Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 119
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 714
Запис)))
  Чета,чета за устните и се замислям дали и аз да не си направя горната по-пухкава.Гледам се напоследък на снимки,че сякаш е позагубила обем.Аз по принцип имам плътни и големи устни и може би малко ,искам само леееко попълване.
  Минаха два месеца от мезоконците и резултатът е видим,имам повдигане на назолабиалните и долна челюст контур,но за да се заличат максимално ще трябва да се сложи и филър,според мен.
  Някой ходи ли в Jewel klinic?
Като се промени контура на лицето и НЛ, нормално е да искаш още и още. Wink. Шегичка.
Нормално е да виждаш други несъвършенства. Така че, ако не ти е проблем сложи и в горна устна.
И аз мисля да го правя, ама да отпаднат 1-2 кахъра. И моите устни са нормални за лицето ми, ама що пък да не си направя леееко  Wink подаръче. Peace
едит: то и без това ме питат къде съм си правила устните.

# 76
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря, че сподели, ще го направя по градове  Peace

# 77
  • Мнения: 76
За БЯЛ списък:

3. Д-р М.Генчева , Skin Line - Варна - Betty^ - сложих Juvederm Smile половин милилитър в устните през май тази г.- обясни ми всичко подробно, доволна съм от формата на устните си сега, нямах синки, замислям се за други неща в най-скоро време и определено ще е при нея.   bouquet

Имам отношение и за лекар за черен списък, ако ще започваме такъв?!  #Cussing out

Относно мезоконците- шефката ми (всъщност тя ме заведе с Скин Лайн) си слага при нея и веднага се повдигна  Peace

# 78
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Да направим и черен  Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 4 714
Да направим и черен  Peace
Да, май той ще е по-полезен. Peace
Като черния и белия списък за тур. оператори.
Всеки пише в черния. Rolling Eyes

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Здр момичета.
Най накрая се престраших -  др Вилянова от Хилклиник ще бъде в Бургас на 31.07 и си записах час за поставяне на мезоконци. Излишно е да казвам че се притеснявам......Надявам се другата седмица да имам повод да се похваля.
A.l.e.n.a може ли да разкажеш малко по-подробно за филъра в скулите.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
Анет, ще чакам с нетърпение да пишеш. Че спря ли да кърмя, ще ми е задача номер 1 това и на мен.

# 82
  • Мнения: 260
Хубаво е да се посочи - лекар, клиника, период в който е правена интервенцията и кой е споделил отзива, например:

Бял списък на лекари клиники за естетична дерматология:

1. Д-р Лидия Ванеска, Хил Клиник

- a.l.e.n.a - филър в устни и под скули, 2012г. - чудесно оформяне, без синини и последствия, трайност 1,5г в устните и над 2,5 г под скулите

Така, който чете, ако иска - може да ме пита за подробности  Peace Според мен е важно да се вижда какво и кога е правено  Peace
Що така никой не пише по списъка, няма ли желаещи да споделят? Това ще е от полза на всички нас!

# 83
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Здр момичета.
Най накрая се престраших -  др Вилянова от Хилклиник ще бъде в Бургас на 31.07 и си записах час за поставяне на мезоконци. Излишно е да казвам че се притеснявам......Надявам се другата седмица да имам повод да се похваля.
A.l.e.n.a може ли да разкажеш малко по-подробно за филъра в скулите.

Успех пожелавам  Peace

Той не е в скулите, а под тях - бях много отслабнала и бузите ми бяха направо всмукнати. Реално си направих "бузи"  Blush С канюла. Все още няма никаква резорбция - втора година.

Филърът е поставен по дължината под скулата от ухото към устните. Поставен е на два пъти и на едната буза на снимки това се вижда. На живо не  Blush

Погледнах последните снимки да покажа - ами май вече не си личи толкова, не знам дали човек би забелязал или аз просто си знам - запълвано е под ружа - имах доста анорексичен вид лицето - преди  Blush







Тогава аз исках в назолабиалните - като превенция - да не ми се образуват, а тя предложи там да не пипаме, защото няма нужда, но да ми напълни бузите Simple Smile

Аз много харесвам скули и се радвах, че имам такава структура, но тя твърдеше, че имам нужда от малко изпълване в дупките и беше права  Peace

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
Днес четох интервю на един дерматолог, че мезоконците не се препоръчват при жени под 45 г.
И сега отново съм в размисъл. Какъв би бил страничният ефект? По-бързо ще увисне кожата ли?

Ето го интервюто, на един от докторите, при които съм намислила да ходя:

http://www.flagman.bg/article/66015

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 131
A.l.e.n.a благодаря за снимките. Кожата ти е невероятна. И устните ти изглеждат толкова естествени. Моя мъж не дава са ги пипам, а аз искам малко да им предам обем.....
Tintina аз съм на 39. Ще попитам докторката на 31ви. В рекламата на Хил клиник поставят на Ива Дойчинова а тя мисля че е по млада и от мен.

# 86
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Хубаво е да се посочи - лекар, клиника, период в който е правена интервенцията и кой е споделил отзива, например:

Бял списък на лекари клиники за естетична дерматология:

1. Д-р Лидия Ванеска, Хил Клиник

- a.l.e.n.a - филър в устни и под скули, 2012г. - чудесно оформяне, без синини и последствия, трайност 1,5г в устните и над 2,5 г под скулите

Така, който чете, ако иска - може да ме пита за подробности  Peace Според мен е важно да се вижда какво и кога е правено  Peace
Що така никой не пише по списъка, няма ли желаещи да споделят? Това ще е от полза на всички нас!

Има. Има. Ама нали първо трябва да питам дока си. Peace

# 87
  • Мнения: 2 805
Писах, писах, писах и накрая затрих всичко  ooooh!
Сега ще е по-кратко Simple Smile

По стечение на обстоятелствата не успях да отида втори път при Валянова ( кратко време в БГ и непредвидени ситуации) и сега съм с ненапълно запълнени назолабилани, като от едната страна по-видимо от другата. Не зная защо не ми сложи цялата ампула, но го отчитам и като моя и като нейна грешка.

Не бих я сложила нито в белия, нито в черния писък Валянова. Но по-скоро ми клони към черния. Причините - не обясни за страничните ефекти на филърите и какво да се очакава след процедурата, направи ми синини и бучки в устните с поставянето само на 0,5 мл. филър. Все още топчета в устните ми не са се резорбирали! И не на последно място - нищо не направи с назолабиалните.

Не зная дали в точно тази тема, но категорично и без грам съмнение слагам в черния списък козметичката на Хил Клиник - Вероника ( не помня фамилията, защото хвърлих визитката)! Некадърна, мързелива, кисела....отвратително създание, което ми разрани кожата, не я почисти, и през цялото време не спря да си пробутва продуктите, с които работи.  Някаква измислена марка. Най-лошо похарчените ми пари!
Ден след това заминах, иначе щяхме да си поговорим с Вероника и най-малкото парите щяха дами бъдат върнати.Писах, писах, писах и накрая затрих всичко  ooooh!
Сега ще е по-кратко Simple Smile

По стечение на обстоятелствата не успях да отида втори път при Валянова ( кратко време в БГ и непредвидени ситуации) и сега съм с ненапълно запълнени назолабилани, като от едната страна по-видимо от другата. Не зная защо не ми сложи цялата ампула, но го отчитам и като моя и като нейна грешка.

Не бих я сложила нито в белия, нито в черния писък Валянова. Но по-скоро ми клони към черния. Причините - не обясни за страничните ефекти на филърите и какво да се очакава след процедурата, направи ми синини и бучки в устните с поставянето само на 05 мл. филър. Все още топчета в устните ми не са се резорбирали! И не на последно място - нищо не направи с назолабиалните.

Не зная дали в точно тази тема, но категорично и без грам съмнение слагам в черния списък козметичката на Хил Клиник - Вероника ( не помня фамилията, защото хвърлих визитката)! Некадърна, мързелива, кисела....отвратително създание, което ми разрани кожата, не я почисти, и през цялото време не спря да си пробутва продуктите, с които работи. Някаква измислена марка. Най-лошо похарчените ми пари
Ден след това заминах, иначе щяхме да си поговорим с Вероника и най-малкото парите щяха дами бъдат върнати. Разбира се, отидох при въпросната козметичка по препоръка на Валянова Simple Smile

И в друга тема писах - безкрайно съм разочарована от крайното превръщане на тези услуги в търговия. Само в търговия.

# 88
  • Мнения: 56
Аlena, сигурно си писала за това, но да попитам - кой е филъра, поставен в бузите и какво количество?

# 89
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Teosyal - 1 мл  Peace

Общи условия

Активация на акаунт