Мъж Телец....1,2,3.....12

  • 66 070
  • 762
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231









специален поздрав за едно СПЕЦИАЛНО теле  Grinning


# 1
  • Мнения: 0
Рибке,Рибке...... Златна рибке Grinning

Скрит текст:

Върви, БИК възродени, към светла бъднина върви, с рога наточени, таз сила нова, съдбините ви ще промени!

# 2
  • Мнения: 231
Скрит текст:
ОПССС.....ха ха ха на къде си се запътил бе...младеж hahaha ако си се напуйчил...   Thinking  newsm78 нали знаеш,че те не плуват Mr. Green Peace

# 3
  • Мнения: 331
Луда работа, нямам никакъв интерес към мъжете телец, ама пък тематами е интересна  Laughing Mr. Green

# 4
  • Мнения: 705
Луда работа, нямам никакъв интерес към мъжете телец, ама пък тематами е интересна  Laughing Mr. Green
И на мен, особено и като се вижда в действие и в добър вариант онова, за което пишем Wink.
Ani Ta  bouquet за темата.

# 5
  • Мнения: 146
Ани, мерси за темичката   bouquet
Драконче, партньорът ми по салса/меренге е такъв, много добър  Heart Eyes Обаче едва ли ще го навия за кизомба  Thinking И за ми е още по-гадно, Исабел и Фелисиен са ми били баш под носа преди по-малко от две седмици, мииии гасиму и живота начииии #Cussing out
Абе, рогатичкото, ака BIC, що ми се струваш поизнервено като "бик пред червен плащ", хмммм   Thinking Не се ядосвай, я си ела при нас, виж ни к'ви сме 'арни, все масажистки, готвачки и танцьорки сме се сбрали  Whistling Mr. Green

# 6
  • Мнения: 231
като се вижда в действие и в добър вариант онова, за което пишем Wink.

мда Thinking вижда се hahaha

Абе, рогатичкото, ака BIC, що ми се струваш поизнервено като "бик пред червен плащ", хмммм   Thinking

 hahaha миии...щото  Rolling Eyes.....страх лозе пази  smile3560  Joy Wink  Peace

Върви, БИК  върви, с рога наточени,
я да видим...... newsm78...на къде?  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 705
Ми да, вижда се, не точно в темата, но разни статистики, последни, че и първи публ., дати на рег.  ...ми развихрят въображението Thinking. Аз редовно си страдам от него Crazy. Забелязвам, че десетопръстието ти си е отпочинало Peace. С просветната дейност трябва да се дерзае Peace.

# 8
  • Мнения: 705
Абе, рогатичкото, ака BIC, що ми се струваш поизнервено като "бик пред червен плащ", хмммм   Thinking Не се ядосвай, я си ела при нас, виж ни к'ви сме 'арни, все масажистки, готвачки и танцьорки сме се сбрали  Whistling Mr. Green
Andji_B, на мен не мой да ми се верва - псевдомасажистка съм си аз, но бичето ме подучи Simple Smile. Особено на чавката на Скарлет здравата се разкикотих Joy.
А BIC може и да му е писнало качествено от криви огледала Peace.
Чудя се какво ли стана с Orangeade, че и руснакът накъде забегна newsm78?

# 9
  • Мнения: 231
Ми да, вижда се, не точно в темата, но разни статистики, последни, че и първи публ., дати на рег.  ...ми развихрят въображението Thinking. Аз редовно си страдам от него Crazy.

 Hands Clap omm ееее от кога чакам да се появи някой с въображение..... Thinking да продължи темичката за да мога аз да само да си чета и да се забавлявам Grinning Peace  friendship

Скрит текст:
Забелязвам, че десетопръстието ти си е отпочинало Peace.

Hug разкрита съм  hahaha

А BIC може и да му е писнало качествено от криви огледала Peace.
Peace не само на него.... Wink  tiptoe

# 10
# 11
  • Мнения: 146
МанЯчето се е вихрило снощи  Mr. Green Laughing
Добро ви утро и успешен ден, да не вземете да се преработите  Hug

Скрит текст:

забравих месоядните ....   Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 119
Ха, имаме си нова тема  Heart Eyes
Ани, благодаря  Hug
Моето теле се завърна в ежедневието ми....за добро или лошо.
А аз съм раздирана от борбата, която водя с себе си.
Обожавам го, мога да му се "кефя" с дни, както той казва  Simple Smile нооо, толкова е трудно да го обичам...
Той толкова "се старае" да ме разубеди.
Ако успея да го изтръгна от сърцето си, бихме имали префекти отношения... но дали аз бих го искала тогава  Sad
Как да разбера какво по дяволите се крие в душата му  Cry
Говори ми толкова противоречиви неща, че ме довежда до истерия.
Днес му казах, че търпението ми е на границата и, че съм два пъти по егоцентрична и безкрайно ината и твърдоглава. Малко са хората, които са ме виждали в тази светлина, в която ме вижда той- отстъпчива, блага и дипломатична. И че единствената причина, да продължавам да го правя е, че ако си позволя да бъда себе си, в целия си блясък, ще е краят.
Знам, че той няма да го понесе, а аз увличайки се ставам доста крайна.
Що за човек е това...
Усеща, че ме губи и просто стои и ....нищо. Някак по подразбиране на мен трябва да ми е ясно, че той се е преборил за мен и повече усилия не иска да прави... Както се казва, прав ми път, като не ми изнася...
И в същото време, ми говори за любов и как се е побърквал от липсата ми през този един месец.
И защо не сме се чували...е как защо, защо не сме можели да се виждаме.
Егоистично, но пък правилно за него  Twisted Evil
А толкова, толкова много го искам в живота си...
Но тези телешки истории ми идват твърде в повече.

# 13
  • Мнения: 0
Скукаааа..... smile3507
Печете ли цици Wink
Метнете по една снимка да оплакне око и телето smile3534

# 14
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Скукаааа..... smile3507
Печете ли цици Wink
Метнете по една снимка да оплакне око и телето smile3534

 tooth

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт