"Бурята" приключи, започна Урагана - Уилям Леви и Химена Наварете - тема 3

  • 19 128
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 93
Ако някои от четящите има желание и още не го е направил-нека подкрепи Уилям,Химена и Песента на Бурята.... Praynig

http://musica.univision.com/premios-juventud/nominados/openpage/ … 23/pj2014novelas#
какво трябва да направя тук... Thinking защото така нищо не ми излиза...регистрация ли трябва

# 721
  • Мнения: 7 538
Ако някои от четящите има желание и още не го е направил-нека подкрепи Уилям,Химена и Песента на Бурята.... Praynig

http://musica.univision.com/premios-juventud/nominados/openpage/ … 23/pj2014novelas#
какво трябва да направя тук... Thinking защото така нищо не ми излиза...регистрация ли трябва

Може би трябва регистрация.. newsm78.Ние от преди /заради други гласувания /,я имаме и нямаме проблеми явно... Thinking
Излиза ни направо страницата за най-красиви актьори,актриси и заглавните песни на сериалите...

# 722
  • Мнения: 2 519
Боби регистрираш се... и трябва и да гласуваш не става само с рег...уилям леви...химена...и песента
хой теннго нещо си  Mr. Green
ние понеже сме вип...не ни иска рег  Joy

оо ама аз съм много зле...има нови слухове,че и снимка на уили от Бару hahaha той обаче...по усмивката не личеше да е попаднал по случайност  hahaha

# 723
  • Мнения: 93
ее нищо аз не съм вип като вас... hahaha ще се помъча  Mr. Green

аа вярно ли на саутбийч се е вихрил...ах  hahaha
добре де защо е прибегнал до такива места...нали беше влюбен Crossing Arms в миската

# 724
  • Мнения: 2 519
мен пък на такива места не са ме водили,не знам в бг даи ги и има...но там специализирано ли е....или можеш примерно нещо само да се почерпиш  Thinking

# 725
  • Мнения: 7 538
ее нищо аз не съм вип като вас... hahaha ще се помъча  Mr. Green

аа вярно ли на саутбийч се е вихрил...ах  hahaha
добре де защо е прибегнал до такива места...нали беше влюбен Crossing Arms в миската

Ако нямаш време, виж тук...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=783190.645

Той може и сигурно  още е влюбен...но и се чувства.... предаден от миската... Thinking

# 726
  • Мнения: 93
не ти и трябва...моето си беше случайност грешна компания...но аз на място разбрах за какво става въпрос...ням некакви външни признаци..но то си е странно...за едно сепаре...наредени 10 менюта...не е да чакаш за едно меню половин час....само че в менюо спецалитетите други...тогава ни се беше паднал и един обратен сервитьор  hahaha питам няма ли друго меню...онзи ми намигва и ми вика...има господине но първо трябва десерта да изберете...и аз директно изхвърчах  Mr. Green
не са хубави места... Thinking уилям защо прибягва...знаеш ли ги от какво са болни минимума....

# 727
  • Мнения: 2 519
 hahaha hahaha ох извинявай..сигурно е доста неудобно било..но пак ме напушва смях  hahaha

е уилям едва ли по погрешка....но както се казва..като те предадем любим човек....какво да прави...на ,не е мъж,който да кара на само...не няма значение  Mr. Green всъщност

# 728
  • Мнения: 7 538

не са хубави места... Thinking уилям защо прибягва...знаеш ли ги от какво са болни минимума....


А ти какво си мислиш по въпроса???.... Thinking Ние вече започваме с ирационални аргументи... Thinking

# 729
  • Мнения: 7 538
 Thinking Thinking Thinking

Густаво се появи преди няколко дни във Вегас ...сега това...Явно не е до Уилям...Аз и Ернесто не забелязвам... Thinking Thinking Thinking

Gustavo ‏@gdmngz  May 27
Productivo weekend en Vegas con  @ZerboniSalvador, y Productor Miguel Angel Fox @Foxmuller29 ...excelente



Gustavo ‏@gdmngz  4m
Terminado las entradas de mi Corazon es Tuyo con @PabloMOficial en el comedor ejecutivo de Televisa !

# 730
  • Мнения: 93

не са хубави места... Thinking уилям защо прибягва...знаеш ли ги от какво са болни минимума....


А ти какво си мислиш по въпроса???.... Thinking Ние вече започваме с ирационални аргументи... Thinking
оо за мен е ясно...опитва се да се докаже...или покаже пред някой...не знам съпругата ли ,любимата ли  Mr. Green ..но го има...защо да ходи по такива долнопробни места...че аз доколкото подразбрах той няколко момичета си поръчал...показно е... Thinking

# 731
  • Мнения: 2 519
той докато се показва...само да не хване някоя венерическа...че ...  Thinking

и какво точно пък ми е интересно..ще направи с няколко момичета  hahaha особено ако пък е пиян..но хайде  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 2 474
добре ..оставих ви на тема Божията Вяра...и ви намирам на тема венерически болести  Grinning

хайде сега въпрос....кой е виновният  Mr. Green  hahaha

може би ви е малко черна в момента но има красива усмивка  hahaha

# 733
  • Мнения: 2 690
Веднага ти отговарям УИЛИ.... hahaha

# 734
  • Мнения: 2 519
ей няма укротия  Mr. Green
ние се притесняваме за уили...да не хване нещо ...молим се на Господ...отново...така че темите са много близки  hahaha

аа миската не ни се гледа сега  Mr. Green виж  утре на друго мнение може да съм  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт