Мъж Телец - 14

  • 75 691
  • 806
  •   1
Отговори
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Добре дошли в 14-тото издание на форумната поредица, посветена на едрия рогат добитък - Телеца!


Тук ще откриете неочаквани черти от своя характер, ще се научите на търпение (не е сигурно Mr. Green), ще намерите отговори на много въпроси, но "как да се справя с Телето?" няма да разберете. Не и от първия път. Twisted Evil


Препратки към предишните издания може да намерите тук:

а указания (в картинки) как да се справите с Телеца може да намерите тук:
Скрит текст:
gydi ---> smile3516 ---> smile3515 ---> smile3511 ---> smile3514 ---> fight ---> fight


Бъдете благословени и благочестиви и да ни е честита новата 14-та тема! ura


smile3508

# 1
  • Мнения: 736
Благодаряяя за темата, Фаина!!!
 Hug

# 2
  • Мнения: 501
Благодаря и аз за темата, Фаина! Hug
Относно последния ти пост в предишната тема, аз лично не мога да дам логичен отговор на въпроса ти.  newsm78

# 3
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Чудесно оформление на темата, Фаинче  cheers

# 4
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 749
Благодаря за новата тема!  bouquet

# 5
  • Мнения: 114
Фаина благодаря за темата, много ефектно представена.
Колкото до последния коментар в предната тема, доста е субективно.Ако говорим за връзка от няколко месеца или пък детински или тинейджърски работи ще е лесно да зарежеш всичко и да продължиш напред. Но ако са вложени години и други неща, тогава е по-трудно да махнеш с лека ръка на всичко. Да не говорим, че има хора и хора. На мен ми е много трудно да се разделям с каквото и да било, да не говорим за хора, които обичам.

# 6
  • Мнения: 112
Голямо браво и мерси и от мен за новата тема!! Simple Smile
А сега моля коментирайте следното:

 Мъжът Телец

Скучен, досаден, алчен, старомоден и обсебен от „практическата страна на нещата“. Инат на магаре и мързел на слон. На всичкото отгоре и с големи претенции. Рядко поема инициативата в интимен план. Прави се или на голям добродетел, или на мъченик, но под тези маски се крие едно презрение към всичко и всеки.

Последна редакция: чт, 19 май 2016, 04:06 от chanteuse

# 7
  • Мнения: 501
Голямо браво и мерси и от мен за новата тема!! Simple Smile
А сега моля коментирайте следното:

 Мъжът Телец

Скучен, досаден, алчен, старомоден и обсебен от „практическата страна на нещата“. Инат на магаре и мързел на слон. На всичкото отгоре и с големи претенции. Рядко поема инициативата в интимен план. Прави се или на голям добродетел, или на мъченик, но под тези маски се крие едно презрение към всичко и всеки.

От моя личен опит: Априлски Телец - забавен, интересен, леко стиснат, но ако е за да зарадва близък човек, бая развързва кесията Peace , либерален в разбиранията си, отворен към всичко ново, гледа първо ,,практическата страна'' . Инат на магаре, но работлив. Рядко поема инициативата освен ако не е осенен от някакво вдъхновение Laughing не се прави нито на добродетел, нито на мъченик, но трудно признава грешките си, а когато друг сгреши спрямо него, по-често премълчава, отколкото да постави открито проблема, но същевременно демонстрира, че е обиден.но пък е търпелив и добра душичка и трябва наистина много ама много да прекалиш с грубо отношение и обиди, за да те намрази в истинския смисъл на думата.когато е обиден , просто се отдръпва и избягва контакт без излишни драми
Майски Телец - определено не е скучен, с него постоянно обикаляш различни забележителности и клубове Laughing досаден и старомоден е единствено във виждането си, че мъжът е винаги една стъпка напред пред жената и каквото каже мъжът, това е правилното. но тука не знам дали е от зодията , или е от националността. харчи не само за да зарадва близки, но и за всякакви щуротии като запои всеки уикенд, екскурзии, почивки, алкохол, жени и т.н. , и тн... винаги той е безгрешният, другите са му виновни и не може да става и дума да признае грешка.ако му кажете, че нещо той е сбъркал, ще ви залее гнева му.често поема инициативата дори когато от другата страна няма изгледи за споделени желания Crazy Laughing отворен е към хората (особено към жените и най-вече към тях), но ще си заслужите презрението му, ако му посочите , че някъде нещо е сбъркал.

# 8
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Момичета Hug

Аз миналата година точно по това време се запознах с един майски Телец - досущ като описания от blackkkrose!

Tullip, абсолютно съм съгласна и те разбирам, аз също не обичам разделите, ако съм допуснала някого до сърцето си (по принцип не съм много привързваща се Mr. Green), но в крайна сметка на нещата трябва да се гледа и с разум, а не само със сърце. Naughty Затова обичам много открити хора - искам да знам още в самото начало с какво се захващам, за да няма изненади впоследствие. Телците обаче не са открити хора. Както казва моята приятелка (имам 4 приятелки, това е една от тях Mr. Green, Везни е Heart Eyes): "Мъжете са като кучетата. Ако не ги възпиташ "като малки", не се сърди на тях - сърди се на себе си." и съм абсолютно съгласна с нея, с разликата, че аз никого не искам да "възпитавам" и да превъзпитавам. Искам да приема човека такъв, какъвто е. И винаги го правя, дори с Телците. Mr. Green Ако обаче впоследствие се окаже, че има и друга страна, която в началото не ми е била показвана, и тази страна аз не съм готова да приема - вината не е в мен. Naughty Така че не се чувствайте виновни за неща, за които не сте. Hug

Последна редакция: пт, 20 май 2016, 15:22 от Фаина

# 9
  • Мнения: 112
ФАИНА,
 "щото стоеше като статуя и гледаше начумерено "
- на това място просто се разплаках със сълзи! Направо си представих телето как е изглеждало! Joy
Понеже познавам точно такива телета, които съм ги виждала да изглеждат точно по този начин в ситуации в които са поставени, а никак не им се иска да са там и да правят точно това! Joy
ФАИНА, ако не е тайна - от коя държава беше това теле и каква зодия си ти?Simple Smile

# 10
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
На Фаина не й трябва адресна регистрация Joy Hug

При мен точно априлското теле се правеше на мъченик. Пред хората - добряк, а зад гърба им - лъжи, приказки. А майските рогати, които познавам - хич не са по купоните. В общи линии Телец и забавления....Телец и пътувания....хъхъхъ  tooth Въобще имат странни разбирания кое е интересно и кое не. Да добавя - и бедна фантазия.

# 11
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
 Hug Hug

Стрелец съм, а той е... руснак. Mr. Green

Аз сега се замислих - за априлски Телци (мъже) май не се сещам да познавам newsm78, но майските всички до един са абсолютни деспоти. Ако не стане тяхната - яко мусене; ако продължава да не става, се почват едни сериозни нападки, в краен случай - и до насилие може да се стигне. И като цяло, не знам аз ли си въобразявам, що ли, но си мисля, че именно земните и водните знаци са най-склонни към насилие. Thinking

Последна редакция: пт, 20 май 2016, 18:17 от Фаина

# 12
  • Мнения: 112
Освен че имат бедна фантазия, хич не обичат някой да си прави майтап с тях! А те много обичат да си правят дебелашки шеги с другите, които повече звучат като заяждане, отколкото като шега! Simple Smile
Нооо, ако някой си направи майтап с тях, така се обиждат, така го вземат навътре, така се нацупват, че после едва го прощават и години наред ти го припомнят след това! #2gunfire

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Освен че имат бедна фантазия, хич не обичат някой да си прави майтап с тях! А те много обичат да си правят дебелашки шеги с другите, които повече звучат като заяждане, отколкото като шега! Simple Smile
Нооо, ако някой си направи майтап с тях, така се обиждат, така го вземат навътре, така се нацупват, че после едва го прощават и години наред ти го припомнят след това! #2gunfire
Чукай на дърво да не срещнеш Козирог тогава Mr. Green Там не можеш да разбереш майтапи ли се с теб или се заяжда...или ти вдига скандал.  Laughing Дебелашко чувство за хумор не съм срещала у Телеца. По-скоро стои, мълчи и се чуди сега ли е редно да се засмее протоколно nnnuu

# 14
  • Мнения: 112
Ха ха....Джулая и това го има  Grinning
" По-скоро стои, мълчи и се чуди сега ли е редно да се засмее протоколно"
В този момент изглеждат супер тъпо - като замразени физиономии, сконфузени, че не са разбрали шегата.... Joy
Аз познавам само майски телци - говорят много малко, но имах един -  пак майски - приказлив, не можеш да му затвориш устата, като е в настроение!
Но ако нещо не му е наред - мълчи като пукел Joy
Е, по това за мълчанието - телетата нямат равни!
Ако искат да мълчат, ако не са на кеф или нещо се цупят - и с пушка не можеш ги накара да проговорят!
Няма такива инати!!! #Cussing out
Бившият ми мъж - влиза - излиза и дума не проронваше с дни! Питам го така ли ще живеем занапред, а той ми вика - Не ти остава нищо друго освен да се примириш! #Cussing out #2gunfire
А с Козирози съм работила - Лелее. няма такива деспоти и черногледци - и ни се води ни се кара! Ни с добро ни с лошо можеш да се разбереш с тях! Ужасни са!! Ужасни!!!

Общи условия

Активация на акаунт