_ ВАЛЯ И МОРО ПРЕВЗЕМАТ СВЕТА: ЕВРОПА _ 2 юни 2014

  • 29 035
  • 248
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 429



 "Всяка седмица,  от 2 юни,  ще има по 3 епизода от конкретния град. Ще имат 100 евро за трите дни,  които ще пребивават

Всеки ден ще получават различни задачи,  от които ще могат да печелят допълнителни пари. Освен чистия им хумор за нас шоуто ще е полезно,  защото ще видим всички приятни места и забележителности" - коментира Николай Николов.

Последна редакция: пт, 30 май 2014, 07:33 от Mari_Mar

# 1
  • София
  • Мнения: 627
Аз ще гледам , сигурно ще е смешно  Mr. Green. Пък ако не ми хареса , винаги мога да сменя канала.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 335
Сигурно няма да гледам,но ще ви следя с интерес  Mr. Green и ще решавам от коментарите,заслужава ли си!

# 3
  • София
  • Мнения: 841
Включвам се при вас! Не съм с големи очаквания, но имайки предвид, че по това време няма какво да се зяпа по ТВ-то, не ми пречи да си ги включвам, докато си мия чиниите, поливам цветята и т.н.!
Току виж ни изненадали! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 958
Айде и аз в темата.
Нямам големи очаквания, но поне на първия епизод ще хвърля едно око  Grinning
За нататък зависи  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 550
Уф, много ми е късно това 21.30h. newsm46
Ще се осведомявам от вас..

# 6
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз се записвам,пък ще видим как ще е  Crazy

# 7
  • Мнения: 4 418
  bouquet Mari_Mar   bouquet

Спокойно, няма зъб да ви вадят.  Laughing   Дано да е интересно.  Praynig

Колко са то, три епизодчета на седмица, на запис сигурно ще гледам, това са 3 х 45 мин. = 135 мин. или около процент и половина от седмицата, ще се намери време, нищо работа.  Mr. Green

# 8
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
и аз с вас ! По принцип двата индивида от ромски произход са ми супер анти , но пък  Mari_Mar и Ocaso сте ми мноого свежи и готини за четене , та мисля да следя предаването косвено , чрез вас    Rolling Eyes

Пък , видиш ли , ако пишете ,че е мега , супер мнооого смях , може и аз да стана фенче на Валя и Моро  Joy Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 4 418

Така като го написа и се замислих, че може ние с нея да превземаме нещо.  Laughing

# 10
  • Мнения: 528
Ще го видя как е предаването. :Д

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Голямата излагация бих нарекла подобен проект!!-мое мнение

# 12
  • Мнения: 4 740
А Джумпарова водещ ли ще е ? Нали нещо бяха споменали в Къртицата?

# 13
# 14
  • Мнения: 4 418
Голямата излагация бих нарекла подобен проект!!-мое мнение

Щоооо? Да е излагация?  newsm78


А Джумпарова водещ ли ще е ? Нали нещо бяха споменали в Къртицата?

Моляяя ви саа, за тва смешно предаване Къртицата си направете тема и си коментирайте там!!!

 Mr. Green Майтаппп. Кога пък Вики са я гласяли за водеща?  Shocked Защо винаги изпускам най-важното!  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт