Прогнозата за май е ясна - вихрушка книжна се задава бясна!

  • 17 687
  • 687
  •   1
Отговори
# 60
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Мариша, толкова хубаво пишеш... с нетърпение чакам продължението!

Момичета, прекрасни сте! Толкова се радвам, че са събрани толкова слънчеви хора в една тема!

# 61
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Идвам и аз да се радвам при вас. Отново е толкова хубаво тук. Става ми топло на душата като ви чета, усещам емоциите ви.

 Честито на получилите подаръци, толкова емоционално пресъздавате усещанията си.  Hug
 А изпратилите са вложили толкова чувство, такова старание. Невероятни хора има тук.
 Аз се радвам и като получавам, но и като подарявам подарък, дори май повече ми е хубаво като подаря. Скоро и моята дружка ще пише, само мъничко търпение да има и ще я зарадвам.

 Локумът на Иринка съм го яла.  Laughing Я как прозвуча. Ама то да беше само локум. Пакет сладости бяха.

 Видях картичка, която и аз щях да взема на моето другарче. А на другарчето щях да слагам нещо на Рефан, което обожавам, но не посмях, защото не знам дали ползва такива неща, а като гледам Виви как се радва, вече съжалявам, че не го направих. Доста съвпадения има в избора ни на подарък към другарчето, едни такива дребни детайли, но пък показвам, че все пак имаме общи мисли. Това ми харесва.

Девичка, обади се непременно като се прибереш, че цял ден сте в ума ми.  Hug

Зори, никак не ми пречи, че знам кое е моето другарче. Някак се абстрахирам от тази мисъл, не знам ще ме разбереш ли. А ако не знам, сигурно ще отгатна, защото имам силно развито шесто, седмо, осмо чувство.  Mr. Green

ДругарчеHug Heart Eyes!

 Вече 11 момичета получиха подаръците си. Simple Smile

# 62
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Иринка, представям си вълненията ти по завършването на дванадесетокласниците ти. Раздялата тежи, но пък има толкова обич в последните дни. Утре и ние ще изпращаме нашите зрелостници. Жалко, че времето е кофти тук, валя цял ден, ще им скапе настроението.

 
Скрит текст:
Аз пък наесен ще имам емоции, ще посрещна мои първокласници. Такава ми е тръпка отсега.

 Бягащите в дъжда сред локви ме разсмяха. Пак ще прочета, че се хилих доста преди малко, може да съм пропуснала нещо.  Joy

# 63
  • Мнения: 105
Нели, уж не съм емоционална, но вчера като си нанасях материала в материалната книга за Час на класа ми стана малко тъжно, но малко. Живи и здрави децата, дано имат късмет в живота. Нашите зрелостници ще изпращаме на 19 май.  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 491
Запис ooooh!
Мижик Heart Eyes Hug, страхотна тема си спретнала, сърдечни благодарности за труда, който си вложила Hug

Честито на Петя и на Вив, страхотни подаръци сте получили, вашите другарчета много са се постарали, браво на Лофчето и на Ирина  bouquet


 ...
Гигова, много бързо избрахте спалня  и обзавеждане. Де да можех да вземам бързи решения като теб. Аз още не съм уточнила какви да са шкафчетата на кухнята ми. Искам да са светли, но само толкова.
...
Скрит текст:
О, мила моя, мислиш че е бързо, никак даже Naughty, ние от доста време търси, ровим се и обикаляме, как мислиш да разглобим стаята и чак тогава да почваме с търсенето-мне Naughty
Пък и сега няма да стане бързо, поне месец ще отнеме изработката.
Първо моят мъже е много капризен на качество(и затова и толкова време търсим) и второ малко е нестандартен-висок е 1.96 Laughing, така че задължително правим по поръчка щото него стандартите не го ловят Grinning Абе зорна работа, ама с/у повече пари и най-различни капризи, Ергодизайн(Русе) ще ни правят спалнята, друга пак Русенска(Ирим) гардеробът, ама не са като по каталог, тук прибавихме нещо, там сменихме кожа, там профил, гардеробът с плъзгащи врати, но и там правихме промени, с повече рафтрчета от едната страна и т.н....На леглото сменихме кожата, размерите и т.н...Не зная собственикът на мебелната къща снощи как се възздържа да не ни застреля, ама за толкова пари ше ме извини Laughing Та така нашето е дълга сага, а ти си мислиш бързо, няма такива работи ooooh! Laughing Ама да не ти обяснявам повече...че пак ме заболява главата ooooh! Laughing

# 65
  • Мнения: 1 601
Мариша , чакаме снимки да се радваме на подаръка  Hug

Гиговче , Нели , ще станат прекрасни апартаментите ви , само търпение се иска, ама като ти влезе майстор в къщата и ...... става страшно , ама каква красота пък е после , ново , чистичко , не може да се нагледа човек на творението си  Hug

# 66
  • Мнения: 1 243

Колко хубав подрък от Иринка! Супер!  Hug

Аз пък не можах да отида до пощата, за да разбера дали имам подаръче... А утре имаме гости и сигурно пак няма да успея.  Cry Confused

# 67
  • Мнения: 2 139
Ох много е хубаво тук Simple Smile Все едно съм си у дома ( а съм на работа в този прекрасен миг  Cry всичко хубаво имало край, най-вече отпуската  Cry)
Видях много прекрасни подаръци и книги. Тази Бежанци съм си я набелязала и сигурно скоро ще влезе в библиотеката ми. Чакам кротко снимки от Мариша  Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, за Бежанци нямате никакви грижи, пишете ми, ще я пратя на всеки, който има желание да я прочете  Hug

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Ехоооооо, имам си бележка за пощатааа  Hug Hug Hug
Утре съм на работа рано, но ще избягам от работа, за а си взема подаръка и после ще ви споделя   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не съм чела назад днес, че беше ужасен ден, утре ще изчета всичко  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 6 210
Видях бухалите, че одеве съм ги пропуснала - много са сладки  Heart Eyes.

Виви, теб те нямаше, нямаше, ама така хубаво си го разказала. Отивала работата на скандал  Joy Hug.

Аз получих известие, че книгата, която изпрах за другарчето ми е изпратена към мен. Надявам се утре да дойде и най-късно в петък или събота да пусна пакетчето, че много се забавих.

Знаете ли, че и аз вчера гледах тия Рефански неща, но не посмях да купя, защото не съм ги ползвала лично и не знам какъв им е случая.

# 71
  • Мнения: 738
Хайде цоп и аз тук , не мога да ви се нарадвам, ей!  Hug
Честити подаръци на всички и голям поздрав!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 13 553
Привет прекрасни четящи принцеси  Hug
Моето скъпо другарче вече си има допълнителен подарък и съм хепи  newsm44 дано и то да е така, когато го види /искрено се надявам/. Значи в петък пакетчето хваща пътя...

Петяя, честит подарък - прекрасен е.

Вив, честито и на теб - емоциите тук са страхотни /убеди се вече в това/, я пак си помисли дали ще се включиш в другата игра?!?  Flutter

И аз чакам кротко снимки от Мариша Whistling

# 73
  • София
  • Мнения: 3 292
Мариша, толкова хубаво пишеш... с нетърпение чакам продължението!
TheBlackWidow, старая се, всички тези емоции ги дължа на всички вас, и ми се иска да ви направя съпричастни към моята радост.  Hug поне отчасти, защото то не се описва.  Flutter  Hug
тааа, като заспа бебче-мепче-хлебче, аз награбих пакетчето (междудругото перфектно оформено, още от него лъха на внимание и "грижа ме е") и се заключих в кухнята Simple Smile
Скрит текст:
отварям го (с разкъсване!  Laughing) и отвътре изпадат Достоевски, както предполагах  Heart Eyes, и Майкъл-а с Пясък през пръстите  Party аз намирам картичката веднага, да видя колко ми работи шестото чувство, и какво да видя Рейнчето, дето ме дебне с бинокола и ми "чини сейра" - викаше дядо  Joy Ех, Рейнче,  Hug
Вътре във всяка книга намирам по бележка
Скрит текст:

това много ме трогна - надписите са от мои постове - обясняват избора на книгите.  Heart Eyes
и, освен целия този разкош - Достоевски с безценното издание на световна класика, от която поредица имам поне 10 други автори, книга с история; и Майкъл Крайтън с най-новото му публикувано, имаше и още!   един светилник. От оникс!! - от оникс имам ваза, и по две чаши от най-различни видове - водни, винени и др.! Светилничето вече зае подобаващото му се място при тях; и едни бонбонки от най-любимите ми.
Скрит текст:



така. сега дотук пускам поста, защото за пръв път качвам снимки и вероятно няма да съм успяла.  Mr. Green е, поне е късно нощем, та няма да бера голям срам...  Laughing като с ровенето в кашона...  Laughing никой не ме видя  Crazy
Рейнче, искрено ти благодаря за внимателно обмисления и толкова красив подарък!!!! Нямам думи!    bouquet  Hug   bouquet

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 01:08 от marisha7

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 13 553
Мариша, помагам със снимките.









Общи условия

Активация на акаунт