На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 044
  • 777
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 136
Да попитам почивалите в Paloma Club Sultan - има ли шахматни дъски в хотела?
Съпругът ми и дъщеря ми много обичат на почивка да играят вечер шах и обикновено си носим нашият, но сега прецених, че ако има в хотела няма нужда да мъкнем да Турция шах Wink.
В лоби-бара има множество игри - карти, различни видове домино, табла, но в интерес на истината не видях никой да играе шах. Може и да има, но никой да не го е ползвал. Освен игрите, има и една голяма библиотека, от която може да си вземете книга за четене - на френски или на английски. Иначе, ако играете тенис, ракети и топки се наемат безплатно (само срещу номера на стаята) от къщичката на анимацията, която се намира до снек-бара на активния басейн. Там може да вземете и всякакви топки, както и стикове за мини-голфа.

# 331
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Благодаря за отговора  bouquet!
По пътя на логиката Wink щом има табла, ще има и шах Laughing. Ако не - и табла играят двамата с удоволствие.

# 332
  • Мнения: 408
Благодаря за отговора  bouquet!
По пътя на логиката Wink щом има табла, ще има и шах Laughing. Ако не - и табла играят двамата с удоволствие.
Винаги ми е било странно, когато жена говори за логика!
Зомбайо

# 333
  • Мнения: 7 605
Благодаря за отговора  bouquet!
По пътя на логиката Wink щом има табла, ще има и шах Laughing. Ако не - и табла играят двамата с удоволствие.
Винаги ми е било странно, когато жена говори за логика!
Зомбайо

И това какво общо има с тази тема?
Ако имате проблем на лична основа, нека си го изяснете на лични  Peace

# 334
  • София
  • Мнения: 2 437
Преди една-две години много пишех в тази тема, страшно си я обичах, момичетата ги чувствах близки... Продължавам да влизам и да чета понякога, но вече го няма същото усещане, няма ги и хората, които бяха тогава и смея да твърдя, че позитивизма, който го имаше тогава вече до голяма степен е мираж за съжаление Sad. А Анталия съвсем се загуби.
Tatjana   Hug

 

# 335
  • Мнения: 1 030
Зомбайо
Има огромен шах с фигури, колкото малко дете, в близост до лунапарка. Може да пробват твоите хора и в такъв формат за по-интересно. Пожелавам ви приятно изкарване в този прекрасен комплекс.

# 336
  • Мнения: 242
Преди една-две години много пишех в тази тема, страшно си я обичах, момичетата ги чувствах близки... Продължавам да влизам и да чета понякога, но вече го няма същото усещане, няма ги и хората, които бяха тогава и смея да твърдя, че позитивизма, който го имаше тогава вече до голяма степен е мираж за съжаление Sad. А Анталия съвсем се загуби.
Tatjana   Hug

 

Права е мама МОНИ. Жалко. 

# 337
  • София
  • Мнения: 1 841
Преди една-две години много пишех в тази тема, страшно си я обичах, момичетата ги чувствах близки... Продължавам да влизам и да чета понякога, но вече го няма същото усещане, няма ги и хората, които бяха тогава и смея да твърдя, че позитивизма, който го имаше тогава вече до голяма степен е мираж за съжаление Sad. А Анталия съвсем се загуби.
Tatjana   Hug

 

+1 Peace

# 338
  • Мнения: 1 525
Аз се интересувам от Анталия, защото не съм ходила там.
Скрит текст:
Прави ми впечатление, че нещата не се променят към добро. За новата визия няма да говоря. Повтарят се едни и същи въпроси, без да се чете. Разменят се лични нападки. В много теми коментарите текат само между "познати". Появата на "нов" член и негов въпрос например, се подминава. Хората се промениха. Преди време следях много теми. Пишех в повече. Сега се отдадох на малко четене Sad

# 339
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
 zhorchy , благодаря за отговора Heart Eyes!
Големият шах го видях на снимките Laughing...със сигурност моите хора ще го пробват.
П.П. Старая се да подминавам реплики, подхвърлени от непознати ми потребители и нямащи нищо общо с темата.

# 340
  • Мнения: 7 605
Зомбайо, много добре правиш  Peace

Мама Мони  Hug 

Темата е това, което ние правим от нея. И на мен ми липсват потребители (Марги, Галактик,...) и доброто старо време  Wink, но винаги е имало нечетящи и винаги ще ги има. И по други форуми или групи във ФБ има този феномен. Нападките обаче, които напоследък като че ли зачестиха, са много дразнещи и не ми мига окото да използвам функцията "информирай модератор"  Naughty

Alleisha, питай смело за Анталия!  Sunglasses

# 341
  • Мнения: 6 031
Преди една-две години много пишех в тази тема, страшно си я обичах, момичетата ги чувствах близки... Продължавам да влизам и да чета понякога, но вече го няма същото усещане, няма ги и хората, които бяха тогава и смея да твърдя, че позитивизма, който го имаше тогава вече до голяма степен е мираж за съжаление Sad. А Анталия съвсем се загуби.
...


+1  Peace

Много пъти започвам да напиша защо според мен тази тема се видоизмени тотално... и винаги се спирам.
Сега ще се изкажа моето виждане, защо се промени...
Промени се, защото се загубиха незаинтересованите коментари...
Промени се, защото се напълни с поставени лица, питащи и хвалещи някого си...
Промени се, защото започна повечко да се върти търговия тук...
Промени се, защото хората, които искат да кажат нещо се губят между еднаквите повтарящи се въпроси...
Промени се, защото напоследък въпросите/отговорите и коментарите са доста често извън темата Море в Турция...
И ...

Извинявам се за спама!  Embarassed

# 342
  • Мнения: 7 605

Сега ще се изкажа моето виждане, защо се промени...

Промени се, защото се напълни с поставени лица, питащи и хвалещи някого си...
Промени се, защото започна повечко да се върти търговия тук...


И за това спираха да пишат други....  Sad ...и ги разбирам!

# 343
  • Мнения: 114
Моля ,ако някой е почивал тази година във Веноса бийч Дидим ,да сподели впечетления.Ще почиваме там цялото семейство 26 септември и ще съм благодарна на всякакви впечетления.До сега съм ходила два пъти в Кушадасъ-х-л Адъкуле и съм доволна.

# 344
  • Русе
  • Мнения: 856
zhorchy , благодаря за отговора Heart Eyes!
Големият шах го видях на снимките Laughing...със сигурност моите хора ще го пробват.
П.П. Старая се да подминавам реплики, подхвърлени от непознати ми потребители и нямащи нищо общо с темата.

Зомбайо, тази година не видях шах - за този големия имам в предвид  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт