Valar morghulis - GoT - Тема 10

  • 37 090
  • 729
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: X
Нарочно оставих заглавието и картинките еднакви с предишната тема - толкова са подходящи за настоящия сезон, а едва сме го преполовили и много интересни събития предстоят.

# 2
  • Мнения: 35 968
Скрит текст:
според мен Кутрето ще бъде на кантар - дали да пробва със Санса да реализира мечтата си за Кат или да я използва за собствена облага - власт

# 3
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
благодаря за темата  Hug

# 4
  • Мнения: 18 561
Хайде в новата тема! Мерси за което  Simple Smile Слагам си тук мнението, че да не загуби  Grinning


Цитат
Защото е бил влюбен в майка й. Приема я като подобрена версия на Кат.
 Освен това играят ролите баща- дъщеря, което прави домогванията му още по-гнусни.
Да не говорим, че е виновен за изтребването на Старките и съдбата на Джейн Пули.

Всичко това е така, но не съм сигурна дали я възприема като втора версия на майка си. Нещата, които казваш са безспорни, но е и извратени, в истинския смисъл на думата. А това, че се прави на дъщеря е само за пред другите. Няма общо.
Джейни Пули
Скрит текст:
е фалшивата Аря значи ли това, че Кутреуто има общо с представянето й за Аря? Защото много съм забравила наистина и не си спомням, я ме осветли по въпроса.

Скрит текст:
според мен Кутрето ще бъде на кантар - дали да пробва със Санса да реализира мечтата си за Кат или да я използва за собствена облага - власт

bubanka, а защо не и двете

# 5
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Miss_Bingley, много бързо заключиха старата тема, не можах да те цитирам.
Скрит текст:
Кутрето има всичко общо с фалшивата Аря. Confused

А как ти изглежда: "Дай на татко целувчица". Sick

Скрит текст:
  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 35 968
Скрит текст:
според мен Кутрето ще бъде на кантар - дали да пробва със Санса да реализира мечтата си за Кат или да я използва за собствена облага - власт

bubanka, а защо не и двете

не мисля, че могат да се съчетаят

# 7
  • Мнения: 18 561
Miss_Bingley, много бързо заключиха старата тема, не можах да те цитирам.
Скрит текст:
Кутрето има всичко общо с фалшивата Аря. Confused

А как ти изглежда: "Дай на татко целувчица". Sick

Скрит текст:
  Mr. Green

Е, стига де не й е казал точно така  Grinning Каза и, че е можело да бъде негова дъщеря в един по-добър свят, но те не живеят в него  Grinning Как се гледаха обаче! Въпреки това не вярвам Санса да е влюбена в него.

# 8
  • Мнения: 341
Според мен Санса просто е благодарна на Кутрето, защото не осъзнава, че той е виновен за смъртта на семейството й.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Според мен Санса просто е благодарна на Кутрето, защото не осъзнава, че той е виновен за смъртта на семейството й.

Тя няма как да го осъзнае, трябва да го научи. Peace

# 10
  • Мнения: 1 469
Надявам се един ден да научи и да го приключи.

Трябва да има отмъщение тука, няма да ми хареса ако го изяде дракон Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 040
Ако благодарността на Санса прерасне в по-силни чувства (по-скоро дъщерни, не романтични) и след това разбере, че той е виновен за смъртта на баща й, може от това да се чалне и да почне да се варгва.

Благодаря за новата тема! Hug

# 12
  • Мнения: 18 561
Санса е толкова несамостоятелна и в момента си е чиста пионка на Кутрето. Въобще не я виждам да действа самостоятелно по някакъв начин и дори ако разбера да предприеме нещо, просто не си я представям. Тя винаги трябва да има някой зад себе си.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Санса е толкова несамостоятелна и в момента си е чиста пионка на Кутрето. Въобще не я виждам да действа самостоятелно по някакъв начин и дори ако разбера да предприеме нещо, просто не си я представям. Тя винаги трябва да има някой зад себе си.

Последната й глава те опровергава. Peace

Май тази дискусия е за темата за книгите. Thinking

# 14
  • Мнения: 2 786
Какво значи "да се варгва"?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт