
Скарамушче, честит рожден ден  bouquet! Бъди красива, усмихната, вдъхновена и щастлива с любимите си хора!
Скрит текст:
Мери, прекрасни подаръци!
Девичка, чакаме да пишеш утре!
И аз най-после отбелязах напредък по отношение на подготовката на подаръците за моето другарче. Купих ги! Ура!!!! До края на седмицата ще се постарая и да ги изпратя. А за другарчето ми  ..... ами нищо няма да кажа, че ще се издам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт