Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 130 900
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 382
Благодаря!

Последните страници споменавате Радиес. Какво ви е мнението за този филър? Рекламират го като филър с  ботокс ефект. Цената е по-висока от останалите филъри. Заслужава ли си?

# 736
  • София
  • Мнения: 327
Аз прочетох и доста неща за Радиес , както и ревюта .  От България нямаше особено много , освен че позната ми каза , че майка и два пъти е правила и е доволна. От USA много недоволни защото не на всеки се разпределя филъра равномерно и на желаното място, както и че след години резорбирането може да доведе до натрупване на места и да се получи / силно казано / " изкривяване". Но всеки решава и най-важното взимайте няколко професионални мнения. Аз лично се вслушах в моята докторка , а освен това се припокриха мненията на двама специалисти да не предприемам по-инвазивни процедъри. Абе да си го кажа и това, че след фейслифтинга малко ме е страх да не се обърка нещо с лицето ми ,  не знам къде има конци , да не се засегнат и т.н.

# 737
  • Мнения: 2 382
Проблемът е , че всеки дерматолог препоръчва филърите с които работи и няма как да каже какви са недостатъците или, че друг филър е по-добър Wink.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 839
http://prikachi.com/images.php?images/875/7779875j.jpg Дайте мнение какво да си правя на лицето.

# 739
  • Мнения: 145
http://prikachi.com/images.php?images/875/7779875j.jpg Дайте мнение какво да си правя на лицето.

Ако искаш моето мнение, най-добре започни с едно по-дълбоко излющване на повърхностния слой - най-добре химичен пилинг, но ако не искаш и едно микродермаабразио би свършило работа до някъде.
По нататък зависи при кой доктор ходиш и с какви продукти работи той. Аз лично съм за най-изследваните и най-проследените във времето. Писах за тях по-горе, но това е решение на всеки. Освен това, така по снимка, дори и най-добрият лекар не би се наел да говори.
Но така или иначе, би могла да направиш курс ревитализация, за хидратиране и подобряване на структурана на кожата. Филърите значително подобряват общия вид на лицето. Има филъри, които само лифтират отпуснатите зони, без да създават излишен обем. Мезотерапия в околоочната зона също е добър вариант. Ботокс около очите и веждите ще разглади максимално бръчките.
Изобщо, грижата за едно добре изглеждащо лице е комплексна. Не е никак лесна работа. Казвам го от опит.  Simple Smile И като казвам добре изглеждащо, имам пред вид лице, което изглежда свежо и със здрава кожа, без фрапиращо да личи която и да било естетическа корекция. 

# 740
  • Мнения: 145
Благодаря!

Последните страници споменавате Радиес. Какво ви е мнението за този филър? Рекламират го като филър с  ботокс ефект. Цената е по-висока от останалите филъри. Заслужава ли си?

И аз не бих ти препоръчала точно този филър. Първо, че не е кой знае от кога на пазара, така, че не можеш да си сигурна напълно в неговата безопасност. Чувала съм много неща за него. Включително, че няма лиценз и че е несъвместим в следващите 8-10 месеца след инжектирането с ХК. И ако се объркаш нещо и сложиш друг филър или направиш мезотерапия или нещо друго с ХК, се получават усложнения, включително са възможни и тежки възпаления. Лично видях подобен резултат върху моя много близка приятелка. Бяха ѝ поставили Радиес в шията и след около 2-3 месеца тя решава да направи мезотерапия с ХК. Резултатът е множество образувания, като бобчета на местата на убожданията, които стоят на шията ѝ вече 4 месеца. Все някога ХК ще се разгради, но това ще стане едва след като се разгради калциевата подложка създадена от Радиеса (защото действието му е на някакъв такъв принцип).     

Последна редакция: сб, 13 дек 2014, 16:46 от Boreva

# 741
  • София
  • Мнения: 327
Boreva напълно споделям казаното.

# 742
  • Мнения: 22 521
А кого бихте препоръчали за химичен пилинг/и какъв/ за премахване на пигментни петна и отпуснатост на кожата?Мезотерапия правих ,дермоабразио също миналия месец.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт