Прогнозата за май е ясна - вихрушка книжна се задава бясна!

  • 17 685
  • 687
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
Юхууууууууууу, познайте, познайтеееееееее  newsm44

Взех си пакета, ама то не е пакет, а пакетище  Mr. Green Така ... Още малко потрайте, ще разберете, ще разберете  smile3506
Та взимам аз пакетището  Mr. Green и тичам, тичам в дъжда към колата, и междувременно чета от нетърпение името ... Виждам Ирина! Опа, появяват се някакви съмнения ... И както си тичам и с половин око гледам локви и т.н прелести, така се спънах, че политнах като птица напред ... Ама нали съм във вихъра си, от щастие, успях да запазя пакетището да не падне в една огромна локва ...  Mr. Green
Влизам в колата и мъжа ми ме посреща с думите: " Леле, какво е това чудо пък сега, какво си поръчвала пак?!?" ... с две думи на скандал отиват нещата  Joy Обяснявам му аз за нашите положителни емоции от форума, та на човека му стана толкова любопитно, че вика: "Ами хайде де, отваряй го, какво сега ще чакаш до вкъщи чак  Joy" Изясни ми се картината, така го загриза какво има в пакетището, ще не можа да издържи! Чак изкопа отнякъде едно джобно ножче, за да мога да отворя по-лесно пакета  Joy
Отварям аз пакета, и от вътре се показва ето тази красота:
Скрит текст:
Наистина прекрасно опакован подарък, изключително красив  Heart Eyes
За съжаление мъжа ми гризна дръвцето  Joy  и не можа да види съдържанието, тъй като му казах, че преди да го отворя искам да го снимам в цялата му прелест  Heart Eyes
Много беше разочарован, че трябва да изчака до вечерта  hahaha

Ето вече дойде момента да ви разкрия и моето другарчее  Heart Eyes Hug
Иринка, благодаря ти от сърце, първо - за прекрасната книга, която исках изключително много! Рода на майка ми има връзка с историята в книгата и за мен, това е най-ценната книга от всичките ми желания! Не зная дали си я уцелила случайно или си се ровила назад из моите писания, но повярвай ми, нацелила си право в сърцето на желанията ми! Благодаря ти!  Hug Hug Hug
Ето я книгата:

Скрит текст:

За допълнителните подаръчета какво да кажа, вече ги ползвам усилено и с удоволствие  Heart Eyes
Прекрасно масло за тяло с божествен аромат на карамел и масла от ший, какао и кисело мляко:

Скрит текст:

Мирише наистина уникално хора, Иринка, много, много ти благодаря, страхотно е маслото!
Вече го пробвах  Heart Eyes

Лукум от извора, както се казва  Heart Eyes :

Скрит текст:

Картичката, с прекрасно послание, което много ме докосна  Embarassed
 Hug

Скрит текст:

Пръчка канела  Heart Eyes и едно мъничко слънчице, което си представям като го види малката ми дъщеря, веднага ще започне да се пазари да й го дам  Grinning

Скрит текст:

Благодаря ти Иринка, (някак ми е трудно да те възприема като irina _ivanova вече)  Hug
Трогна ме, докосна ме, зарадва ме и ми създаде незаменими положителни емоции!
Благодаря ти мило другарче!!!  newsm51

Момичета, много се извинявам за емоционалния пост, но наистина ми е много готино в момента  Heart Eyes То си и личи де  Laughing

# 46
  • Мнения: 10 703
Виви, радостта ти буквално се усеща през монитора Hug Hug Hug
Браво на Иринка, че така те е зарадвала  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 5 405
Ухууу, Вив, честит подарък! Наистина е прекрасно опакован  Heart Eyes Слънцето е много сладко Simple Smile)
Браво на Иринка!  Peace

# 48
  • Мнения: 1 601
Вивиан , честит подарък , наистина струи радостта ти през монитора , усеща се осезаемо колко истински те е зарадвала Иринка , браво , прекрасно опакован подарък , чудесен е !  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 10 858
Наистина ме зарадва моето другарче!
Даже днес, след тренировка се намазах с новото масълце  Heart Eyes Божествено мирише, да си купите и вие  Mr. Green

Пропуснала съм вашите подаръци ... ще ходя в старата тема да търся  Embarassed

# 50
  • Мнения: 10 703
Пропуснала съм вашите подаръци ... ще ходя в старата тема да търся  Embarassed

Няма какво да търсиш, виж в албумчето на първа страница  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 6 210
Йее, Виви, супер! Иринка беше (и си остава!) моето другарче в миналата игра, така че и аз съм получавала хубава книга и вкусен локум от нея, фук-фук  Joy Hug.

# 52
  • Мнения: 6 651
Честито на Петяяя и на Вив!  Simple Smile
Браво на Лофчето и на Иринка за старанието!  Hug
Лу,не си ме прочела явно,но писах ,че много ме зарадва подаръка ти! Благодаря ти от сърце! Особено ме трогна ,че си се интересувала какво обичам! Много е мило такова отношение!  Hug  Дъщеря ми вече грабна котенцето,но другите облаги са за мен.  Wink
Моето другарче също трябва да се похвали днес или утре.  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 10 858
Днес и утре извършвам довършителните работи и изпращам и аз  Flutter
Другарчето ми да чака  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 105
Вивиан, не очаквах да ти причиня чак такива емоции, но явно си емоционален човек и от писането ти личи, че истински си се зарадвала и изненадала /нали това е целта на занятието/. Виждам, че имаш въпрос към мен и веднага ти отговарям: Понеже 24 май е деня на славянската писменост и култура, а тази игра е свързана с датата, реших да ти подаря българския автор от твоя списък. Радвам се, че съм те "уцелила в десетката" както се казва. Виждаш ли колко е емоционално тук, а ти искаш да се отказваш.  newsm51
Момичета да Ви се похваля, тази година съм абитуриентка /класна съм на 12 клас/ днес им беше последния учебен ден. Предстоят ни матури, на 26 май бална вечер и професионални матури понеже са профил "Производство и обслужване в заведенията за хранене и развлечение".  Simple Smile

# 55
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Прекрасен подарък , Вив! Браво Иринче за старанието и добрият вкус! Чудесни емоции!
Вив, ще очаквам отзив, че отдавна съм хвърлила око на книжката.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 277
момичетааааааааааа  Flutter Party Flutter Party Flutter Party
Рейнче  Hug Hug Hug Heart Eyes Grinning Party Hug Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 5 378
Иринче,браво!Много хубав подарък.
Вив,така си заразителна в своята радост!
Аз известие нямам още,но се старая да не мисля кое е моето другарче. Обичам изненадите.
В петък изпращам.Вече виждам нетърпеливки Hug

# 58
  • Мнения: 1 729
Леле, какви красоти тук! Става все по-хубаво и по-хубаво!

Петяя, много ми харесаха совите ти, или пък бухали, няма значение. Много ги обичам и си колекционирам и аз такива сувенирчета.

А Ирина как красиво беше опаковала подаръка - адмирации.  Hug

И аз днес успях да изпратя най-сетне моето много, много скромничко пакетче.  Embarassed Ще чакам другарчето ми да се отчете и дано се зарадва.

Чакаме Девичка да се появи с добри новини за детенцето й.  Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 3 277
взех си пакета от пощата в прекрасно настроение, тук вали един дъжд, обаче аз си викам - супер - и под дъжда с пакета  Grinning не го отворих, купих си едно лаваца със сметана и много захар и тръгнах с него и пакета под мишничка за вкъщи. викам си - ето, време само за мен  Grinning (гушко го гледа баба му вкъщи днес) започнах да предвкусвам книжките  Flutter напипах твърда корица и веднага ми щракна - от моя списък само достоевски би могъл да е твърдокоричен  Laughing ухаааа.... обаче другото... по-малко е, прилича пак на книга. да не би да са две???!!? и още нещо има, тежичко. и така, извървях си пътя до вкъщи с кафенцето, с широка усмивка на уста и в прекрасно настроение.
да си призная, вече го отворих.  Party току-що. защото като се прибрах, трябваше да храня детето, да освободя малко майка ми и т.н., и - чак сега - съвсем светнах като крушка.
ноооо, останалото ще ви разкажа по-късно със снимки  Party  Party  Party

Общи условия

Активация на акаунт