Мъж Телец - 8

  • 47 298
  • 757
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 334
Да нищим Телците в новата тема  Wink

# 1
  • Варна
  • Мнения: 133
Запис Simple Smile Дано един ден телето да ме забележи....

# 2
  • Мнения: 7 124
Sagapo92, е ти пък, къде си се разбързала толкова Simple Smile

# 3
  • Мнения: 51
за протокола - че един мъж телец се беше изцепил в старата тема ние раците да си ходим при скорпионите Simple Smile та значи: рак съм и повечето мъже, които са ме гонили в живота са били телци. признавам - един от телците ме остави и си изживях драмата.  но мъжът ми е телец, вече много години сме заедно Simple Smile а ако седне той да опише каква гонитба беше, докато скоча в трапа на връзката с телец, сигурно ще стане роман  Laughing  и до ден днешен се налага да ме гони... понякога, когато съм попаднала в някой лунен кратер и не ми се излиза  Mr. Green

но любовта, която ме опустоши преди десетилетие почти, от която си изгубих ума и която не мога да забравя беше с мъж скорпион. но такава любов не е за реалния живот... не е и до зодии според мен.

та, драги рачки, надничащи в телешката тема, внимавайте какво си пожелавате  Laughing

# 4
  • Мнения: 13
Цитат
По лошо от  рак с телец ,е скорпион с телец ... тва скорпитата сте рядко срещани умни същества
Laughing Telio направо ме разби  Laughing И защото сме умни сме лоши ли?  newsm23 благодаря за комплимента   Wink

Цитат
но любовта, която ме опустоши преди десетилетие почти, от която си изгубих ума и която не мога да забравя беше с мъж скорпион.
Аз съм забелязала, че съюза между рак и скорпион може да е изпепеляващ, но е нетраен за съжаление ...

# 5
  • Мнения: 7 124
Аз съм рак, но скорпионите не ме влекат, много са ми меланхолични и песимисти мъжете.

# 6
  • Мнения: 13
Имен не ме влекат (раците имам предвид). Явно всички искаме телетата   33uu

# 7
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да се запиша, за да не изтърва темичката.

# 8
  • Мнения: 0
"Имен не ме влекат (раците имам предвид). Явно всички искаме телетата  33uu"

- жалко че не ме влекат ни раци ,ни скорпиони - абе липсва им човештина ,духовно са зле.
Иначе като хора предпочитам раците  , скорпионите са за цвят ,емоции ,борби,секс ,отмъщаване ,абе от всичко има ,ама не и най важното Laughing Twisted Evil
раците обичат силно ,скорпионите и те ,ама бързо намразват и  не умеят да прощават,бързо и лесно забравят  за любовта - не живеят в миналото

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 19:43 от Telio87

# 9
  • Мнения: 0
Sagapo92 ти си се пристрастила към тея теми ,вече 2-3 години си го искаш тоя телец
щом след раздялата не те търси 1-2 месеца - отпиши го

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 20:10 от Telio87

# 10
  • Варна
  • Мнения: 133
Не го гоня от 2-3 години. Само от една.......

# 11
  • Мнения: 15
Боклуци сме, не се занимавайте с нас.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 133
Не сте боклуци, не си внушавай.

# 13
  • Мнения: 265
Много ми се иска в тази тема да потвърдя връзката си с телец. Омръзна ми само да си мечтая за него.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 133
Оо,и аз съм така  Sad Вече цяла година....

Общи условия

Активация на акаунт