На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 037
  • 777
  •   1
Отговори
# 600
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Да, на човек.   bouquet Толкова е бюджета тази година.  Blush

Не си написах въпроса правилно - във всички хотели ли а-ла карт ресторанта е с едно посещение на един ресторант? Благодаря! Как стоят нещата с водата? Четох, че мини бара е зареден безплатно, след това се плащат напитките, ако ми се допие вода има ли откъде да се вземе, да кажем като се прибираме от ресторанта? Да знам да приготвям ли пари за това:) Глупави въпроси,за които се извинявам,но това ще е първата ни почивка,искам да съм максимално подготвена:)

Посещението на а-ла-карт ресторантите зависи от политиката на хотела- на някой места е платено, на други напитките се заплащат и така ..  Peace
Конкретно за Majesty минибара е зареден на пристигане, но нашия си остана зареден до края , просто не сме се прибрали много в стаята  Laughing
Храната е разнообразна, винаги има риба .. Диетично си избираш сам -има варени неща, има салати, риба на скара и т.н.  Peace
Навсякъде по баровете има бутилирана минерална вода, можеш да си вземеш и за стаята  Wink

# 601
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета.Имам въпрос към вас /знам че още не му е времето но да имам време за избор/ във всички ли хотели се практикува в Новогодишната вечер децата да бъдат отделно от възрастните.Бихте ли предложили хотел от който сте доволни.Благодаря ви предварително.

# 602
  • Мнения: 408
Някой бил ли е тази година в Тусан - Кушадасъ. Казват , че сложили водни пързалки , но дали е така ?
В началото на месец май бях там и нямаше пързалки.
1. Басейнът е малък и не виждам как биха сложили пълноценни пързалки, освен ако не са от детската площадка.
2. Едва ли са правили ремонт от май насам - т.е. през активния туристически сезон.
3. Възможно е да са сложили надуваеми платформа + пързалка в морето.
Иначе хотела много ми хареса, надявам се да останете доволни и вие!

# 603
  • Мнения: 539
Здравейте, тази година ще почиваме в Турция, гледам офертите за 10.10


За този период аз препоръчвам района на Анталия - времето е топло ,а водата в морето е като чай.
За Дидим мисля,че времето ще е на късмет.

Последна редакция: пт, 22 авг 2014, 11:32 от tedizonova

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, тази година ще почиваме в Турция, гледам офертите за 10.10


За този период аз препоръчвам района на Анталия - времето е топло ,а водата в морето е като чай.
За Диим мисля,че времето ще е на късмет

+1
Не бих рискувала по това време да почивам в Дидим, Кушадасъ и дори Бодрум и Мармарис.

# 605
  • Варна
  • Мнения: 113
А някой да е бил скоро в Club Salima HV1 (Анталия)?

# 606
  • Мнения: 1 120
Може ли малко повече информация защо не е подходящо през октомври в Дидим. Времето е предимно дъждовно по това време на годината там, или не всички дни може да са достатъчно топли за плаж? Благодаря много, досега не сме ходили, а искам да избера нещо подходящо. За Анталия гледах офертите, определено няма нищо бюджетно, за съжаление. Благодаря!

Вълшебство, още веднъж ти благодаря, няма да спамя повече! (hug)

Последна редакция: пт, 22 авг 2014, 09:16 от L0v3d

# 607
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Може ли малко повече информация защо не е подходящо през октомври в Дидим. Времето е предимно дъждовно по това време на годината там, или не всички дни може да са достатъчно топли за плаж? Благодаря много, досега не сме ходили, а искам да избера нещо подходящо. За Анталия гледах офертите, определено няма нищо бюджетно, за съжаление. Благодаря!

Скрит текст:

Това са средните температури  Peace

# 608
  • Мнения: 174
Привет на всички   bouquet
Тези дни разглеждам оферти в последната минута за почивка в Турция.
Попаднах на оферта за хотел MC ARANCIA RESORT HOTEL 5 * Alanya от 10.10.
Разгледах малко мнения за хотела, както и температурите за това време в Анталия.
Исках да попитам дали някой е почивал в този хотел за мнение от първа ръка, както и малко информация за температурите.
Имам и един страничен въпрос относно паспортите - има ли изискване кога трябва да е издаден паспорта, т.е като сега направя постъпление за паспорт и го издам до средата на септември, дали няма да има някаъв проблем.
Благодаря предварително на всички за отгооврите   bouquet

# 609
  • София
  • Мнения: 265
Привет на всички   bouquet
Тези дни разглеждам оферти в последната минута за почивка в Турция.
Попаднах на оферта за хотел MC ARANCIA RESORT HOTEL 5 * Alanya от 10.10.
Разгледах малко мнения за хотела, както и температурите за това време в Анталия.
Исках да попитам дали някой е почивал в този хотел за мнение от първа ръка, както и малко информация за температурите.
Имам и един страничен въпрос относно паспортите - има ли изискване кога трябва да е издаден паспорта, т.е като сега направя постъпление за паспорт и го издам до средата на септември, дали няма да има някаъв проблем.
Благодаря предварително на всички за отгооврите   bouquet

Преди години 3-4 имахме резервация в този хотел и аз го бях харесала много. Имаше проблем със стаите и в крайна сметка не спахме там, но докато чакахме го разгледах. На мен много ми хареса и на снимките и на живо, ресторантът май не беше много голям, но не съм разглеждала много подробно.
Не бяхме там в крайна сметка, та нямам отзиви за храна и т.н., но той се намира в Алания, която е възможно най-южната и предполагам времето ще е хубаво.
Ние бяхме последната седмица на Септември и си беше супер жега, а водата чай.

# 610
  • Мнения: 3 453
Здравейте, тази година ще почиваме в Турция, гледам офертите за 10.10


За този период аз препоръчвам района на Анталия - времето е топло ,а водата в морето е като чай.
За Дидим мисля,че времето ще е на късмет.

  Определено на Анталия е сигурно че ще е топличко. Аз съм почивала там от 12 октомври за 10 дни. Валя веднъж вечерта, през деня беше 32-34градуса.

  Момичета, предстои ми почивка на Аланя след три седмици. Дали е много горещо в средата на септември там? Все пак е най-южната част и като знам какво време беше октомври като сме ходили...ама пусто нетърпение да чакам повече това лято.

   Ще почиваме в Long Beach Resort & Spa  има ли отзиви за него? На снимките изглежда уникално. Ултраолинклузив и гледка към морето сме запазили.

# 611
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте, и аз доста  четох из темата -но не мога  да избера хотел   в Мармарис -от 19-20 септ-нещо до  490-500 лв на човек. Може ли малко помощ? без деца ще сме.

# 612
  • Мнения: 1 030
Кашарел

На първа страница има отзиви за хотела, включително и от тази година! roje22 беше там и аз съм си го отбелязала, имено заради добрите думи от него.  Grinning

# 613
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
За х-л TROPIKAL-MARMARIS-на първа стр.има отзиви от 2012 г, някой бил  ли е там от това лято??

# 614
  • sofia
  • Мнения: 693
http://www.emeraldbg.com/pochivka/62257/2/216/%D0%BC%D0%B0%D1%80 … %D0%BA%D0%B8.html Ето тук ще намерите достатъчно предложения за по-малък бюджет. Или тук- http://www.emeraldbg.com/pochivki-v-Turcia.html
 Просто трябва да изберете нещо, да потърсите отзиви в интернет за избраните хотели и в крайна сметка да рискувате , няма как някой да ви каже  къде точно да отидете и, че със сигурност ще си изкарате страхотно. Мои приятели избраха този-http://www.emeraldbg.com/hotel/62257/2/216/1788/71091/PALM-BEACH-HOTEL-3-*.html и  аз се присъединих към тях. Пътуваме на 05.09 и отивам да се забавлявам без да очаквам чудеса от този хотел за тези пари. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт