Ако видиш две черти, Мартенче ще имаш ти!

  • 31 817
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20

   .                                            





Здравейте мамчета Simple Smile
Добре дошли на всички видели  EFP
Пожелаваме ви много приятни мигове през бременността,
и здрави и пухкави бебоци през Март.
 Леко бременеене ви желаят Мартенки 2014!



НАШИТЕ ТЕРМИНИ:





28 ФЕВРУАРИ


JT - 29г. -гр.София -  първа бременност


1 МАРТ

mira_ves - 22г. - гр.Пловдив - първа бременност
mranka - 33г. - гр.София - първа бременност
grigorovi - 32г. - гр.София - втора бременност


2 МАРТ

Смайли* - 23г.- гр.Плевен - втора бременност
bubeto2401 - 26г.- гр. София - втора бременност
deni_a - 25г.-Асеновград/Германия - първа бременност
freia - 32г. - гр.Пловдив - трета бременност

 

3 МАРТ

Smehuranka - 24г.-гр.София - втора бременност stork-boy


4 МАРТ



5 МАРТ



6 МАРТ



7 МАРТ



8 МАРТ

imam nadejda - 23г. - гр.Разград - втора бременност
ShySun - 27г. - гр.Варна - втора бременност
*Albena* - 34г.- гр.Пловдив - втора бременност
nadinka(GaRjI) - 32г. - гр.София - втора бременност


9 МАРТ



10 МАРТ

geryaleksandrova - 30г.- гр.София - втора бременност -
mamma didi - 38г. - гр.Варна - втора бременност
marmaladd - 34г.-гр.София - втора бременност


11 МАРТ

Janet Ivanova_468234 - 24г.- гр.Пловдив - първа бременност
Magi_ka - 23г. - гр.Хасково - първа бременност
mimisi9 - 26г.- гр.София - първа бременност



12 МАРТ

Nelinka20 - 31г. - Гърция - трета бременност
kemi87 - 27г.- гр.София - първа бременност


13 МАРТ

 Ini`- 25г.- Пловдив - първа бременност
divka - 34г. - гр.Сливен - втора бременност
Lyub4eto - 30г. - гр.София - първа бременност



14 МАРТ

mini_79 - 35г. - гр.Стара Загора - трета бременност


15 МАРТ

Veronica76 - 37г. - гр.София - първа бременност


16 МАРТ

monichkaa - 19г. - гр.Хасково, първа бременност


17 МАРТ

sil_12 - 27г.- гр.Благоевград- първа бременност
teogopa_t - 26г. - гр.Стара Загора - първа бременност
tsvettii - 33г. - гр.София - втора бременност


18 МАРТ

Dеsɣ - 24г. - гр. Благоевград - първа бременност
night_wish - 28г. - гр.Варна - първа бременност twin_neutral


19 МАРТ



20 МАРТ

vilenceto01 - 21г. - гр.Хасково - първа бременност
ayshentse - 28г. - гр.Шумен - първа бременност


21 МАРТ



22 МАРТ



23 МАРТ



24 МАРТ

bonbolina08 - 32г. - гр.София - втора бременност


25 МАРТ



26 МАРТ



27 МАРТ

ioiomamma - 31г. - гр.Пловдив - втора бременност
Tiamera - 28г. - гр.София - първа бременност


28 МАРТ

gm01 - 28г.- гр.София - първа бременност


29 МАРТ



30 МАРТ

Andreamegi - 26г. - гр.Благоевград - втора бременност


31 МАРТ



Скъпи мами, добре дошли сте в Групичката ни във Фейсбук!!! За добавяне пишете ЛС на Smehuranka и imam nadejda с линк към вашия профил

За добавяне на първата страничка, моля пишете ЛС на Smehuranka и mart2014 с данни: Дата на термин; Поредна бременност; Години; Населено място




Ето няколко линка който ще в бъдат полезни:
Калкулатор на бременността
Календар на бременността
Биология на вътреутробното развитие
Бременност по седмици
Коремни болки и спазми по време на бременност
Лечение на простуда и грип
Всичко необходимо за бебето
Бременни майки в чужбина

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 11:31 от mart2014

# 1
  • Мнения: 257
Цоп-цоп на най-нетърпеливата мартенска мама!  newsm03 С два теста с бледи чертички и евентуален термин 03.03.15  newsm44


П.С. Ако има нужда от помощ за темата - насреща съм Simple Smile

# 2
  • Мнения: 42
Хайде, ще се престраша и аз да се запиша, макар и доста плахо.
Ние правим опити за второ бебе вече няколко месеца, понеже искахме децата ни да са с малка разлика.. Този месец имам усещането, че нещата са се получили, още повече, че от днес си имам тест с 2 черти, макар и едната да бе доста бледа.
Но въпреки това си ме е страх и се притеснявам. Надявам се всичко да бъде наред и да се подредят нещата така, както искаме.

# 3
  • Мнения: 49
Здравейте бъдещи мартенски мамчета!  bouquet
Направо не е истина колко бързо минава времето и как минаха тези месеци от юли 2013-та, когато и аз се зарадвах на вестта, че ни очаква малко бебче.
Стискам палци на всички, които вече видяхте, или тепърва ще видите двете чертички, за една страхотна бременност с прекрасни пухкави бебчета през 2015-та Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9
Ще се цопна и аз да ви приветствам отново с добре дошли   bouquet Леко бременеене и готини бебчета  Hug Може да се допитвате до нас по всякакви въпрси който ви вълнуват, ще ви отговарям с радост. Тези дни ще ви оправя и 1ва страничка с още полезно инфо Laughing

# 5
  • Мнения: 17
Хайде и от мен честито на тези от вас които вече са видели двете красиви чертички, и на тези на които им предстои!!! Няма по-хубаво нещо от това Simple Smile И аз така миналата година по това време видях чертичките и вече си имам едно пухено бебче вкъщи! А с момичетата от групичката тук в бг-мамма си станахме супер близки и се подкрепяме във всяка една ситуация! Много се надявам да се сплотите така както и ние - Мартенки на 2014г.  Peace Peace Peace
Пожелавам ви успех и лека, спокойна и незабравима бременност на всички  smile3525 newsm51 newsm03

# 6
  • Мнения: 257
Laddy D, SweetApril, Steli P благодаря момичета!!!  Hug  smile3525 Hug  smile3525 Hug

Много се радвам, че БГ Мама освен форум за споделяне и питане, е и за създаване на истински приятели! С тазгодишните Юлки започнахме заедно приключението, но за жалост аз отпаднах в 4 месец. Обаче до ден днешен споделяме заедно всичко. Дано и с Мартенките да сме така!


П.С. Laddy D, имаш ли нужда от помощ за темата?  newsm78 Понеже ще се радвам да помогна, а и разполагам с цяяяяяялото време на земята  Joy

# 7
  • Мнения: 42
Много благодаря на миналогодишните мартенски мами  bouquet Страхотни сте!
Аз от днес си имам още един положителен тест, с малко по- наситена чертичка от вчерашния Flutter А по мои изчисления, а и честно казано, почти сигурна съм, че си зная датата на зачеване, терминът ми е за 02.03 Simple Smile

# 8
  • Мнения: 257
Браво Смайли !  Peace  След два три дни още един тест за всеки случай Simple Smile И аз за сега съм като теб Simple Smile Утре още един тест и чакам алена чертичка Simple Smile ММ е категоричен, че докато не види две ярки червени черти на теста, нямало да повярва Simple Smile Аз съм сигурна, че чак когато види, живи и здрави да сме, март месец бебче на ръце, чак тогава ще повярва истински какво се случва  Laughing

# 9
  • Мнения: 42
Смехуранка, те мъжете са така, от опит ти казвам, да си знаеш. Simple Smile Жената се чувства майка още от мига, в който види двете чертички, а мъжът едва, когато гушне бебето Simple Smile , та някои дори и доста след това...
Иначе на мен вчера трябваше да ми дойде, а си ми е точен цикълът, така че.. Бледа или не, щом я има втората чертичка, значи са ясни нещата Simple Smile От тук- нататък можем само да се надяваме всичко да се развива, както трябва.

# 10
  • Мнения: 16
Здравейте момичета Simple Smile и аз да ви преветствам с добре дошли Simple Smile да ви пожелая леко бременеене и на края да се радвате на малки пухкави бебоци като нас Wink ако имате питания се обръщайте към нас

# 11
  • Мнения: 226
На 23.06. разбрах, че съм бременна. На 23.06. тази година мъничкото ми човече стана на 4м. Simple Smile Предстои ви година, изпълнена с много емоции, терзания, вълнения и въпроси /особено на мамите, които за първи път ще гушкат бебоци/. Сякаш беше вчера, помня всеки миг, мисъл и трепет Simple Smile От сърце ви желая да сте здрави, многооо спокойни, информирани и чисти в мислите си! Най-прекрасното и трудно нещо ви е събрало в групата, наслаждавайте му се Simple Smile А момичетата са казали - ако можем да бъдем полезни, насреща сме!   bouquet

# 12
  • Мнения: 42
Хей, момичета, много сте мили  bouquet Благодаря ви много! Simple Smile А на вас ви пожелавам здрави дечица и послушни, колкото може- толкова Flutter
При мен нещата вече са ясни. Ще очакваме човече през март, стига само всичко да е наред! Praynig
Закъснява ми вече трети ден, а втората чертичка от днешния тест беше ярко червена Simple Smile Имам и запазен час при гинеколог вече и ми остава само да се надявам да се развият добре нещата, а аз вярвам, че ще е така Simple Smile
ЙоТо, аз също на 23.06 разбрах, че съм бременна Simple Smile Много мило ми стана като ти прочетох поста. Heart Eyes Да ти е здраво и щастливо детенцето! Hug

# 13
  • Мнения: 226
Ехе, Смайли* , много се радвам Simple Smile Моят термин беше 6-ти март, но дребното не го дочака и реши да се видим на 23-ти февруари. Желая от сърце лека бременност и здраво, хубаво бебенце накрая !

# 14
  • Мнения: 232
Здравейте,

Присъединявам се към чакащите Мартенче.

На 26г съм от София и това ще ми е дай боже второ детенце, имам си една малка госпожица родена 2009г (т.е. на 4 години  Laughing ).

Калкулаторът ми изчисли термин 4-5 март, но ще изчакам потвърждение от лекар за конкретната дата. Имам си 2 хубави черти и закъснение от 6 дни, но явно овулацията ми е била по-късно тоя месец и тестовете бяха отрицателни няколко дни след очакваната М.  Thinking

Мисля да отида на лекар направо за сърдечни тонове, т.е около 20 юли, но съм в чуденка на кой да се доверя този път...  newsm78

Надявам се, да се съберем повече майки и да си споделяме и хубавите и не чак толкова хубави моменти покрай голямото очакване. Hug

Общи условия

Активация на акаунт