Мъж Телец - 14

  • 75 702
  • 806
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 112
Тъкмо си кажа "край, това беше, майната му, продължавам напред" и телето се връща с гръм и трясък. И всичко започва от начало, сякаш нищо не е било, все едно не е изчезвал, просто продължава там от където с спрял. Въобще не си дава сметка, колко рани е нанесъл с поведението си, а е изненадан, от студеното ми държание.

Щом се връща, значи продължава да се интересува от теб! Спре ли да се връща (независимо от периода време), значи е приключил с теб!
Някъде четох, че телецът е пасивна зодия. Е да, в началото тичат след нас като луди, но после като мине определено време и им дойде зоната на комфорта, май точно си стават пасивни! И като че ли чакат ние първи да ги търсим #2gunfire
Също четох някъде, че телецът е доволен да се вижда по един път в седмицата с любимата си!
Просто това му било е достатъчно!
Едно мое теле не ме беше търсило цели три месеца! Все аз му се обаждах, но много рядко! През това време сме се виждали само няколко пъти за кратко - на кафе. Реших, че вече не се интересува от мен и му бих шута #2gunfire А той направо полудя - "Ама как така...аз много те обичам. защо така, аз нищо не съм направил и т.н. направо заекваше! А аз - "Ами ти как един път не ми се обади да ме попиташ добре ли, съм как съм, знаеш ли колко проблеми имах и т.н . в този дух, а той - "Ами аз си мислех, че след като не ми се обаждаш да ми искаш помощ за нищо и щом не ми се оплакваш за нищо , значи всички ти е наред!!" И ме гледа с оня несравним кравешки поглед Laughing
Крави бе, крави!! #Cussing out
Ако се оплачеш - тичат да помагат, ако си мълчиш - не се сещат да попитат как си! newsm78 Simple Smile

# 46
  • Мнения: 114
Но аз се уморих! Обичам го, но искам да сляза от въртележката. Каквото било, било. Говорих му, писах му, каквото имаше казала съм го, чак на себе си досадих да се обяснявам. А срещу мен стена. Просто край. Със сълзи го казвам, но това е. И светът да се свърши няма да му отговоря, няма да си вдигна телефона, нищо не искам повече от него. Търпях, борих се толкова време, но достатъчно. Този човек не съществува повече за мен!

# 47
  • Мнения: 34
Е и аз се видяхс моето теленце, добре че не стана както го беше замислила майка му!Вчера някак усещах и аз не знам какво но се озовах пред тях, чукнах на вратата и като отвори ме погледна така изненадан , изчерви се, не помня добре аз ли се притеснявах повече или той, сякаш се виждахме за първи път.Не си казахме кой знай какво , нито ми каза че всичко си е ок, искал още малко да са така нещтата, имал и проблеми, но ме прегърна и останах там сгушена около минута , целуна ме по челото , усещах как дори и той не искаше да тръгвам , ама пусти телешки инат- край няма,по късно си писахме малко и ми пожела лекаи сладки, което е направо много на фона на предните дни в които ме режеше от раз. Сега ми остава пак да чакам , надявам се не много , сега разбрах защо не искаше да ме види, но със сигурност ме Обича и то много Simple Smile
Благодаря ви за съветите и ще пиша пак какво става около този сериал Телето и Рибата

# 48
  • Мнения: 501
Bubolinkar , аз чета с интерес за Телето и Рибата. Последният ти пост е много сладък и дано се оправят нещата между вас Hug
Разказах на една приятелка какво стана онази вечер и тя ми каза, че съм се направила на отворена #Cussing out и междувременно се осъществи поредния сблъсък. Писах му, че му се извинявам за всичко, че бих искала да се сдобрим и никакъв отговор. Написах му, че е прав и изобщо да не ми отговаря нищо и му казвам "чао" и след две минути получавам отговор: "хубава вечер" #Cussing out Полудях! #2gunfire Написах му, че определено ще е хубава, но само съжалявам, че въобще съм му писала, защото се чувствам като глупачка. Той тогава ми се обясни, че там, където е в чужбина, имал много работа и затова не ми пишел..оффф направо не знам и преди правеше така, не ми пише и после ми обяснява. Но това го правеше , когато се заинатява. Сега за какво толкова се е заинатил, какво толкова му направих.. Откачам #2gunfire

# 49
  • Мнения: 704
Много е забавно тук hahaha. Не искате да го приемете, нали Simple Smile?
- един и същ мисловен/ емоционален процес при .....(моля, попълнете празното поле smile3544) ще протече за седмица-месец най-много, а при телеца има-няма няколко години...
Поглеждам напред, поглеждам назад и си казвам: "Ха, че то било същото!"
 smile3511 smile3532

# 50
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
сега разбрах защо не искаше да ме види
Аз пък не разбрах Crazy Имал проблеми, имал работа и за това зарязва приятелката си?! ОМГ, ОМГ, ОМГ. И после като му мине зора пак ще се събере с теб?! И когато пак му стане напечено на г*за - пак ли ще скъсате?!  Tired

chanteuse , поведението на Телецът много се доближава до описанието на хората с нарцистично личностно разстройство. Даже си мисля и че представителите на тази зодия имат предразположеност да развият подобно разстройство:
Скрит текст:
Преди време си поиграх да преведа няколко статии и да стъкмя един материал какво представлява нарцистичното личностно разстройство. Ето малко извадки:

В началото на връзката всичко изглежда страхотно, ново и обещаващо. Нарцисистът е доста чаровен, знае как да се държи романтично и сексът ще е велик на първо време. Но след едно по-дълго ангажиране скритите проблеми излизат на повърхността. Това се случва когато започнеш да чувстваш злоупотребата от страна на партньора-нарцис. С течение на времето нарцисистът си е изградил заучена защита, с която да отблъсква възникващите проблеми в отношенията.  Част от плана е да прехвърля проблемите си върху вас и да ви държи отговорни за тях. С времето усещате, че не ви обича и не иска да е с вас, както е било в началото на запознанството ви.

Ако подозирате, че имате връзка с такъв човек, най-доброто нещо, което можете да направите за себе си, е да опитате да прекратите отношенията си. В такава връзка постоянно ще се чувствате травмирани и изискванията никога не спират да стават по-големи и по-големи. И причината не е, че не сте достатъчно добър партьор, както той ще се опита да ви изкара. Причината е в него. Но да прекъснеш връзка с нарцисист е два пъти по-тежко и направо може да бъде гадно. Ако вие сложите край на връзката това значи, че сте по-силни отколкото си мислите. Но, ако вие сте изхвърлена от нарцисиста – вероятно го е направил бързо и безсърдечно като ви е оставил да се чудите какво се е объркало.

# 51
  • Мнения: 34
Наистина не си разбрала, когато го прегърнах и той мен тръпката- той е инат все пак, а види ли ме няма да устои .. ето това разбрах , защо не е искал, но да то се усеща Simple Smile)

# 52
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Наистина не си разбрала, когато го прегърнах и той мен тръпката- той е инат все пак, а види ли ме няма да устои .. ето това разбрах , защо не е искал, но да то се усеща Simple Smile)
Но в крайна сметка защо те е зарязал?! И то без някакво сериозно сътресение newsm78 Пък всъщност още има тръпка към теб. Това е въпрос, на който е странно да няма отговор, а ти да си затваряш очите все едно не се е случило и ей сега ще продължите по старому. Разбирам, че го обичаш, но разсъждавай трезво и не се хващай като удавник за сламка  Hug Изяснете си нещата в някакъв подходящ момент. Да не стане така, че вечно да си играете на иди ми-дойде ми...както многократно сме споделяли в темите, че прави Телецът.

Скрит текст:
И моят Телец имаше тръпка към мен още дълго време след като се разделихме. Но това нищо не значи. Ние не се събрахме пак, освен за тръпки Mr. Green Но и това мина и замина. Имам чувството, че Телците си тръгват известно време преди окончателно да са изгубили усещане за човека до себе си. Това би обяснило, защо имат остатъчна тръпка Peace Така хем са първи и са в ролята на зарязващите, щото егото им няма да позволи да бъдат в подчинено положение. Хем не остават с горчиво усещане към екс половинките си и някакво въгленче тлее, за д аим напомня за хубавото време

# 53
  • Мнения: 704
Ох, Джулс, като прочета някой от анализите ти за психичните отклонения на зодия Телец, винаги се сещам за началните изречения на Линда Гудман, описваща жената от зодия Рак:
"Трудно е в началото да определите дали вашата любима от зодия Рак е благопристойна лунна девица или нещо й хлопа. И до края няма да го узнаете."
Пропускам удобно "любима", защото в нашия случай не пасва Wink. И всеки път се чудя, наистина ли твоето обяснение за начин на мислене и поведение, различен от твоя, е "този е тотален перко"? Всеки инакомислещ и инакодействащ е луд? От нас двете коя е по-луда, как мислиш Rolling Eyes?
Поне на моменти сме на една вълна на изперкване Drunk. Може да е от луната ми в Рак Thinking. Имам противния навик като защипя нещо, да го нищя и помня дъъъълго след като другият го е забравил, преживял и отминал отдавна.Предъвквам и предъвквам отново, поставям въпроса за ново разглеждане....С телеца се отучих от това, не под негов натиск, а по негов пример. Веднъж ми го даде, по-късно си дадох сметка, но беше пример за великодушие. Той просто реши да подаде ръка и да продължи напред, вместо да дълбае проблема и да натяква...Тогава усетих ефекта от това поведение и реших да го възприема. Дали беше луд, като постъпи различно от мен?
А за поведението на телеца след раздялата, зависи от причината за раздялата, според мен. Ако другият човек го е предал по непростим начин, 'ич не се и надявай на остатъчна тръпка. Такива ще пробягват по гърба на предателя при спомена за "раздялата" Mr. Green. При по-цивилизована раздяла просто оставаш част от домейна му, била си негова, донякъде оставаш негова. Няма нужда да го разбираш. Точка.

# 54
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не съм казала, че всеки е луд, но това не значи автоматично, че всички са в ред Mr. Green Аз говоря за конкретни хора, над които имам наблюдения. В тази тема - за няколко Телеца. И да, определено на моят му хлопаше нещо, но няма как да разкажа всичко публично. Не всичко е въпрос на характер...в някои случаи става въпрос за отклонения...

А нормални хора има ли?! Всеки си е фирма Joy Аз просто съм доста наблюдателна и аналитична личност в живота си. Като добавим и рачешката интуиция. И съм доволна. Конкретно това ми се засили от Телеца Laughing Как да кажа....един път като ми се отвориха очите и не искат да се затварят Joy Шантавичка съм си Whistling

Други въпроси, dragon8?!

П.С. Аз съм магнит за перковци Tired

# 55
  • Мнения: 81
на нас ако ни хлопат даските ко да се каже за рачето то горкото е постояно е в дилема и само мога да кажа от мое моя гледна точка че това им е дефект на рачетата сами си набиват филмите  на един нормален човек колко биха му издаржали нервите да тарпи такав тормоз  без значение дали е маж или жена

# 56
  • Мнения: 34
Ами нашата причина ли - кой друг освен мен, много съм мрънкала, .. нз точно ли го казах, да мрънках докато не бях съгласна как да бъде живота ми, че няма как да се промени, мрънках че не може да ми трие приятелите , да ги блокирва, накрая ме погледна и ми каза, сигурно защото не ми пука за теб е така, или защото прекалено много ми,.. и нали съм проста Рибка се хванах веднага, повярвах в късмета си и някак по малко се приспособявах той към моя , аз към това което той искаше - мир да има , а и нали той казваше- когато обичаш някого ще направиш всичко да не го нараниш, и така направих -пазих го Simple Smile докато не дойде момента той да мисли като мен преди и айде пак съм мрънкала, за това че до вчера бях права, а днес телето решило друхо, пак виновната бях аз и пак мрънках, това му дошло повече, моето мрънкане.... затова че той не знаел какво иска ли?
Това ли успя да измисли , май достатъчно плаках, май достатъчно се раздавах за тоз дето духа, без да има защо... или съм проста да вярвам, че той ме обича... тачак ми става смешно , но да ще се моля само за едно, шанса да се завърти колелото, днес на моето място да седне той!!!! Тогава ще разбере може би , че никак не е лесен този техния характер, а аз сигурно от Любов изтърпях толкова време, какво нещо е живота- до вчера се молех да ми се обади, плачех и не знаех къде съм, а сега осъзнала че съм си пак сама, след поредното разочарование , повярвала невинно като дете, ми е всеедно дали ще звънне...

# 57
  • Мнения: 704
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=785573.210;topicrefid=20
Мхм, чудя се как може за над година време никакво развитие?!
Нямам нужда от отговор Stop. Приемам, че е така.

И отделно, щото постът ми да не е спам - аз пиша в темата за мъжа телец, бил той гадже, брат, баща, син, приятел и друг близък или роднина, с всичките му характерни особености, + и-, не в темата "Проблемна връзка с телец-откачалка, also known as не станА на моята". За там явно трябва цяла отделна тема, защото разликата между осъзнатост и неосъзнатост, помъдряване и незрялост някакси не е = на разликата между здрава и болна психика. Хайде холан!

# 58
  • Мнения: 112
manq4e_cbr кажи ми, моля те какво мислиш за следното:

Питам телето на рождения му ден, какво желание има, за какво си мечтае, а то каза:

- "Да бъда с теб на плажа с бял пясък на остров Мавриций. Голи!"
Отговорих му - "Ами добре, тогава ще чакам да ме заведеш там!"   Grinning
А той - "Супер!"

Защо ми каза така? Едно теле има ли чувства като говори такива неща, или...така си говори на всяка срещната?



# 59
  • Мнения: 81
ако трябва да ба да честен пробвал те е да види как ще реагираш и до каде може да стигне с теб

Общи условия

Активация на акаунт