Прогнозата за май е ясна - вихрушка книжна се задава бясна!

  • 17 708
  • 687
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 318
хех, Деси, много мило, много благодаря!  Hug  Hug  Hug

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 13 625
О, няма за какво   bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 3 318
мисля, че успях и в поста си да оправя снимковия материал  Simple Smile да върви с разказа  Heart Eyes
още веднъж, мило Рейнче, благодаря ти Hug

# 78
  • Мнения: 2 143
Много хубав подарък и за теб Мариша Simple Smile Браво на Рейн!
 Hug

# 79
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Мариша  Hug  Hug  Hug

Радвам се, че най-накрая си взе подаръка!! Сериозно се бях притеснила, че ще си стои в пощенската станция до второто пришествие.  Laughing
И много се радвам, че си харесала всичко. Книгата/те беше лесната част от подаръка. Допълнението ми беше трудно, но явно съм се справила.  Party
Дори си видях правописна грешка.  Голяма неграмотност. hahaha


Не мога да опаковам красиво и добре, че не съм се пробвала. Резултатът щеше да бъде плачевен. Ирина печели моя приз за най-добре опакован подарък.   bouquet

Много са хубави подаръците, които са спретнали LofYou и Ирина!  Браво!   bouquet
А когато се улучи и най-желаната книга, е още по-хубаво!!

Инак, аз нямам известие и вчера нямаше нищо за мен на гишето.. Ама днес пътя ми пак е в близост до пощата  Laughing

# 80
  • Мнения: 1 831
Добро утро, момичета   food010

Честити подаръци на Вив и на Мариша  Heart Eyes

Браво и на подарилите Ирина и Рейнчето справили сте се страхотно. Иринка поздравления и от мен за опаковката    smile3525

Прави бяхте, че емоцията от изпращането и след това реакцията на получилия са много хубави. Вчера цял ден бях в приповдигнато настроение благодарение на радостта на Петя от подаръка   newsm51

Хубав ден от мен на всички  Hug

# 81
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет и от мен  Hug
Мариша,Лофче,Вив честити подаръчета момичета!Споделям вашата радост  Heart Eyes
Много емоции тук в темата,прекрасно е   Heart Eyes

Другарче,ти имаш известие,провери ли пощата?Ако не си,бягай бързо там....чака те  Hug
Ние се прибрахме късно снощи и първото нещо бе да си проверя пощенската кутия,но явно моето другарче ми гласи изненадата още и нямаше нищо.....чакам си аз и се вълнувам....не се тревожи друграче,сигурна съм,че ще си заслужава търпението ми  Hug

Киф,благодаря за желанието да ми изпратиш книжката която исках да прочета   bouquetОценявам много твоя жест  HugТази и другата седмица ще ми е доста натоварено и за това не писах адрес на лични.Нека мине месеца и ще дам адрес,че други вълнения имам в момента,не само здравсловни,но надявам се да са за хубаво.... Blush

Скрит текст:
Благодаря на всички за силните прегръдки  HugМинахме прегледа вчера във Варна и съм една идея по-спокойна,че моята Мария няма проблем с очите и не се налага корекция на зрението...вижда си перфектно орлето... Simple Smile За сега ще пускаме изследвания за ПКК и СУЕ,за да отхвърлим евентуален проблем и там,но според лекарката едва ли ще покаже нещо.Диагнозата,ако мога да я нарека така е хордеолум/възпаление на клепача -образува се мастен канал,който се запушва и причинява появата на тези пъпчици в и по оченцата.За сега лечението е пак с АБ капки по схема.Надявам се тези са правилните и успешните.Няма нужда от хирургична намеса и се моля проблема да отшуми с времето.Поне така ни успокоиха,че се израства и че се среща при доста деца на тази възраст.Замислям се много обаче и за хомеопатично лечение в комбинация с алтернативното.Търся подходящ специалист хомеопат,че при нас такива липсват отново..ако имате наблюдения за такъв-споделяйте  Hug
Денят вчера бе изпълнен с емоции за малката ми прекрасница и се постарахме с татко ѝ да и доставим малко удоволствия.Споделям само няколко с вас-радостта ѝ от  първата среща с морето и едни уникално красиви и чувствително добри животни.Поздрав от мен  Hug



# 82
  • София
  • Мнения: 1 462
Ох, момичета, няма такива емоции просто. Благодаря ви.  Hug

Честито на всички получили подаръците. Браво на изпращачите, за старанието и  любовта, които са вложили.

LofYou  Hug

devi4ca  fingerscrossed всичко с изследванията да е наред.

Хайде цоп и аз тук , не мога да ви се нарадвам, ей!  Hug
Честити подаръци на всички и голям поздрав!


ОООО, Камиче, как ти завиждам благородно, за мястото на което си. Благодаря за споделената емоция, върна ме 7 години по същото време, на същото място.   bouquet

Време е и моето другарче да се обади, че има известие, поне.
Хубав и спорен ден.

# 83
  • София
  • Мнения: 10 858
Моето другарче да се готви! Утре пускам пакетчето и дано му хареса, че много се притеснявам  Embarassed
Деска , ами не съм много редовна в писането и затова не се чувствам много на място. Но ще гледам да се поправя Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 601
Добро утро , сладурки , как сте днес , тръпнете ли в очакване на подаръци ?  Laughing Аз този път съм безкрайно търпелива , чудя се дали не съм болна нещо , ама си е така , много ми е спокойно и не бързам за подаръка , така че мило другарче , не се притеснявай с изпращането да бързаш  Heart Eyes

Мариша , честит да ти е подаръка , Рейн ми беше другарче в предната размяна на подаръци и помня колко щастлива ме направи с подаръка , особено със книгата , която най - много исках от списъка , телепатично и предадох моите вибрации . Сега и теб страшно много те е зарадвала . Браво не Рейн , сладурка голяма е   Heart Eyes

Девичка
, раздам се , че си по спокойна , и моя съвет е да пробваш с хомеопатия , малкия ми племенник , който е на 3, 5 годинки така го лекуват . Целувки за теб и малката принцеса и бързо оздравяване , назад в миналото да остават болестите .

Вив , никакво отказване от играта , молбата за напускане никой няма да ти я разпише , така че чакаме по - често включване сред нас  Hug

И в този ред на мисли , не съм виждала тук Ябълка , тя участва ли в играта ?  newsm78

# 85
  • Мнения: 1 107
Добро утро и от мен, прекрасници Hug

Вчерашният ден пак е бил доста емоционален. Честито на зарадваните и браво на зарадвалите, личи си, че са се постарали!
Скрит текст:
На мен точно това ми беше притеснението, че няма да успея да се погрижа за другарчето си, да вложа старание и чувство, най-вероятно щеше да е "да отбия номера", а така не искам Naughty Затова прецених, че е по-добре да се въздържа тази игра.

Девичка зарадвах се и аз, че са те поуспокоили и не е нещо сериозно. Въпреки че като сава дума за здравето на децата ни, и най-лека настинка ни се струва страшно Sad
Я, виж как сте зарадвали детето, хубава хрумка. А каква буйна и хубава коса има, на колко е?

Камиче завид, завид Blush

# 86
  • Мнения: 6
Здравейте,момичета !
От доста време чета вашата темичка ,но не съм се включвала до сега . И аз като Вас обичам да чета .


Сега чета една книга ,която ми е подарък от авторката - "Доста" на Мона Чобан . Увлекателна и доста леко четиво. Нюансите,библиотекарките ,бедствията и на Силвия Дей -прочетох ги за едва ли не за по няколко дни .
Обичам да си купувам книги и тези дни смятам да намина през някоя книжарница да видя за нещо новичко .


Пожелавам Ви усмикнах ден !

# 87
  • Мнения: 1 243
Рейнчето е направила страхотен подарък. Колко е хубаво това с цитатите от постовете наистина!

Kosty, агрументът ти да не участваш в играта хич не е добър! Сигурна съм, че би се справила страхотно с подаръка и зарадването на другарчето. По-смело де!  Hug

Аз самата така се колебая какво да е моето подаръче (за книжката от списъка вече съм решила). Моето другарче е такава нежна душа, не мога да подходя лекомислено...

# 88
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Момичетаааааа, имам си пакет  newsm44
Тооолкова съм щастлива, с думи не мога да опиша просто .. Простете ми, но не издържах и вече благодарих на НЕЗИ по телефона
Думите ми са нищо в сравнение с това, което усетих, когато отворих пакета и видях книгата. Моля да забележите и опаковката, в която открих чудната си книга.. Нези  newsm51


Останалите ми подаръци също тооолкова силно докоснаха сърцето ми – обожавам разделители за книги. Имам много и всяка книга чета с различен. Пропуснах да снимам разделителя, който беше в самата книга и е тематичен за нея. Малкият свещник е много стилен и вече знам къде точно ще стои вкъщи. А Рафаело ще хапна заедно с любимото ми дете.
Картичката е уникална, нали?? А само какво послание има в нея  smile3525

Мила Нези, поклон, мила!!

Знаеш, че чувствата ми към теб са специални. В някои от твоите постове прозираше идеята, че може аз да съм твоето другарче. Например, че срещаш често другарчето си в една друга тема. Но пък веднага отхвърлих тази идея, защото повечето тук пишем в повече от една тема. Не можех да си представя, че има толкова много истина в думите "Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да ти се случи"

Камиче, мило ми другарче, много хубав поздрав - ще очакваме после още репортажи  smile3509

P.S. Пропуснах да поздравя всички с чудните подаръци и тези, които са зарадвали.. Много красота и прекрасни моменти в тази темичка....

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 10:34 от Мария.Ч

# 89
  • Мнения: 2 143
Добро утро и от мен!
Отивам да си взема подарък от една приятелка, после ще се хваля Simple Smile
Поли добре дошла. Имам една препоръка към теб след като видях какъв тип книги четеш - огледай добре Литературният клуб, ще намериш и други подходящи темички, освен тази  Peace
Хубав ден на всички  Hug  bouquet

Хоп редакция - честит подарък Мария и браво на Нези  Hug  bouquet Отново много хубави подаръци Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт