"Бурята" приключи, започна Урагана - Уилям Леви и Химена Наварете - тема 3

  • 19 100
  • 764
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 961


Химена Наварете и Уилям Леви - след "Бурята" и преди урагана


 

">#t=142[/video]

"Бурята"

Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13
Тема 14
Тема 15

"Урагана"

Тема 1
Тема 2

# 1
  • Мнения: 7 538
Привет темпестади!

Хриси,мерси за новата тема!




Невероятно красивия и сексапилен капитан Фабре....  love001  love001  love001

















Дано Бог го благослови с Любов, на която няма да може да устои, и която ще срути бариерите му! Praynig Praynig Praynig


 omm      love001

haneen ‏@habeebzzzz  6h
BUT WHY DID MY COUSIN MEET WILLIAM LEVY ASSFFKGKLGJSJSJFLSLM 😩😩😫😫😫😭 wish I lived in Miami aghhhhh #jealous




haneen ‏@habeebzzzz  5h
My cousin in Miami is at the club poppin champaigne w William levy I just saw on her snapchat story they're casually hanging out WTFFF

# 2
  • Мнения: 2 519
Привет  Grinning

Хриси,мерси за темичката   bouquet

и няма ли въпрос тук...уас деър хис уайф  hahaha
сенките му наистина големички...той затова с очила май ходи

# 3
  • Мнения: 5 069
Здравейте,темпестадки,темпестадковци... Mr. Green и в новата тема,Хриси  newsm51

е за тези сенки...усещам накъде биеш hahaha ама защо ние да сме виновни..може човека да преуморен от работа...за която ние ое не знаем  Grinning не е невъзможно



# 4
  • Мнения: 2 519
оо ако ще се делим на наши и ваши...противниковите лагери...аз категорично не съм във вашия  Naughty много гадно беше това  Crossing Arms но това не пречи разбира се да я намирам за извънредно красива...обаче това е дявол в женска кожа...

и въпреки това.. smile3516


Скрит текст:
аз какви неща си представях за уилям..пък то не се знае тя как го е побърквала  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 5 069
ами то като гледам ...лагерите са посформирани  hahaha  hahaha знаем,че няма да си от нашите спокойно  hahaha ...но не се сърди и на нас сега  hahaha ти в момента така така ли се намусил и скръстил ръце  hahaha

за да доближим...малко вражеските лагери  Mr. Green
знаете ли за да се успокоим кое е най ползотворно...който когато има време...да започне отначало темпестада  hahaha hahaha



# 6
  • Мнения: 2 519
Eмс, нямам време да скръствам ръце сега Mr. Green иначе бих  hahaha

сега само темпестада ми липсва... Mr. Green а и повече се ядосвам  Crossing Arms

направо сме се разпределили  hahaha ..само не знам...защо Тони все още се намира във вашия крайно феминистки лагер  Crossing Arms не му прилича... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 069
сега пък и феминистки  hahaha ти май наистина започна като врагове да ни възприемаш  Mr. Green





# 8
  • Мнения: 3 961
Привет  Laughing Какви лагери сте заформили hahaha

# 9
  • Мнения: 5 069
Привет  Laughing Какви лагери сте заформили hahaha
оо Хриси...ние не сме искали...Химе...прави кастинги с Фернандо Колунга...за новия му филм...който пък бил турски римейк...и колегите тук са много напрегнати ...уилямчо все с едни сенчици се появява  hahaha и така...като за ураган ...нищо необичайно за ураган  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 519
аа значи колегите са напрегнати  hahaha ти страхотно го описа...ами не може да скачаме от радост че ще снима...с 20-години по стария....че на всичкото отгоре...и с враг номер едно на уилям...не е достойно  Mr. Green но ако вие друго мислите...разбира се... Grinning

# 11
  • Мнения: 5 069
сега пък и не мислим достойно... hahaha номер 3 какво ще е  hahaha ..Стига бе Гутирети...преживей го вече  hahaha не се впрягай толкова  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 538
който когато има време...да започне отначало темпестада  hahaha hahaha


Аз не съм го спирала да ви кажа.... Winkпостоянно си гледам нещо...вече от раз си намирам моментите...
Най-често и с най-голямо удоволствие от2 до 20....след това 24,36,37,38.....55до 61....после... newsm78 оттук -оттам... и даже не съм сигурна като търся нещо ...точно къде е.....
 Embarassed Embarassed EmbarassedОще се каня да гледам сериите от процеса и затвора....С мишката...добих представа,но по -подробно....още не мога....

Аз харесвам и двамата...уви...и ми е много гадно от предателството на Химе...Пак ще си кажа-нека урежда живота си,но трябваше да снима първо с някой друг...преди Колунга,предвид взаимоотношенията  му с Уилям,а  и между  нея и Уилям......
По този начин щеше да постъпи Коректно и да  покаже благодарността си за всичко ,което направи Уилям за кариерата и известността и...
Друг е въпроса ,че дори да снимаше  по-късно с Колунга...аз нямаше да следя проекта и,но това щеше да е  по съвсем други причини, вече.
 Какво и с кого си е нейна работа...но трябва и коректност...

 Иначе/сигурно няма нужда да го казвам....? Wink/ съм фен на Уилям....в добро и в лошо...ядосвам му се,критикувам го,...но си го обичам и искам да го виждам щастлив и сияещ...и много искам да прекрати най-после отношенията си с Ели...Не може така вечно...и двамата трябва да си дадат нови шансове... Praynig


Последна редакция: чт, 22 май 2014, 16:22 от iss0o

# 13
  • Мнения: 2 519
сега пък и не мислим достойно... hahaha номер 3 какво ще е  hahaha ..Стига бе Гутирети...преживей го вече  hahaha не се впрягай толкова  Mr. Green
аа такова нещо как ще кажа за вас  hahaha  hahaha за мис вселена...наистина много некоректо и неблагодарно  Crossing Arms във всякакъв план  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 961
Ти да видиш.. Хич не я виждам Химена с Фернандо. А на кой сериал правят римейк?

Общи условия

Активация на акаунт