Мъж Телец - 14

  • 75 698
  • 806
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 34
Ами той няма да знае че и аз ще отида там, тъйкато отказва да ме види,явно се чувства слаб , така смятат те , плакал е много за мен а сега мисли че като не ме вижда и чува - ще мезабрави,Това е идеята да ме види , пък какво ще стане - всички се надяваме да се оправят нещата- а аз имам да му давам и една покана, тъкмо повод да му я връча:)

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ъъъ, честно, не разбирам. Обмисля с месеци да те зареже, накрая те оставя и после се скъсва да реве ooooh! Аз си мислих, че ние жените се държим като кифли и все не знаем какво искаме  ooooh!

bubolinkar , успех  Hug

blackkkrose, той може да те е питал/подканял да си тръгнеш, за да те закара, както е бил предложил по-рано. Но нали е дървена глава - да не го е казал с правилната интонация и е прозвучало по друг начин Grinning А ти веднага си се фукнала

# 32
  • Мнения: 501
Джулая, благодаря ти за отделеното време Hug дървена глава, това беше добро  Joy  Joyно наистина важи за Телците, които описваме тук Laughing иначе той щеше да ни кара всички , нямаше да сме само аз и той   Laughing а пък интонацията беше все едно ме пита нещо, на което наистина не знае отговора  newsm78 и затова му отговорих така

# 33
  • Мнения: 34
Благодаря ти Джулая, ще трябва да почакам даминат баловете и после ще разкажа, надявам се само хубави неща, хем си повтарям не се надявай толкова , да не се разочаровам- ама като не издържам, че чак и сън не ме хваща ... поне имам надежда Simple Smile

# 34
  • Мнения: 704
Благодаря ти Джулая, ще трябва да почакам даминат баловете и после ще разкажа, надявам се само хубави неща, хем си повтарям не се надявай толкова , да не се разочаровам- ама като не издържам, че чак и сън не ме хваща ... поне имам надежда Simple Smile
Блажени са вярващите, защото тяхно е царството небесно...
Ама не и царството земно!
Караш я като Иисус - като ви ударят по едната буза, подайте и другата...
По моя скромен опит, така само затвърждаваш урока, че като те шамаросат...боли...понякога явно е нужно Tired.
Късмет...

# 35
  • Мнения: 112
Ами той няма да знае че и аз ще отида там, тъйкато отказва да ме види,явно се чувства слаб , така смятат те , плакал е много за мен а сега мисли че като не ме вижда и чува - ще мезабрави,Това е идеята да ме види , пък какво ще стане - всички се надяваме да се оправят нещата- а аз имам да му давам и една покана, тъкмо повод да му я връча:)

Bubolinkar  аз смятам, че не трябва да ходиш на такива уредени срещи, защото ще стане още по-лошо за теб! Ако изобщо имаш някакъв шанс някога телето да се върне при теб, ти ще го пропилееш! Той със сигурност много ще се ядоса на тази уговорена среща - или ще се обърне и ще си излезе, като те види, или ще остане, но ще се държи все едно не съществуваш, от което ще ти стане още по-зле! А пък е възможно и да избухне и да наговори много грозни неща! Телетата много мразят някой да се опитва да ги кара да вършат нещо, което те самите не са пожелали и мразят изненадите, които не са приятни! При тях целият им живот е планиран и обмислен и никога не правят и не казват нещо, което не са премислили и обмислили. Моят съвет е да го оставиш на мира и да не му се явяваш пред очите по никакъв повод, освен ако не го видиш наистина случайно! Просто го остави да му мине, и ако той наистина има чувства към теб, някой ден той сам ще те потърси. А през това време просто си живей живота, но без да му се навираш в очите и да го караш да ревнува или да му измисляш някакви сценки - телетата много мразят такива неща! Дръж се на ниво и без да играеш театър!

# 36
  • Мнения: 501
Подкрепям chanteuse. И от личен опит ще кажа, че всякакви игрички могат само да влошат положението.
Мисля си, че моето Теле ме подканяше да си тръгна, за да ни закара, защото аз живея най-близкия от тези, които бяхме. А не защото е имал желание да говори с мен.. А аз като го видях.. Heart Eyes #Cussing out Просто ми се реве буквално, казвам ви.. Още повече че сега той замина за чужбина за няколко седмици и няма дори да го виждам.. Cry

# 37
  • Мнения: 501
Ооф , момичета, аз само ви спамя..но като сте по-опитни с Телци, ми давате подходящи съвети. Как мислите? Дали просто да не му напиша , че съжалявам и искам да съм с него. Уморих се от всички психолози и игрички и прочие? Или да не го правя , защото той няма чувства към мен и само ще се унижа ?

# 38
  • Мнения: 2 205
Дали просто да не му напиша , че съжалявам и искам да съм с него. Уморих се от всички психолози и игрички и прочие? Или да не го правя , защото той няма чувства към мен и само ще се унижа ?
Съветът ми е - просто бъди себе си. Hug Постъпи така, както диктува сърцето ти.. Повярвай ми, няма да сбъркаш.: ))
Както Толстой е казал - Прави, каквото трябва, пък да става, каквото ще. - В твоя случай не губиш нищо.

# 39
  • Мнения: 501
Благодаря ти! Hug

# 40
  • Мнения: 704
Абе всичкото супер, ама кое "себе си" ще бъдеш? "Искам го" или "Не ща го"? Щото за няколко страници на всяка превключваш поне по веднъж между двете Simple Smile. По мои наблюдения, има няколко принципни различия в характера и темперамента на овенката и на телеца, които следва да се отчетат (естествено, има си колкото овни и телци, поне толкова вариации и отклонения).
- овенката иска нещата ДА СЕ СЛУЧВАТ;
- телецът иска нещата да се СЛУЧВАТ ПО НЕГОВИЯ НАЧИН;
- овенката натиска решително, като не стане от една страна, натиска от друга, но посоката е все напред;
- телецът се пъне, колкото повече го натискат, толкова повече се пъне, посоката е една - вкопан в позицията си;
- овенката няма проблем да си каже какво иска, направо й иде отвътре, пък ако ще сега да е казала едно, пък след 5 минути точно обратното. Щом тя го иска, целият свят трябва да иска същото по дефолт;
- телецът има ужасен проблем да си каже какво наистина иска, но пък е цар в казването на "Не искам." и "Няма.". Влезе ли във фазата "Не искам.", овенката и на челна стойка да стои, все тая - няма да я бъде;
- овенката иска АКТИВНОСТ;
- телецът иска СПОКОЙСТВИЕ;
- овенката е спонтанна и импулсивна;
- телецът е антиспонтанен и антиимпулсивен;
- един и същ мисловен/ емоционален процес при овенката ще протече за седмица-месец най-много, а при телеца има-няма няколко години...
- овенката действа решително, щом мисли, че иска нещо, нерядко без да е сигурна наистина ли го иска толкова в дългосрочен план;
- телецът не мръдва и мигла, докато не се увери, че ужасно наистина, хиперски сигурно, милиард процента стабилно иска нещото;
- овенката няма голям проблем да сменя плановете, колкото и инатлива да изглежда, адаптивна е към обстоятелствата;
- телецът, веднъж определил посоката, върви неотклонно, няма значение кой/какво има на пътя му, нито колко време ще му отнеме;
При такива принципни различия и отношението на твоето теле, ще трябва да развиеш у себе си немалко от присъщите за него неща и да се въоръжиш с дългогодишно търпение, според мен. При това без никаква гаранция за успех. Някои от гореизброените качества са доста ценни за живота, сами по себе си. По моему, струва си човек да ги развие в разумни граници, защото идеята е самоусъвършенстване, а не самостопиране (щото при някои телци пъненето и "Не ща." са в безумни граници развити Mr. Green). Пък дали искаш и можеш, решението е твое. Аз лично, в ситуация, в която се мятам между да и не, не правя нищо, докато не реша кое ми надделява.
Скрит текст:
В един-два сайта вече ми се дава асцендент Телец, голям бъзик Mr. Green.

# 41
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
dragon8, цепиш мрака. Култов разбор  cheers

# 42
  • Мнения: 704
dragon8, цепиш мрака. Култов разбор  cheers
На собствен гръб се учи най-добре Joy.

# 43
  • Мнения: 501
dragon8, даде едно от най-хубаво те и точни описания тук. Благодаря и на теб за отделеното време! Hug аз го искам, но той като не ме иска, се примирява и после го срещам някъде и примирението се изпарява..  Laughing

# 44
  • Мнения: 114
Тъкмо си кажа "край, това беше, майната му, продължавам напред" и телето се връща с гръм и трясък. И всичко започва от начало, сякаш нищо не е било, все едно не е изчезвал, просто продължава там от където с спрял. Въобще не си дава сметка, колко рани е нанесъл с поведението си, а е изненадан, от студеното ми държание.

Общи условия

Активация на акаунт