На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 041
  • 777
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 413
Такаа,аз по принцип днес трябваше да направя резервация,но още не мога да се реша къде.Със сигурност ще е един от:

Club Hotel Ephesus Princess
ONYRIA CLAROS - 5*
Batihan Beach Resort   newsm78  newsm78 newsm78

Помагайте моля,че вече ще ме  #2gunfire мъжо ooooh!


+1 за Hotel Ephesus Princess, аз съм много доволна от него и нямам никакви забележки. Peace

# 301
  • Мнения: 262
mimi 1912, мисля, че е по-добре да резервираш Daima Biz 5*. Двата хотела са в общ комплекс, Biz e по-нов като база.
На ултра ол инклузив работят, като може да се ползват услугите и на двата хотела.
Подкрепям това мнение. Бях в хотела тази пролет и определено Daima Biz е за предпочитане.  Simple Smile

# 302
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile Това лято за първи път ще посетим Турция. Избрахме Кушадасъ, разглеждаме хотели и не можем да решим кой  smile3506 Много ни е харесал Club Ephesus Princess. Някой може ли да сподели мнение за хотела  newsm03

# 303
  • Мнения: 7 605
Здравейте Simple Smile Това лято за първи път ще посетим Турция. Избрахме Кушадасъ, разглеждаме хотели и не можем да решим кой  smile3506 Много ни е харесал Club Ephesus Princess. Някой може ли да сподели мнение за хотела  newsm03

На 1ва страница има линк към мнение за този хотел от миналия месец.

# 304
  • Мнения: 9
Благодаря,  Tatjana. Прочетох коментара на първа страница, преди да пиша в темата. Помислих си, че може да има и други, които са посетили хотела, но не са публикували своите впечатления ...  Simple Smile

# 305
  • Мнения: 408
Здравейте Simple Smile Това лято за първи път ще посетим Турция. Избрахме Кушадасъ, разглеждаме хотели и не можем да решим кой  smile3506 Много ни е харесал Club Ephesus Princess. Някой може ли да сподели мнение за хотела  newsm03
Това, което не ми харесва на хотела, е големия баир. Не дай си Боже да си на плажа и да трябва да се върнеш до стаята! Докато се изкачиш, ще забравиш къде си тръгнала. Всичко друго е перфектно, като в петзвезден хотел. На някои хора би им допаднало да съчетаят планинско катерене с море, на мен не.

# 306
  • Мнения: 2 134
Баира и мен  би ме отказал, не харесвам планинско катерете с изглед море.
Направи ми лошо впечатление посрещането на гостите - оставихме няколко човека
от автобуса пред вратата на хотела около 8.00ч., разрешили са им по-късно да влязат
във фоайето, а гривните в 14.00ч., с настаняването. По същия начин в 12.00ч. са им взели гривните.
Водачката беше изненадана , сподели, че е нещо ново .Вярно, всички знаем, че настаняването е
след 14.00ч., а освобождаването до 12.00ч., но пристигането рано сутрин не е по желание
на клиента, ако си с частен превоз е друго. Стана ми неприятно, имаше и деца.От хотела бяха доволни.

# 307
  • Мнения: 9
Благодаря Ви момичета за отговорите   smile3525

# 308
  • София
  • Мнения: 5 193
Здравейте! Имам едно такова питане : Не съм си сменяла международния паспорт след като се ожених и си смених фамилията. Мога ли да пътувам със старата фамилия?  newsm78 Има ли някъде където ти проверяват паспорта заедно с личната карта или пък да сверяват по ЕГН?  newsm78

# 309
  • Мнения: 98
Моля за мнение за Halik Park  Айвалък ?

Най-много ме интересува плажа как е ?

# 310
  • Мнения: 6 031
Здравейте! Имам едно такова питане : Не съм си сменяла международния паспорт след като се ожених и си смених фамилията. Мога ли да пътувам със старата фамилия?  newsm78 Има ли някъде където ти проверяват паспорта заедно с личната карта или пък да сверяват по ЕГН?  newsm78
newsm78

Естествено, че проверяват документите.
Отивайки в Турция излизате не само извън Б-я но и извън ЕС...

# 311
  • София
  • Мнения: 5 193
Мими, ясно че ги гледат,но се чудех дали искат и паспорт и лична карта, та да се види че съм с различни фамилии. newsm78

# 312
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Мими, ясно че ги гледат,но се чудех дали искат и паспорт и лична карта, та да се види че съм с различни фамилии. newsm78
Нямам спомен някой да ми е искал лична карта, единствено паспорта  Peace Но бих си го сменила, не си струва разправиите  Peace

Последна редакция: нд, 20 юли 2014, 13:03 от Вълшебство

# 313
  • Мнения: 1 030
Още от българска страна би трябвало от пас контрола да засекат несъответствието в база данни ГРАО. Според мен сменяйки паспорта.

# 314
  • Мнения: 408
Здравейте! Имам едно такова питане : Не съм си сменяла международния паспорт след като се ожених и си смених фамилията. Мога ли да пътувам със старата фамилия?  newsm78 Има ли някъде където ти проверяват паспорта заедно с личната карта или пък да сверяват по ЕГН?  newsm78
Колко би платила, за да не изкараш 24 часа в турски арест, докато дойде някой от българското посолство и обясни, че не си искала да правиш диверсии в Турция, а от недоглеждане се представяш за тази, която вече не си?

Общи условия

Активация на акаунт