Отговори
  • Мнения: 2 519
                          
   

                      

                            Химена Наварете в цунамито,Уилям Леви с  вятъра

Последна редакция: сб, 14 юни 2014, 12:50 от karltol3

# 1
  • Мнения: 8 533
Привет  Mr. Green ,брат сега да ти благодаря ли очакваш  Mr. Green хич и недей  Mr. Green
Уилям с вятъра ли е  hahaha
оу оу оу ...много добре приключваме седмицата  hahaha

Ximena Navarrete ‏@ximenaNR

Terminado muy bien la semana 😆💪⚡️ pic.twitter.com/Nk0LVqvqRX

# 2
  • Мнения: 7 538
Привет темпестади!

Наваретко,мерси! Peace




It's match day! #ENG take on #ITA tonight. Steven Gerrard and the Three Lions are ready for the #WorldCup

"We're ready to give everything for England," says skipper Steven Gerrard ahead of #WorldCup opener http://the-fa.com/sQKEzY  #3Lions




Дано Девата на морето я предпази от негативизма и и помогне да преодолее болката и

разочарованието си! Praynig Praynig Praynig






Дано Девата на морето му покаже,че трябва да поеме отговорност и да защити   жената,която

 компрометира!!! Praynig Praynig Praynig


Последна редакция: сб, 14 юни 2014, 12:44 от iss0o

# 3
  • Мнения: 7 538
Бобииии,...ако се появиш по някое време...много моля!!! Praynig Praynig Praynig

Скрит текст:

Уилям наистина много разочароваш с тази пасивност.Показа ни  решението си,но не беше  ли  редно и...мъжкарско ,  първо да се опиташ да защитиш Дамата,която компрометира...?Или да запазиш и ти мълчание...!?.Много е грозна тази показност на идилия,която демонстрираш в такъв  момент!И друго,което е много жалко,...не може винаги  да оправдаваш  решенията си  с децата...Помисли...!
Не искаме да се месим в ничии живот..Ти си  свободен да постъпиш
 както искаш,но   не  парадирай...защото не стига ,че не правиш опит, ...но отнемаш и шансовете на Дамата да излезе някак от тази ситуация..! Много е грозно това...и особено от МЪЖ!
.Не вярваме да си само красив и сексапилен...трябва да имаш и нещо отвътре....сърце....и достойнство!Демонстрирай го  като Мъж!
Иначе наистина ще останеш с феновете на ....майката на децата ти,и тези които само охкат и ахкат....Има,обаче и такива...от цивилизованата част на света-Източна Европа,...на които им пука развиваш ли се като актьор и какъв човек си!..
Казват,че в екстремни ситуации проличава кой ,колко струва като човек....Ти драстично намали цената си  в очите на мислещите си фенове!И пак повтаряме това не е защото живееш по един или друг начин/твое право си е/ ,а защото не поемаш отговорност !
Надяваме се ,че ще се отзовеш на  молбата ни да намериш начина, да намалиш негативизма към Химена!


Същото за Ернесто....

Привет ,Ернесто/Густаво/! Поздрави от България! Пак към теб,....и пак със същата молба...-да ни подкрепиш......
Уилям наистина много разочарова с тази пасивност.Показа ни  решението си,но не беше  ли  редно и...мъжкарско   първо да се опита да защити Дамата,която компрометира...?Или да запази и той мълчание....Много е грозна тази показност на идилия,която демонстрира в такъв  момент!И друго,което е много жалко...не може винаги  да  оправдава  решенията си с децата...Не мислиш ли така?И защо не му обърнеш внимание да не го прави?
Не искаме да се месим в ничии живот..Уилям е свободен да постъпи
 както иска,но  да не  парадира...защото не стига ,че не прави опит, ...но отнема и шансовете на Дамата да излезе някак от тази ситуация..! Много е грозно това...и особено от МЪЖ!
.Не вярваме да е само красив и сексапилен...трябва да има и нещо отвътре....сърце....и достойнство!
 Нека го демонстрира като Мъж!Иначе наистина ще остане с феновете на ....майката на децата си,и тези които само охкат и ахкат....Има,обаче и такива...от цивилизованата част на света-Източна Европа,...на които им пука развива ли се като актьор и какъв човек е!..
Казват,че в екстремни ситуации проличава кой колко струва като човек....Уилям драстично намали цената си  в очите на мислещите си фенове!И пак повтаряме това не е защото живее по един или друг начин/негово право си е/ ,а защото не поема отговорност !
Надяваме се ,че ще ни подкрепиш в молбата да намери начина да намали негативизма към Химена!


 Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Ако искаш да се почувстваш богат, просто преброй всичките свои неща, които не си купил с пари.




Скрит текст:
Това ли беше начина да ни покажеш решението си,Уилям????
Не искаме да се месим в ничии живот,.. но не  беше ли редно, преди да ни покажеш семейна идилия,....да поемеш отговорност към дамата,която нарани...!!!???
 Всеки има своите житейски дилеми   и взема своите трудни решения...Ти също .. Може би няколко изречения от типа....
/Да ,влюбих се...!./Изживях  много противоречиви емоции !Имах  своите дилеми. и взех своите трудни решения... децата са най-важното нещо в живота ми..и прецених,че трябва да съм до тях...Пожелавам и Химена да открие своето щастие!"
щяха  да покажат  и  мъжество, ...и да намалят негативизма към Химе,което е  и най- важното!!!
Разочароваш,....защото нямаш смелостта да заставаш зад изборите си-добри или лоши..
Поздрави от България!!

Последна редакция: сб, 14 юни 2014, 12:48 от iss0o

# 4
  • Мнения: 5 069
Привет буреноси  Mr. Green

Наваретко креативен сладур си  Joy , значи с вятъра сме  hahaha ...ох като видях че ти пускаш темата...уплаших се...че ще изтипосаш и Ели...в заглавния пост  hahaha hahaha

ее и аз благополучно приключих седмицата..с Химе в такт значи

# 5
  • Мнения: 2 519
Привет буреноси  Mr. Green

Наваретко креативен сладур си  Joy , значи с вятъра сме  hahaha ...ох като видях че ти пускаш темата...уплаших се...че ще изтипосаш и Ели...в заглавния пост  hahaha hahaha

е няма нужда...аватара ми не го ли виждаш  hahaha hahaha

ee това е снимка вече  Mr. Green дано не е само поза обаче...а наистина е изхвърлила боклука... Thinking ...не се радвам много като че ли....

# 6
  • Мнения: 3 961
Уау, прекрасна нова тема   Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 069
Привет буреноси  Mr. Green

Наваретко креативен сладур си  Joy , значи с вятъра сме  hahaha ...ох като видях че ти пускаш темата...уплаших се...че ще изтипосаш и Ели...в заглавния пост  hahaha hahaha

е няма нужда...аватара ми не го ли виждаш  hahaha hahaha

виждам,виждам моля ти се НЕ  hahaha

# 8
  • Мнения: 8 533
Еми...но пък и ти...ами трай си...поста може да се редактира...знаеш ли какво ще му хрумне след малко  hahaha
аз си харесах това парче...от поминалата вечер...жалко само,че не мога да танцувам

# 9
  • Мнения: 7 538
Наваретко,вече късно  ли  е да се добавят линковете за старите теми....???

# 10
  • Мнения: 3 961
А това Ели ли е на аватара, при мен е малък и ми приличаше на Талия  Laughing

# 11
  • Мнения: 8 533
тази която ретуитва...ми е позната ...не беше ли онази с приказката...за мравката,сламата и....к..вата нали  Mr. Green
Retweeted by Elizabeth Gutierrez
Teodora Iliescu @teodorailiescu  ·  16h

#GoSpain......

# 12
  • Мнения: 8 533
А това Ели ли е на аватара, при мен е малък и ми приличаше на Талия  Laughing
оо не ...и е съвсем нова снимката на няколко дни  hahaha

# 13
  • Мнения: 5 069
оо онази "приказка" хич и не ми я споменавай  Mr. Green ...те всички са такива отвратително вулгарни... Mr. Green

боже този колаж...е навсякъде очите ми избожда вече  #Cussing out #2gunfire
Скрит текст:

# 14
  • Мнения: 8 533
а защо сладури са  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт