"Бурята" приключи, започна Урагана - Уилям Леви и Химена Наварете - тема 3

  • 19 112
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 690
Кате след наште мнения изписани тук едвали ще    се появи някой неин фен,макар че ще е интересно,но май не си заслужава ...

# 751
  • Мнения: 2 519
Кате след наште мнения изписани тук едвали ще    се появи някой неин фен,макар че ще е интересно,но май не си заслужава ...
смее ли  hahaha hahaha

не сериозно сега..разбирам да има фенове като актриса..всеки с различни вкусове...но някой да тръгне..да и оправдава постъпките като нещо правилно...тогава сам ще се самопродам от тук Mr. Green това не трябва да е нормално мислещ човек... Thinking

# 752
  • Мнения: 2 690
Кате,ако на снимата е Химе видя ли пръстена?

# 753
  • Мнения: 7 538


аа няма ли никъде снимки на мацките от бара  hahaha може познати лица да има  Joy

а кой ви снася това инфо... Thinking



Умишлено няма...защото били приятелки... ThinkingПредупредиха....То затова снимката на Уилям -сам се появи с известно закъснение... Thinking
А инфото.... Thinking явно е от "доброжелател" на Уилям...Знае явно някои неща ..и го издава...
Не разбрах само кой от двамата -Уилям или Ели го е блокирал...? Thinking


# 754
  • Мнения: 2 519
значи Кате горя от желание да знам,че си е купила нови обувки  hahaha hahaha

# 755
  • Мнения: 2 519


аа няма ли никъде снимки на мацките от бара  hahaha може познати лица да има  Joy

а кой ви снася това инфо... Thinking



Умишлено няма...защото били приятелки... ThinkingПредупредиха....То затова снимката на Уилям -сам се появи с известно закъснение... Thinking
А инфото.... Thinking явно е от "доброжелател" на Уилям...Знае явно някои неща ..и го издава...
Не разбрах само кой от двамата -Уилям или Ели го е блокирал...? Thinking

той уилям тагва...ели не тагва...може и тя да е  Mr. Green

# 756
  • Мнения: 2 519
Кате,ако на снимата е Химе видя ли пръстена?
щях да кажа какъв пръстен  hahaha наблюдаелно...браво  Wink аз в тези часове не съм много адекватен вече  Mr. Green

ама оставям на вас предположенията...
макар,че за този пръстен...аз мисля...че си е нейн без особено стойност..но както си мислите...в тези часове със всичко съм съгласен  hahaha

# 757
  • Мнения: 2 474
аз по начало и в малките и в големите часове  hahaha си мисля.че пръстена си е от нейния труд...не е като да не може да си купува диаманти...иначе какво излиза...тя да му носи...пръстена..той по бардаците...в друг филм минаваме леко...минимум жертвата се променя  hahaha

# 758
  • Мнения: 2 690
Да много е късно вече и ми се привиждат разни неща....Лека

# 759
  • Мнения: 93
Лека... Wink

само не разбирам...нои му пръстена...като някаква жертва звъчи...все едно камък влачи  Joy Joy за диаманти говорим..все пак  hahaha

хах на какво попаднах  Joy Наваретко щях да питам кога отиде в мексико кога се върна...поразяващо  Shocked  hahaha

# 760
  • Мнения: 2 474
Наваретко вашето просто е било съдба...на 20 години да те е срещнала  hahaha hahaha

не става въпрос...за диаманти и камъни...подобно нещо има друга стойност...сантиментална..например  Mr. Green

Лека! Wink

# 761
  • Мнения: 2 519
само се бъзикате вие  Crossing Arms но аз наистина ще си стегна куфарите за мексико  Mr. Green няма да се оправят нещата иначе  Mr. Green

Лека!

# 762
  • Мнения: 7 538

Ще се разрази Буря... която няма да можеш да победиш...Тази Буря ще се разрази ....в сърцето ти!!

Сценаристите -магьосници  omm

Лека!

Аржентина ..нещо замлъкна... ThinkingНе е като в Испания... Thinking И Уилям не благодари ... Какво му става на този човек!!!???Rage

# 763
  • Мнения: 7 538
SALVADOR IBARRA ‏@SIACHAVA  1h
“@tatatere01: #LaTempestadEnArg super tem,@willylevy29 @lolotempestad @SIACHAVA @Victorlatin77 pic.twitter.com/GvZcwfAmMB”/ Gran equipo





#LaTempestadEnArg gracias mi querido capitán por llegar a argentina te amamos

# 764

Общи условия

Активация на акаунт