Мъж Телец - 8

  • 47 284
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Стискам ви палци, момичета!  Two Hearts newsm10

# 16
  • Мнения: 265
Оо,и аз съм така  Sad Вече цяла година....
Тогава си пожелавам в тази тема да осъждаме заедно с теб колко много ни обичат телчетата и че цялото търпение си е заслужавало  Praynig

# 17
  • Варна
  • Мнения: 133
При мен са сложни нещата, миличка. Той си има приятелка вече, а и едва ли някога ще ме забележи.

# 18
  • Мнения: 125
Исках да прочета мнението на мъжете коя жена е за телеца? От коя зодия?

# 19
  • Мнения: 1 334
Deniti, за толкова теми как не си разбрала.Рибите, разбира се Laughing А пък Раците имат огромното желание да са те.И така Laughing

# 20
  • Мнения: 125
Deniti, за толкова теми как не си разбрала.Рибите, разбира се Laughing А пък Раците имат огромното желание да са те.И така Laughing

Рибите не са ли много чувствителни за резервирания телец.

# 21
  • Мнения: 741
Едно от предимствата на  Риби пред Рак е постоянството - в чувствата, в поведението, в отношението.
И ако Рак могат да приемат спокойно това, което ще кажа, без навлизане в грешната посока на споровете и желанието за надмощие, без мнителност - те ще са наясно в какво е тяхната основна грешка - тяхното непостоянство. Достатъчно отблизо съм запозната с този знак, това са техните недостатъци - мнителност и непостоянство, които пречат и на самите тях.
Вярвам, че има и жени Рак, които успяват да подтиснат това и да го преодолеят, и да имат успешна връзка с Телец. Това си зависи от самите тях.
А също така, Телецът остава резервиран, само ако не е сигурен в нещо или някого. Сигурен ли е в човека - жената срещу себе си - дори на труднопроходими места може мостове да изгради...
т.е. да направи и невъзможното, за да бъде с нея.

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 14:23 от Анджали

# 22
  • Мнения: 51
според мен не трябва да абсолютизираме жена от коя зодия е най-подходяща за мъжа телец, защото личният хороскоп на всеки човек е строго индивидуален. аз например си мисля, че мъжете телец ме харесват, защото усещат асцедента ми в козирог - една зодия принципно много подхождаща на телците. обаче с един телец става, с друг не върви - това пък от моя гледна точка.

ако трябва все пак да изкажа мнение, може би жената козирог е доста подходяща за мъжа телец.  Simple Smile жената риби също - нейната повърхностност спомага неусетно да се преодоляват различията. 

а по същинската тема, която бистрим, много се изписа за хубавите качества на мъжете телци. аз мисля, че не е излишно да споменем някои недостатъци: сприхавост (когато нещо не става с наложения от тях темп, са страшни нерваци и лазят по нервите на околните), липса на спонтанност, прекалена праволинейност (повече католици от папата са, както има една приказка), прекален материализъм (за мен на моменти непоносим), неумение да усетят по-абстрактни неща (като че ли са на принципа око да види, ръка да пипне), могат да бъдат откровено груби и цинични. затова преупредих по-нагоре рачките да внимават какво си пожелават - телецът може да ви изглежда като сбъдната мечта, но жената рак има нужда от емоции, спонтанност, дори щипка въздухарство, а с мъж телец тия работи ще ви липсват. затова пък в лицето на телеца ще имате опора, а, както знаем, на раците им се случва да губят почва под краката си.

# 23
  • Мнения: 81
мили дами в тоя ред на мисли мога да кажа че за да ба-дете с мажа телец трябва да се съобразявате с него а не той с вас макар че винаги може да ви влезе в положение и да преглътне една две ваши издънки може да бъдете предупредена може да не ви кажи ништо зависи от какъв етап е вашата враска с него но щте баде много краен това е сигорно колкото и да сте му влязли под кожата тои си има точно определени правила знае колко може да отпусне края и се пак някои пат в рятки случаи нешта излизат изван контрол но това се случва рядко

# 24
  • Мнения: 0
вече стана ясно за раците - нема тръпка и нема достатъчно общи възгледи ,а за рибите какво харесват в телеца ,пък те,аз съм за рибите много  Laughing
та казах ви раци ,взимайте си тъпият скорпион ,а си ни оставете рибките Simple Smile
а и раците не вярват достатъчно в любовта ,монотони са ,ама ако и прищрака болният мозък никой не знае  Laughing

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 21:48 от Telio87

# 25
  • Мнения: 0
сега ще има много обидени нежни рачешки души:) ,телеца иска силна жена ,не ревла  Simple Smile
не се обиждайте - има истина

# 26
  • Варна
  • Мнения: 133
После аз съм се била хващала на простотиите ви. Сега не виждам да съм отворила тема за раците или нещо подобно, та се обаждате, че и обиждате....болния ни мозък??????? Тельо87, ти си хващай която си щеш рибка, нас не ни интересува. Ще кажеш всичко е до зодии... аз имам познати раци, които са юнски раци....много са ми противни. Само с юлските се разбирам. Нищо ни няма, перфектни сме, само трябва да ни се хване цаката. Не сме вярвали достатъчно в любовта? Този виц трябва да го разкажа и на някоя друга рачка... Grinning Grinning Напротив, силни сме и то много, но че съм си и ревла, така е, не отричам....но поне скривам успешно тъгата си с усмивка на лице. Имам една приятелка риба, винаги когато се срещнем и ми казва така: "Не знам защо, но като те видя и ми идва настроението" Simple Smile Това говори достатъчно.

# 27
  • Мнения: 265
Знаете ли дали телчетата празнуват Свети Валентин или по-скоро Трифон Зарезан? Романтици ли са или по-скоро се прикриват?

# 28
  • Мнения: 0
аз и двата не ги празнувам ,но за да зарадваш човека ,който обичаш ги празнуваш Simple Smile,а и  е хубаво повече поводи за радост и празници  да има
 Свети Валентин  по ми допада с всичките сърчица ,цветя ,по красив и романтичен е

# 29
  • Мнения: 7 063
Според мен доста се абсолютизира в темата, затова подкрепям написаното от NympheaSimple Smile
Жените- рак били слаби Laughing, а жените риби били най-подходящи и т.н.
Телецът да не е някакъв бог, че всички трябва да се нагаждат спрямо него? Simple Smile
Нали трябва да обичаш и недостатъците у другия?
Няма как да има само положителни черти човек. Познавам своите слаби страни, не са малко, но имам и доста силни.

Четох наскоро една хубава книга, казва се "Уаби - саби любов". Уаби - саби е древната японска философия, която представлява - изкуството да откриваш красота и съвършенство в несъвършеното. Именно недостатъците ни правят уникални. Ако успеем да приемем собственото си и чуждото несъвършенство, откривайки в него красота и хармония, ще успеем да внесем много повече щастие и удовлетворение както във връзката си, така и в живота си като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт