Мъж Телец....1,2,3.....12

  • 66 218
  • 762
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 152
Джулая мога да се присъединя към мнението ти,защото и аз нищо хубаво не съм видяла в никои от познатите ми телци,ама в никои. Дори и себе си усещам колко съм била зле навремето Simple Smile добре че съм заобиколена от огнени знаци,че малко ме направиха човек.
Мечтая да го намеря този стабилен,уверен,амбициозен,романтичен и крехка душа мъж телец, за когото всички говорят и навсякъде се пише,ей така само за да му стисна ръката.Но не познавам такъв човек.Което не изключва факта,че може би съществува. За мен истината е,че всеки вижда нещо различно в един и същ човек.За мен един "недостатък",ще е "чудо" за някой друг и от там идват разликите явно.
Мис Сесили и аз бях така по-добре абсолютна жена в кухнята,отколкото да изкарвам повече пари от него в работата. Но пък в крайна сметка,може би не ставам за домакиня,може би не ми е там силата.Силата ми е да работя като вол,да планирам,да ръководя,да постигам максимум в работата,което никога не ми е пречило като се прибера да сготвя,да оправя къщата и да си живея в моя уютен телешки дом. Но не и да съм 24/7 в кухнята примерно. А тези, на които попадах искаха това.Аз не бях готова да им го дам,да жертвам себе си и кариерата си. Това мога да го направя само ако го реша (типично по телешки),мога да се откажа,но когато съм го преценила,а не когато го изискват от мен. За това сега животът ми е друг. Постигам златната среда,макар и от време навреме някой да дърпа повече към себе си.

Между другото интересно е как едни от най-любимите ми и известни в миналото личности са били телци - Балзак,  Зигмунд Фройд, Йоханес Брамс, Катерина Велика, , Салвадор Дали, Уилиям Шекспир, Киркегор, Маркс.... представяте ли си какви психопати са били хахахха Joy в кръга на шегата разбира се,явно поколенията са различни...

# 211
  • Мнения: 119
miss_sesilly, същото беше и при мен.
Реално не знам да се е родила жена, която да е успяла да стъпи на врата на някой Телец, но от тия с психическите отклонения...
Вие мъж до себе си ли искате или сте в търсене на домашен любимец  Rolling Eyes
И не забравяйте, в другите виждаме само това, което е присъщо за нас  Peace
И за лудоста - "Няма нормални хора, има непрегледани"  Laughing
Момичета в всяко стадо има мърша....в телешкото също.
Въпрос на избор е какво бихте допуснали за себе си.
Телеца е тежък характер! Не е лъжица за всяка уста. Но може да бъде съкровище...трудно се шлифова диамант Wink
Мъжкари са и доминират и жената до него трябва да го приеме, а не да се бори с това. Да устоява себе си, да не се обезличава....но не и да се опитва да опитоми теле.Няма как да стане!
Анитка е с перфектния за нея партньор, естествено че ще е с розови очила.
Дай Боже всеки му  Hug
Както се казва- четете и се учете  Party
Доброто, предизвиква добро! Аз така знам  Hug

# 212
  • Мнения: 708
[ Темата е за мъжете Телци, всеки има различна гледна точка и опит Peace
Беше, но отива в посока "Жертви на телци-психари", което е ужасна скука Peace. Ай сега обратен завой и какво е "нормално" теле, дадено ми като обяснение от един "нормален" телец, когото обичам от сърце и душа. Изпрати ми го преди време с думите "Аз съм Фердинанд и ти си моето цвете." Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=hMTE47g_7a4
А това е за него, макар че засега на български знае само "Хайде чао" и "красива", пък и е твърде истинско теле, за да чете небивалици в женски форум, даже и да знаеше езика hahaha:
https://www.youtube.com/watch?v=R21EU8SKUM0
Ани,
Аз се чудя какво раздаваш, мислех увеличителни лупи Shocked, ма то било розови очилца Sunglasses, дай насам да не ти свиди Hug. И се чудя що се покълвахме 10 страници по-рано, ама то било щот' си теле под прикритие Joy Joy Joy Heart Eyes.

# 213
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 947
Както казва Шишо Бакшишо - животът е радост и тъга Mr. Green Някои ще хвалят Телците, други ще недоволстват от тях. Ако се получи равновесие в мненията или положителните са повече - толкова по-добре за мъжете Телци Wink

Хайде тогава да раздрусаме темата и да си поговорим за Телците и секса  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 214
  • Мнения: 708
Секса, а, а, а Flutter..
Какво да ти кажа - доминантен перверзник Mr. Green, кожа, bdsm, копринени въжета, следи за по месец, duracell издържа повече - мнооого повече, To-shi-ba Party! Как излизам жива 'ич не знам hahaha.
Едно мъжко теле, което го фана липсата вече, беше дало снимка на изгарящо докосване, но не ме убеди Naughty. Друго ееее, съвсем другооо, не е огън, а вода, най-тъмният и дълбок океан, гмурнеш се и потъваш все по-дълбоко, ей такова е:
https://www.youtube.com/watch?v=AcL7UemRuWU

# 215
  • Мнения: 1 334
Туууу, все забравям пък да кажа, че преди много години имах един друг Телец и определено беше коренна противоположност на бившия ми.Видях само хубави неща от него.Факт  Flutter
Сексът наистина е запомнящ се, нооооо очаквах малко повече перверзия...

# 216
  • Мнения: 708
Туууу, все забравям пък да кажа, че преди много години имах един друг Телец и определено беше коренна противоположност на бившия ми.Видях само хубави неща от него.Факт  Flutter
За мен при телето всичко е в дозата. Не трябва да се оставя да бъде прекалено теле, като позалитне, дръпваш халката на носа и го позавръщаш. И най-добрата стратегия, за която и Анита пише постоянно, е "с телешките камъни по телешката глава" и "ефектът на огледалото". Много обичат да наказват с мълчание без обяснение, обаче приложиш ли го ти - следва телешки гърч. Само че аз съм по-лоша, първо обяснявам причините от а до я, после млъквам и гледам реакции. Много ми е интересно между две телета като си млъкнат нацупено как се отпушва работата Laughing.
Друго, което забелязвам при моето теле - за него е изключително важно да съм в неговия отбор при всички случаи - за това по принцип нямам проблем. Той обаче не е винаги точно отборен играч, особено там където за нещо е несигурен, просто се затваря. За него е напълно неприемливо да има ситуация в живота си, която не контролира, в която позицията му е нестабилна. Тогава ме оставя на дистанция, знам защо го прави, не иска да ме тревожи, а да представи решение и резултат накрая. Обаче това донякъде компрометира връзката. Този момент ако успеем да преодолеем, няма да има грешка. Но колко бавно и трудно става....

# 217
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 947
При мен "ефектът на огледалото" и "с неговите камъни по неговата глава" не свършиха работа. Даже напротив - катализираха проблемите. Кой Телец ще е доволен да види себе си отсреща и така да станат две еднакви рогати на едно място Laughing Съответно бях обвинена, че съм егоист, студена и дрън-дрън. А всъщност това беше той и един вид не понасяше себе си. И аз много съм обяснявала, подробно и аргументирано...чак сама на себе си бях писнала. Но инатът на Телеца не позволява да се приеме чуждото мнение, особено когато осъзнава, че той наистина греши.

По-нататъка ще пиша за сеХа с Телеца...само да разархивирам файловете Mr. Green

# 218
  • Мнения: 708
При мен "ефектът на огледалото" и "с неговите камъни по неговата глава" не свършиха работа. Даже напротив - катализираха проблемите. Кой Телец ще е доволен да види себе си отсреща и така да станат две еднакви рогати на едно място Laughing Съответно бях обвинена, че съм егоист, студена и дрън-дрън.
Ама това е ясно, никога няма да отстъпи от един път Laughing. Няма и от два, три. Но има момент, в който и аз няма къде да вървя. В момента сме точно в такава ситуация - очертах граници, отвърнаха ми с лавина обвинения, ултиматум и заплаха. Не си мръднах на nm от това, което искам, теглих му най-милата и сърдечна майна на света с най-светли пожелания за здраве, щастие и любов и точка. В отговор се превърнах в най-хубавото, което му се е случвало за последните над 20 години Shocked. Джулая, всичко го има в темата, ама наистина всичко, potrebitelche писа супер ясно да не се вярва на такива обвинения и натяквания. Ако подвиеш опашка, си загубена. Ако отговориш равностойно, от най-вбесилата го жена, която повече от всеки друг го е изкарала от нерви, излизаш най-хубавото нещо за 2 десетилетия Joy. Телешки номерца и блъфове... Stop И на всичко отгоре се оказа, че имало неизказани неща помежду ни - ох, че ми падна Mr. Green. Ударих му една просветлителна с "всичко неизказано" и пак млъкнах. И ще мълча докрай. Или ще преодолеем този момент и ще отидем на следващ етап, или дотук. Знам си потребностите и лимитите, ако не иска да ги уважи - one way ticket to the blue! Ако иска да ги зачете - love is in the air...Топката е в неговото поле и той го знае. Винаги е казвал колко е прецизен при полагането на основите. Е, аз също Sunglasses.

# 219
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 947
Ама това е ясно, никога няма да отстъпи от един път Laughing. Няма и от два, три. Но има момент, в който и аз няма къде да вървя. В момента сме точно в такава ситуация - очертах граници, отвърнаха ми с лавина обвинения, ултиматум и заплаха. Не си мръднах на nm от това, което искам, теглих му най-милата и сърдечна майна на света с най-светли пожелания за здраве, щастие и любов и точка. В отговор се превърнах в най-хубавото, което му се е случвало за последните над 20 години Shocked. Джулая, всичко го има в темата, ама наистина всичко, potrebitelche писа супер ясно да не се вярва на такива обвинения и натяквания. Ако подвиеш опашка, си загубена. Ако отговориш равностойно, от най-вбесилата го жена, която повече от всеки друг го е изкарала от нерви, излизаш най-хубавото нещо за 2 десетилетия Joy. Телешки номерца и блъфове... Stop И на всичко отгоре се оказа, че имало неизказани неща помежду ни - ох, че ми падна Mr. Green. Ударих му една просветлителна с "всичко неизказано" и пак млъкнах. И ще мълча докрай. Или ще преодолеем този момент и ще отидем на следващ етап, или дотук. Знам си потребностите и лимитите, ако не иска да ги уважи - one way ticket to the blue! Ако иска да ги зачете - love is in the air...Топката е в неговото поле и той го знае. Винаги е казвал колко е прецизен при полагането на основите. Е, аз също Sunglasses.
Пожелавам ти след битката с твоя рогат да си пеете хепи песничка Peace Ние си пяхме "И ето идва най-щастливия ден, когато ти ще си далече от мен"  hahaha Никакви похвати и трикове не помогнаха при нас. Разбира се, че не съм се вързала на обвиненията и не съм подвила опашка. Аз за това и го нарекох по-горе - "кралицата на драмата". Тези похвати на манипулиране са ми ясни. Просто Телецът стоеше на едно място сякаш копитата му бяха бетонирани в земята и грам не мърдаше в разбиранията си и отношението Laughing Едно от позитивните неща на тази връзка е, че научих много важни уроци и станах сензитивна за някои кофти сигнали в мъжкото поведение. Сега надуша ли такива у някой мъж и ...дим-дим-дим да ме няма  Mr. Green

# 220
  • Мнения: 96
Здравейте,от известно време следя темата,но досега не съм се престрашавала да пиша,до сега. Мисля,че мина доста време от връзката ми с телец и вече съм я преживяла,макар да беше едно от най-ужасните неща в живота ми,които ме разтърсиха из основи.
Преди години имах връзка с телец,когато бях по-млада в разцвета на живота си.Бях изумена от него като мъж,да срещнеш такъв мил,чаровен,амбициозен младеж, който тича след теб и те кара да се чувстваш единствена,специална. Всеки човек прави компромиси и аз реших в името на връзката да направя такъв. От малка живях в чужбина,но реших да остана тук в България с него и се върнах "окончателно". Нещата станаха сериозни,заживяхме заедно,бяхме сгодени. Но именно в момента,когато нещата станаха сериозни,аз вече не бях толкова специална,бях "спечелена",така се чувствах,Лесно е да направиш разликата. И така той ме изостави бременна  и се върна при бивша приятелка, с която имал недоизживяна любов. Буквално ме изостави като куче,с 5 минутен разговор и дим да го няма и до ден днешен не съм го виждала,нито чувала.Не се поинтересува нито от мен,нито от решението което съм взела за бременността. Аз от гордост не съм го и търсила,реших сама да се справя.Благодарна съм най-вече на майка му,че беше с мен,когато бях най-зле и най-сама за нейната приятелска подкрепа.Държа да отбележа,че въпреки желанието й да ми помага и финансово,не съм взела и една стотинка от това семейство. Отдавна вече съм си стъпила на краката,но този спомен ще ми е урок за цял живот,че нищо не е такова каквото изглежда. Далеч съм от мисълта,че всички са такива. Просто аз попаднах на кофти екземпляр.

# 221
  • Мнения: 708
Никакви похвати и трикове не помогнаха при нас. Разбира се, че не съм се вързала на обвиненията и не съм подвила опашка. Аз за това и го нарекох по-горе - "кралицата на драмата". Тези похвати на манипулиране са ми ясни. Просто Телецът стоеше на едно място сякаш копитата му бяха бетонирани в земята и грам не мърдаше в разбиранията си и отношението Laughing
Няма похвати, нито трикове...Равностойният отговор не беше да му върна всички обвинения с лихвите и да го нападна двойно по-остро. Беше да му покажа, че съм извървяла пътя от "аз" до "нас", но от "той" до "нас" частта от пътя е негова...Ако иска. Драмата приключи, отпаднаха му всички опити да ме сплаши, притисне или манипулира. На мястото на бесния телец остана един укротен, притихнал, тъжен, замислен и да, с уязвено мъжко достойнство телец. Ако иска да си стои с бетонирани копита на мястото, ще бъде там сам. Аз съм на средата, но до него не мога да отида, това не е същността на една връзка. Не искам и той да минава целия път до мен. Всеки сам, по своя воля от "аз" до "ние".

# 222
  • Мнения: 1 334
Едно от позитивните неща на тази връзка е, че научих много важни уроци и станах сензитивна за някои кофти сигнали в мъжкото поведение. Сега надуша ли такива у някой мъж и ...дим-дим-дим да ме няма  Mr. Green
Peace

Aallexa, изключително долна постъпка на този "мъж"!

# 223
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 947
аз вече не бях толкова специална,бях "спечелена",така се чувствах,Лесно е да направиш разликата.
Като се замисля и при мен стана нещо сходно. В началото съм била планувана бройка (той си го призна) Joy , не че му мина номера ъф корс Mr. Green Обаче съм се оказала умна и висока топка, демек - интересна и дъвка за мозъка. После се започнаха едни лъжи от негова страна - хванах ги всичките....станах още по-добър играч и качих следващото ниво Laughing. Накрая вече нямаше как да си играе театрото и да се прави на велик, защото нищо не минаваше пред мен...и станах безинтересна за един комплексар Peace

dragon8 , дано не си имала половинка Козирог, защото смятам да се отчета в темата за тях и то пак с лошо, даже с мноооого лошо. Направо ще бълвам змии и гущери  Mr. Green

Сега за иху-ахутУУУ с Телеца. Най-добрият секс, който съм правила. И не чак толкова от към пози, колкото откъм цялостно присъствие на мъжа Телец. Общо взето повечето жени си мечтаем да бъдем покорени и доминирани от мъжа в леглото. Да си го кажем в прав текст - да се види кой е мъжът, кой е жената и кой кого(че напоследък се появиха едни моди на сменени роли Sick). Получава му се на Телеца и краката на дамите бързо омекват, гащите падат Laughing Обаче не е романтик. А и в леглото си проличава дозата егоизъм. Моят чак перверзник не е бил, поне не в крайности. Имаше си разни фантазии, които бяха приемливи и основно свързани с доминации, но в рамките на добрия тон и ненакърняващи достойнството Peace Силно сексуален Телец, подплътен с физически данни Blush За съжаление обаче само с единия гол *уй не става връзка...

# 224
  • Мнения: 1 334
Силно сексуални- да.Но защо, защо, защо, бееее не могат да се задоволят с една жена??

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт