На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 058
  • 777
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 459
Момичета, а дали ви хрумва, че сред списващите има и такива, които са със самолет? Струва ми се, че татяна тактично посочи, че има тема за коментиране на ТА.


А къде е тази тема? Може ли линк, че нещо не я откривам!

# 256
  • София
  • Мнения: 1 841
Момичета, а дали ви хрумва, че сред списващите има и такива, които са със самолет? Струва ми се, че татяна тактично посочи, че има тема за коментиране на ТА.


А къде е тази тема? Може ли линк, че нещо не я откривам!
черната тема: #2gunfire
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126442.0;topicrefid=19

бялата тема: Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731290.0;topicrefid=19

# 257
  • Мнения: 5 459
Момичета, а дали ви хрумва, че сред списващите има и такива, които са със самолет? Струва ми се, че татяна тактично посочи, че има тема за коментиране на ТА.


А къде е тази тема? Може ли линк, че нещо не я откривам!
черната тема: #2gunfire
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126442.0;topicrefid=19

бялата тема: Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731290.0;topicrefid=19

Благодаря много  Hug

# 258
  • Мнения: 3 021
До преди 1 година и повече в тази тема се пишеше предимно за Анталия, и мисля, че имаше отделна тема за Кушадасъ, а може да се е писало там и за другите егейски курорти.

Не знам защо, в един момент  темата беше "обсебена" от другата, и вече освен безкрайно повтарящите се въпроси за 5-6 хотела /просто защото е по-лесно да попиташ, вместо да попрочетеш няколко страници назад/, и пътуване с автобус, нищо друго не се коментира. Направо се чудя, кой пълни анталийските хотели и чартъри Sunglasses

# 259
  • Мнения: 6 031
...
Направо се чудя, кой пълни анталийските хотели и чартъри Sunglasses

Ха-ха пълни са с хора, отиващи на почивка.  Laughing

# 260
  • Мнения: 3 021
...
Направо се чудя, кой пълни анталийските хотели и чартъри Sunglasses
Ха-ха пълни са с хора, отиващи на почивка.  Laughing

Да, де, ама не пишат тук - май само роже сподели за анталийски хотел, а от миналата и от тази година има толкова нови....  Sunglasses

# 261
  • Мнения: 3 824
Любопитно ми е, какво е съотношението почиващи с чартъри/почиващи с автобус, дали от някъде може да се намери информация newsm78

# 262
  • Мнения: 7 605
До преди 1 година и повече в тази тема се пишеше предимно за Анталия, и мисля, че имаше отделна тема за Кушадасъ, а може да се е писало там и за другите егейски курорти.

Не знам защо, в един момент  темата беше "обсебена"

Много точно казано, макар че аз виждам коренът за това другаде  Wink

Кому са нужни тия кавги от снощи? И двете страни се излагаха жестоко, и да се намесват децата е върхът на сладоледа  Sad  Много грозно.  Но видиш ли, темата живнала  ooooh! 
По-добре да бяхте гледали мача снощи!

Мили, Боже! Момичета, спрете се  PraynigНе е необходимо темата да "живне" с писания тип -"сцени от селски вечеринки"  NaughtyНека в постовете ни да има толерантност; уважение към останалите потребители; 3ачитане на чуждото мнение. И най-вече...мнения, оценки и коментари 3а хотели и курорти в Турция.
Може да е клише, но нека спа3ваме добрия тон Peace


Подписвам се под това. Умолявам пишещите да спазват добрия тон и да пишат впечатленията си за различните туроператори и агенции в посочените от Роже теми.  Peace

# 263
  • Мнения: 24
 Някой да знае нещо за този хотел - Eftalia Holiday Village???
Гледам, че го пускат от време на време на "оферта", която обаче е колкото цената му по принцип  Laughing. И все пак не е лошо, ако някой има мнение да каже нещо Simple Smile Мерси

# 264
  • Мнения: 4 500
колко му е цената по принцип 
Отваряш Емералд и Ориент 99 и гледаш  Peace
Мнения - пускаш името на хотела горе в търсачката или го търсиш на първа страница

# 265
  • Мнения: 24
Няма мнения, затова и питам, нито нови, нито стари. Цената ми е ясна, само отзиви няма публикувани, а и за много хотели е писано, но не са изнесени мнения за тях на 1-ва страница Sunglasses. Информацията от първа ръка винаги е важна Blush

# 266
  • Мнения: 4 500
Виж в трипадвайзър, tophotels.ru и checkholiday

# 267
  • Мнения: 262
Някой да знае нещо за този хотел - Eftalia Holiday Village???
Гледам, че го пускат от време на време на "оферта", която обаче е колкото цената му по принцип  Laughing. И все пак не е лошо, ако някой има мнение да каже нещо Simple Smile Мерси
Хотела се предлага от повече туристически агенции у нас,но чрез пакетите на Емералд. Хубавото при този хотел е че се намира точно срещу новия Eftalia Island-атракционния парк,построен тази година. Т.е. гостите на Вилидж могат много бързо да достигнат територията на парка,където всичко им е безплатно,с изключение на рибния алакарт.Другите 4 алакарта могат да се посетят привечер срещу предварителна резервация също безплатно. Лично аз мисля че си заслужава сумата която ще платите за Вилидж,защото освен много зеленина в самия хотел и места за релакс почивка ще имате възможност за активни забавления.  thumbsup

# 268
  • Мнения: 24
Някой да знае нещо за този хотел - Eftalia Holiday Village???
Гледам, че го пускат от време на време на "оферта", която обаче е колкото цената му по принцип  Laughing. И все пак не е лошо, ако някой има мнение да каже нещо Simple Smile Мерси
Хотела се предлага от повече туристически агенции у нас,но чрез пакетите на Емералд. Хубавото при този хотел е че се намира точно срещу новия Eftalia Island-атракционния парк,построен тази година. Т.е. гостите на Вилидж могат много бързо да достигнат територията на парка,където всичко им е безплатно,с изключение на рибния алакарт.Другите 4 алакарта могат да се посетят привечер срещу предварителна резервация също безплатно. Лично аз мисля че си заслужава сумата която ще платите за Вилидж,защото освен много зеленина в самия хотел и места за релакс почивка ще имате възможност за активни забавления.  thumbsup
Благодаря за отзивчивостта Simple Smile

# 269
  • Мнения: 19
Здравейте, бих искала ако някой е ходил в MARMARIS PARK 4* или GRAND YAZICI MARES HOTEL 5 * да сподели мнения. Миналата  година с ваща помощ  при избора почивахме в Pasa Beach, но тази година ни се иска да сменим хотела. Групата ни от 3 семейства, ще бъдем без деца, сумата която може да отделим е около 700-800 евро на семейство  със самолет от Варна. Искани се да е с добра хигиена и храна. Ако е възможно да е на първа линия, това е причината за сега да не се спираме на Green nature resort spa. Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт