"Бурята" приключи, започна Урагана - Уилям Леви и Химена Наварете - тема 3

  • 19 120
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 538
Добре де...не може да е показно,....в смисъла на думата,защото се разбра....    съвсем случайно...???Можеше и да премине незабелязано... Thinking
На себе си ли иска да доказва нещо???? Thinking Thinking Thinking

# 736
  • Мнения: 93
ами опасност винаги има с такива...той дано е умен ... Mr. Green

защо си мислите...че вашите уши и очи са като тези на мис Наварете  Mr. Green ... hahaha тя със сигурност има мостове...чрез които и да не иска инфото достига  hahaha

# 737
  • Мнения: 2 690
защо не искаш да я гледаш,толкова е чаровна!и има най малко вина ,защото тя никога няма да е втора Ели Mr. Green

# 738
  • Мнения: 2 519
защо не искаш да я гледаш,толкова е чаровна!и има най малко вина ,защото тя никога няма да е втора Ели Mr. Green
Жули..на мен ми говори за нейния чар...  Grinning но толкова желан мъж...да стигне...до такива нужди...не може да се аплодира  Mr. Green ..а аз от утре...пак ще и се радвам...моментно е...ако можеше да е трайно..но никой не ми показва...по красива жена...и Адриана Лима даже ми бледнее вече... ooooh!

# 739
  • Мнения: 2 519
ами опасност винаги има с такива...той дано е умен ... Mr. Green

защо си мислите...че вашите уши и очи са като тези на мис Наварете  Mr. Green ... hahaha тя със сигурност има мостове...чрез които и да не иска инфото достига  hahaha
зачудих се тия мостове.... Crossing Arms не е невъзможно и такива да има...но за тяхно щастие не сме ги напипали още  hahaha

# 740
  • Мнения: 93
Адриана Лима ти бледнее...добре си  Mr. Green

не много е чаровна и красива...висока ...притежава финес...елегантна е...но как пък може така да се влюбите в жена която не сте дори виждали на живо...да не говорим общували или опознали...странно е  Mr. Green

# 741
  • Мнения: 2 519
Адриана Лима ти бледнее...добре си  Mr. Green

не много е чаровна и красива...висока ...притежава финес...елегантна е...но как пък може така да се влюбите в жена която не сте дори виждали на живо...да не говорим общували или опознали...странно е  Mr. Green
питай ме..не мога да ти кажа ...нали и аз си се чудя... hahaha но аз пък съм и доста влюбчив  Thinking не е толкова трудно

# 742
  • Мнения: 7 538
Адриана Лима ти бледнее...добре си  Mr. Green

не много е чаровна и красива...висока ...притежава финес...елегантна е...но как пък може така да се влюбите в жена която не сте дори виждали на живо...да не говорим общували или опознали...странно е  Mr. Green
питай ме..не мога да ти кажа ...нали и аз си се чудя... hahaha но аз пък съм и доста влюбчив  Thinking не е толкова трудно

То май  с всички е така... Wink ThinkingИ Уилям ни е обсебил повече от "нормалното"... Thinking

# 743
  • Мнения: 93
и ти като уилямчо ще излезеш...е хайде малко моногамност  hahaha трябва на едно място да се съсредоточаваш...нещата не са пълноценни иначе  Grinning

това име Ели..ви е синоним вече на нещо...събирателно ужасяващо...у една жена...ако имате някой читател...с това име  hahaha забавно ще му е  Joy

# 744
  • Мнения: 2 474
оо напротив...аз от жени с името Ели само хубаво съм видяла  hahaha

няма нищо такова...значи ако има някой с това име  Joy не е нещо лично...даже ще се радваме на някоя Ели и тук  Grinning аз даже лично  ще се радвам още повече и на някоя фенка на ели... Joy Joy

# 745
  • Мнения: 2 519
Кате ти си мазохистка  Mr. Green

тук никакви фенове на Ели...която дойде...лично ще я изпратя по обратния път...вижте колко ни е добре...няма да си разваляме спокойствието.... hahaha

никакви хейтъри... Naughty вссеки знае пътя към футболен клуб левиерез....

# 746
  • Мнения: 2 474
я по-полекичка...аз теб да не те изпратя по обратния път  Mr. Green
не сериозно ако има такава дама...да не се притеснява...докато аз съм тук...господина от предния пост никой не може да изпрати  hahaha

# 747
  • Мнения: 2 519
както казвам...няма угодия...Господ да ни благослови нас с търпение.... Mr. Green  hahaha

# 748
  • Мнения: 93
Наваретко ти пак ли се уреди в продажба,братле  hahaha  какъв е този твой талант всяка заложена бомба да взривяваш  Mr. Green

аа няма ли никъде снимки на мацките от бара  hahaha може познати лица да има  Joy

а кой ви снася това инфо... Thinking

# 749
  • Мнения: 2 474
аха да...ние случайно ходим..ужасяваме се... Mr. Green но снимките в менюто се гледат...че се и помнят...странна работа  Thinking

не няма снимки...на "дамите"  ..дано е повдигнал летвата от синтия насам...поне  Mr. Green

може би не сте на такъв зор...да го знаете...но Химе...пък на пазар си ходи
туитър сега не ползва...тагбранд е сега на ред  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт