Алегра Ви Тур

  • 4 920
  • 9
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Бих желала да запитам, дали някой ще пътува с Алегра Ви Тур този месец и по тично с Барселона-Перлата на Каталуния?

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте аз ще пътувам за Барселона на 19.06 с фирмата Алегра Ви Тур. Много ми хареса програмата, преди да се запиша говорих лично с тях програмата им е отработена. Надявам се да се видим скоро! Вие записахте ли се вече?

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Благодарим Ви много за отговора. Ние искаме да пътуваме 26 юли. Ще очакваме отзиви как сте изкарали Simple Smile Приятно пътуване  newsm03 newsm03

# 3
  • София
  • Мнения: 64
Цветинка7, би трябвало да сте се завърнали от екскурзията, ще съм благодарна ако споделиш отзиви:)

# 4
  • Мнения: 22
Здравейте, да побутна малко темата, виждам, че е стара.......Има ли завърнали се и изобщо някой друг пътувал с тази фирма? Всякакви мнения ще бъдат от полза  bouquet

# 5
  • Мнения: 155
И аз искам да попитам, има ли някакви реални отзиви?

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте, аз пътувах до Неапол с Алегра Ви Тур. Екскурзията беше индивидуална. Много съм доволна и определено бих се възползвала отново от услугите им. Организацията беше перфектна, както и тяхното отношение към мен.

# 7
  • Мнения: 943
Здравейте, аз пътувах до Неапол с Алегра Ви Тур. Екскурзията беше индивидуална. Много съм доволна и определено бих се възползвала отново от услугите им. Организацията беше перфектна, както и тяхното отношение към мен.
Какво значи индивидуална?

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен, скоро не бях влизала тук, но ето ме Simple Smile Когато пътувах с тях,по спомен, останах доволна. През 2016 пак ползвах техните услуги до две други дестинации и отново ми хареса как бяха организирали пътуването.  За едната екскурзия бяха коректни и се обадиха по - рано, че има вероятност да не се събере групата, но накрая всичко беше наред и тръгнахме. Надявам се да съм била полезна:)

# 9
  • Мнения: 2
С мъжа ми и наши приятели решихме, че искаме да пътуваме и звъннахме в агенцията със запитване за определени от нас дати и изисквания и те в рамките на същия ден реагираха и успяха да изпълнят нашите желания, което ни направи много добро впечатление, а в последствие останахме доволни и от екскурзията, защото всичко беше изпипано до най-малкия детайл.

Общи условия

Активация на акаунт