Мъж Телец - 8

  • 47 288
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 133
Напълно съгласна съм с Rosita Simple Smile Хайде, стига вражда. Темата е за телците, не за раци, риби и т.н.....

# 31
  • Мнения: 19
Телецът да не е някакъв бог, че всички трябва да се нагаждат спрямо него? Simple Smile

 Peace Абсолютно не е. Ама ми се струва, че част от пишещите тук са си загубили акъла.  Simple Smile
И все пак - успех, момичета  bouquet щом толкова държите на всяка цена да имате Телец.  Wink

# 32
  • Мнения: 125
То основно в темата пишат жени с изгубен разсъдък  Grinning, другите си гледат живота с теле без теле все тая.

# 33
  • Мнения: 19
Това е ясно, Deniti  Simple Smile То и аз, след вече немалко прекарани заедно години, продължавам да съм си все така безумно влюбена в него, но съзнавам, че е човек като всички останали, с всичките му предимства и недостатъци.
Мисълта ми беше, че ако желанието е взаимно, не е нужно да полагате неимоверни усилия, за да бъдете с мъж Телец. Нещата просто се случват.
Ако ви иска едно теле, няма да ви върне само щото зодията ви е неподходяща примерно.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 334
ако желанието е взаимно, не е нужно да полагате неимоверни усилия, за да бъдете с мъж Телец. Нещата просто се случват.
Ако ви иска едно теле, няма да ви върне само щото зодията ви е неподходяща примерно.  Simple Smile
newsm10

# 35
  • Мнения: 0
да ,ако телеца си хареса момичето и тя него ,много ясно че няма проблеми ... ,ама като само жената го харесва и пита как в темата за мъжа телец ,не може да каже че няма недостатъци ,много ясно че има ,като не го харесвате не го взимайте,защо пък да се примирява с недостатъците на жената рак ,ако не му харесват ,ще търси друга
.Просто искам да кажа че жената рак според мен не е най подходящата и най пълноценната за телеца ,за някой друг ДА .

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 20:03 от Telio87

# 36
  • Варна
  • Мнения: 133
Тельо87, хубаво изказваш мнение, ама ти така казваш, все едно....никой телец на СВЕТА не трябва да се захваща с рак? И не мога да разбера защо, аджеба, пак се хващаш за раците? Толкова ли си загазил от жена-рак, че не се спираш?

# 37
  • Мнения: 0
да ве казвам мнението моето лично ,не , не съм загазил изобщо никога от жена рак - щото сте ми симпатични ,но нищо повече ... не ме кефите достатъчно . А ти пък какво толкова си се влюбила в тоя ,че още се самоизмъчваш не мога да разбера ,какво толкова ти е правил ...

# 38
  • Мнения: 125
да ,ако телеца си хареса момичето и тя него ,много ясно че няма проблеми ... ,ама като само жената го харесва и пита как в темата за мъжа телец ,не може да каже че няма недостатъци ,много ясно че има ,като не го харесвате не го взимайте,защо пък да се примирява с недостатъците на жената рак ,ако не му харесват ,ще търси друга
.Просто искам да кажа че жената рак според мен не е най подходящата и най пълноценната за телеца ,за някой друг ДА .

Добре де кажи, коя е жената ,каква зодия? Grinning

# 39
  • Варна
  • Мнения: 133
Отидох лично при художник да му направят негов портрет на телето и още не е дошъл да си го вземе, та разбираш ли, сега е с друга и..... не, че ми е за парите...110лв. дадох  Simple Smile Този портрет седи от юни месец, миналата година, всяка вечер под възглавницата ми..... така имам усещането, че е  до мен.

# 40
  • Мнения: 125
Отидох лично при художник да му направят негов портрет на телето и още не е дошъл да си го вземе, та разбираш ли, сега е с друга и..... не, че ми е за парите...110лв. дадох  Simple Smile Този портрет седи от юни месец, миналата година, всяка вечер под възглавницата ми..... така имам усещането, че е  до мен.
Май си много влюбена......

# 41
  • Мнения: 0
ох, сагапо,ти си безнадежна ,толкова да го обичаш  = той не е за теб ,вземи се  напии ,абе преглътни го някак ,защо се самоизмъчваш ,ще намериш някой който го заслужава . и аз съм бил много влюбен в неподходяща - но знаех ,че не е за мен ,въпреки болката дълго след това ,знам че взех правилното и единствено решение,и станах по силен и с една крачка  по близко до човека подходящ за мен .Та моля те понеже не обичам да гледам хората да страдат ,съвземи се ,има и други ,шом те  е оставил значи не е бил за теб

# 42
  • Мнения: 125
 Telio87, сподели за зодиите, кои харесваш? Вече трети път те питам.

# 43
  • Мнения: 0
извинявай ,добре , харесвам козирог ,риби,,водолей ,дева,стрелец .
С риби,водолей и стрелец не е скучно ,така има емоции ,иначе да привличат ме скорпионите ,ама не ми харесва начина  им на разсъждение ,раците имат добри качества ,ама са непостоянни,а и като не са в  настроение си го изкарват на околните  ,а и  не ме привличат достатъчно ,девите и рибите ме влекат доста .Иначе за успешно съжителство на телеца му трябва стабилна жена ,която  да му докаже че го обича ,да може да му прощава грешките ,да може да се разговаря и обсъжда с нея проблемите ... да имат общи възгледи и цели ,е много хубаво.

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 21:47 от Telio87

# 44
  • Мнения: 0
абе следя темата от началото (почти ) , и мога да кажа че всичко е написано в тая  тема ,точно и ясно,кой какво търси ,какво иска и какво харесва и още,и още ....

Общи условия

Активация на акаунт