И таз игра отмина, но следващата няма да е догодина!!!

  • 22 647
  • 712
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 689








Накратко правилата:

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник и му изпраща книгата като подарък-изненада.



По идея на: neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея като носите калинки!!!




Албумчето ни: Майска игра 2014


И нека забавлението започне СЕГА!


 
Това са книгите, които получихме, книгите, които ни направиха щастливи и които са причина да сме тук. За мен емоцията е голяма.
  Heart Eyes

Точица TheBlackWidow
 
 Камиче
Елинка

 devi4ka

nara

 Синя слива
Петяя

 Гигова ябълка

 Деси


katerinkka Лу

Лита scaramouche

 Авлига
Rain
 
 Нели
  Heart Eyes

 Вивиан Незито

 Kally May


Вени

mijjjka LofYou

Мария Ч. Merry

 irina ivanova
marisha7

  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 02 юни 2014, 11:15 от .Ели.

# 1
  • Мнения: 10 689
Пренасям питането на Мона Лиза от предишната тема:

Добро утро, момичета  Hug

Дес, много готина фраза, хареса ми!

И аз много се вълнувам кога ще е следващата игра, нямам търпение да се включа!  Blush Blush

Имам един въпрос: има ли някоя от вас някакви разработки по история за кандидатстудентски изпит или просто някоя сравнително подходяща книжка по история на България? Аз имам само някакви многотомни тухли, а вчера съвсем случайно се оказа, че изпитът ми са го насрочили тази година за 18/19 юни. Направо се оцъклих, миналата година кампанията беше в средата на юли.
Ще се радвам и на някакви линкове или предложения каква история да си купя. На стари години ще ставам отново студентка, голям майтап.  Mr. Green
Вчера с колежките поне 2 часа четохме разни правила на БАН за писане на странни думи, много се забавлявахме, а между купонът понаучихме това-онова.  Mr. Green
(ще кандидатствам право в ЮЗУ, вече и български и история се минавало с тест, толкова по-добре за мен.  Laughing )

# 2
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Добро утро момичета!  Heart Eyes

Кога е следващата игра? Всъщност всички ли си получиха подаръците?

# 3
  • Мнения: 10 689
Аз определено летните игри ще почивам  Laughing
Ще се включа вероятно от есента натам Hug
Това не означава, че ще се отървете от мен - няма такава опасност  hahaha
Тук ще съм, ще ви следя откъсо и ще ви се радвам   bouquet

Ако искате да пусна анкета кога да е следващата игра?  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 4 899
Само прелитам да не ви изпусна   animal037
Не съм ви чела, като наваксам ще пиша повече.
Прегръдки на всички  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 462
Ако искате да пусна анкета кога да е следващата игра?  newsm78

Пускай, пускай   bouquet

# 6
  • Мнения: 10 689
Пуснах  Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 13 478
Гласувах за юли, като се има предвид че от 23 ще съм най-вероятно на морето за около 10 дена  Laughing но и когато и да решите, дори и да закъснея с изпращането съм сигурна че другарчето ще ми прости това закъснение.

Благодаря за темичката  Hug

# 8
  • Мнения: 1 601
Охоооо , нова темичка , браво на Миж , че така красиво и лятно я е оформила  Hug Но защо няма да участваш  smile3518  Отивам да гласувам за анкетата  Whistling

# 9
  • Мнения: 10 689
Но защо няма да участваш  smile3518  

Няма драма  Party
Всеки е свободен да се включва или не когато пожелае  Hug

# 10
  • Мнения: 1 243
Радавм се, че подаръкът ми за Гиговчето ви е допаднал, момичета.  Blush

Най-мило ГиговчеHeart Eyes Ама наистина - твоето вълшебно, пророческо кълбо не греши! Wink

Щастлива съм, че подаръчето те радва така, това е радост и за мен! (Още снощи прочетох всички прекрасни неща, които си написала, но реших малко да се поуспокоя преди да отговоря.) Целта на тази малко несъвсем доизкусурена опакова беше шоколадът да не се счупи, затова избрах такава мека хартия, с която не знам какво точно се получи... горе-долу добре. Силно се надявам да не е бил счупен, макар че и да е бил- важното е, че да е вкусен и мнооооого шоколадов! Това са много любими мои ръчнонаправени български шоколади, колебаех се дали да взема черен (който се казва "джаз" и ми е най-любим) или този, но в крайна сметка реших, че не всеки обича черен шоколад и така...

А пък за бижуто - това не е камък, а е стъкло, направено е от една дизайнерка, която се занимава със стъклокерамика. Съжалявам, че не се сещам как се казва в момента, но ще проверя. Аз си самоподарих за рождения ден едни обици от нея в розово и сиво, а после, докато мислех с какво да те изненадам, ми хрумна, че може и за теб да взема нещо подобно, така че след няколко дни се върнах в магазина и избрах колието.

Концепцията ми за подаръка беше да взема неща, които са български, понеже играта е свързана с най-хубавия ни празник и затова така.

Благодаря за темата, МижжHug

Аз съм в дъъъълга и хубава отпуска през юни, с мъжа ми ще правим едно пътуване, зз което вече нямам търпение, съвсем съм в почивно и лютно настроение около 1/2 месец предварително...

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много ми допадна подаръка на Скарамуш за Гигова  Laughing

Гайо правят жестоки био шоколади, направо съм влюбена в тях  Heart Eyes

Следващата игра и аз най-вероятно ще я пропусна, защото след средата на юни започвам усърдно да шетам по морето и чужбина  Party

Но ще ви се радвам, когато успея.

# 12
  • Мнения: 5 405
Аз май клоня към септември за новата игра, макар че много ми се искаше да гласувам още за друата седмица Grinning
Юли и август сигурно всички ще са на някъде и няма да можем да се отдадем толкова на емоциите от играта. Поне аз така мисля Simple Smile

# 13
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гласувах за юли - ще ми се на морето да чета книжка от скъпо другарче  Flutter.

Аз пък днес идвам с почерпка - 14 години съвместен съпружески живот. 4 години от новия ми живот:

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет, момичета
Мижжжка, чудна темичка си ни спретнала
Гигова, чуден подарък от скарамуш!!
Гласувах за юли, защото адски много ми хареса играта и с удоволствие ще се включа в следващата. Но определено има логика във факта, че лятото всички сме в различни посоки и трудно се задържаме пред компютъра.
Честит празник, Мариета!
От сърце ти пожелавам още минимум 100 пъти по 14 години в здраве и любов!!Харесва ми да те чета, прекрасен човек си усещам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт