Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 121
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 176
Не зная дали в точно тази тема, но категорично и без грам съмнение слагам в черния списък козметичката на Хил Клиник - Вероника ( не помня фамилията, защото хвърлих визитката)! Некадърна, мързелива, кисела....отвратително създание, което ми разрани кожата, не я почисти, и през цялото време не спря да си пробутва продуктите, с които работи. Някаква измислена марка. Най-лошо похарчените ми пари
Ден след това заминах, иначе щяхме да си поговорим с Вероника и най-малкото парите щяха дами бъдат върнати. Разбира се, отидох при въпросната козметичка по препоръка на Валянова Simple Smile

И в друга тема писах - безкрайно съм разочарована от крайното превръщане на тези услуги в търговия. Само в търговия.
+ 1, с разликата, че на мен д-р Ванеска ми я препоръча  Wink. Най-зле похарчените ми 50 лв. За почистване, без нищо повече. Болката по време на посещението беше ужасна, на няколко пъти ми идваше да й кажа да спре и да си тръгна. Издържах, защото уж била добра и знаела какво прави. Е, сега белезите, които ми направи, още седят и трябва да мисля как да ги махам. Някои от тях се пигментираха.
Мисля, че няма да отида в Хил клиник пак, дори само заради това.

# 91
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Алена, много си красива. Аз не си харесвам увисналите клепачи, бръчките под очите и НЛ и бюста. Не знам при кой да отида, нищо не разбирам от продукти и марките им. Разчитам на някой читав дотор, кой то да направи най-доброто. За това ви чета редовно)

# 92
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ако се довериш на един лекар/клиника, предполагам ще ти направят добра отстъпка  Peace Но пък всеки е добър в някаква област  Thinking

Моя близка приятелка искаше да прави блефаропластика, но лекарят - нейн приятел я убеди да поставят ботокс и филъри - за повдигане на падналия клепач и изпълване на бръчки - между вежди, назолабиални и пушачески .....

Беше много доволна, трябва да я питам пак за подробности, че сега не помня всичко  Peace

Ще гледам тази вечер да направя списъка и ще го кача, при следващата нова тема - ще го оставя в 1 пост  Peace

# 93
  • Варна
  • Мнения: 133
Когато си сложиш филър, естествено ли изглеждат устните и трябва ли някога пак да се повтори процедурата? Задължително ли е? И съответно Вие колко плащате?

# 94
  • Мнения: 2 805
Когато си сложиш филър, естествено ли изглеждат устните и трябва ли някога пак да се повтори процедурата? Задължително ли е? И съответно Вие колко плащате?

А темата прочете ли я въобще? Напиши първо в google "филър" и прочети за какво иде реч преди да задаваш буквално безумни въпроси.

# 95
  • София
  • Мнения: 4 714
Когато си сложиш филър, естествено ли изглеждат устните и трябва ли някога пак да се повтори процедурата? Задължително ли е? И съответно Вие колко плащате?

Доколко устните изглеждат естествено-е доста субективна преценка. След слагане на филър.
Зависи какво искаш да попълниш или увеличиш(в устните)
Ако всичко е премерено и съобразено с лицето, устните би трябвало да стоят съвсем естествено, освен ако не искаш нещо по-така. Wink
Тъй като ХК се разгражда, процедурата не само се повтаря, но и потретва. Peace
Естествено, че не е задължително да се повтори. Simple Smile
Колкото повече филър се слага, толкова по-малко е количеството му.
1 ампула обикновено е 500 лева. Peace

# 96
  • Мнения: 76
Момичета, поздравления за хубавата тема.

Нямам все още корекции, но планувам ринопластика и увеличаване на устните. Във всеки случай нито една от двете процедури няма да е в близката половин година, но от сега започвам да проучвам къде, кой, как и колко.
Замислила съм се и за повдигане на бюста, макар да съм активно спортуваща, в един момент не играе ли ножа, не е същото... Но това ще е най-вероятно след като родя някой ден.

# 97
  • Мнения: 1 359
Момичета здравейте!  Hug

Случайно и от любопитство наминавам отново. Преди време ми помогнахте, сега е мой ред  Party

Бял списък на пластични хирурзи- д-р Даниел Янков, клиника за естетична хирургия Дивна, гр. Варна. Процедура- увеличаване на бюст с импланти. С една дума само казвам- ДОКТОР (и главните букви не са случайни);

Черен списък за същото- д-р Заякова, гр. Варна. Изключително НЕадекватна консултация, няма да обяснявам и разказвам, защото все още ме е яд.

Поради специфичната ми физика и кльощавина мисля, че това, което д-р Янков направи напълно отговаря на представите ми и изискванията ми. Имам много леки забележки (силно казано), но на първата ми консултация ми каза нещо, и аз не съм забравила- Недейте да очаквате че резултатът ще бъде перфектен, по простата причина, че пациентките, които сядат на вашия стол обикновено са по- скоро с проблем на самочувствието, а не на физиката. (Не цитирам, но смисълът беше такъв, а всъщност това е самата истина, който каквото и да ми говори!)

Виждам, че отдавна се коментират корекции, съсредоточени в друга област, и бюста остава малко на заден план, което ме радва. Надявам се, че това е знак за отрезвяването на българската жена, тъй като все още битува мнението, че това е фолкаджийско, но е задължително за да си красива.

И така, завършвам с един съвет от собствен опит към тези, които са решили да направят подобна стъпка- когато преценявате големината на импланта, имайте впредвид, че той ще придобие реално размера си чак след година. Когато аз четох, имаше съвети "да се сложат малко по- големи, защото после винаги ще искаш още". Давам подобрен съвет, но не така казан, защото аз знаех, че няма да искам още и не се вслушах. Сега съветвам дамите, ако се колебаят между два размера да изберат малко по- големия, тъй като след първата година, може и да не ви се иска да са по- големи, но със сигурност ще станат по- малки. Разбира се има много условности- аз говоря за  дилема между два буквално скромни размера, ако ще слагате 300 и нагоре... едва ли ще има значение.

Успех на всички дами, решили да се възползват от модерния свят, в който всичко се купува, но помнете, че хубавото трябва да се мери със лъжичка. Simple Smile

(Това го казвам по скоро за тези, на които тепърва им предстои интервенция, разбира се с цел да помогна, а не да обидя някой)   bouquet

Благодаря отново на момичетата, които ми помогнаха. Ако мога да помогна с нещо и аз, бих се радвала.

# 98
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Kristaline  Hug много позитивен пост  newsm51 Изчетох го с голямо удоволствие до края  Heart Eyes

Може би е хубаво да направим и "библиотека" с полезни съвети, напътствия и т.н. Мога да дам линк към поста относно избора на импланти  Peace

# 99
  • Мнения: 1 359
A.l.e.n.a благодаря! Hug Blush

Сигурно никога няма да забравя, през какви дилеми преминах, за да взема крайно решение. Много е трудно, особено ако фигурата ти се различава от "общия случай". За мен съвета от личен опит е едно огромно богатство. За съжаление много от хората, дали от липса на време или желание, щом почерпят от него не връщат. Сега вече, след година от процедурата, когато всичко е минало по реда си, мога смело да дам съвет и с удоволствие ще го направя. Ако идеята за библиотека от съвети се осъществи, ще се включа с нещата, които според мен са важни да се знаят. smile3521

# 100
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Чудесно  Hug

Предлагам да напишеш своето послание/препоръки/насоки в един пост и аз ще дам линк към него - в библиотеката да има линкове към постове, а не самите текстове, защото иначе ще стане дълго  Peace  Така ще се вижда и кой е писал отзива, при нужда, някой, който умува - може да се обърне към теб - да обсъдите, каквото го вълнува  Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 4 714
И аз ще се опитам да направя такъв пост. Hug

# 102
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Супер  bowuu Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 759
Аз мога да споделя какво се случи с майка ми, водих я при др. Валянова за филър над устата, за т. нар. бръчки на пушача, даже я боцнала и в устата - останало от филъра, който е бил 0,5мл. В началото беше доволна видимо имаше обем в зоната(като изключим синините), но след 1 седмица и се появи от едната страна вдлъбнатина, а от другата нова по дълбока бръчка точно по ръба на филъра - усеща се къде е и е много нещастна от резултата и не знам къде другаде да я заведа, за да и я оправят, моля за препоръки  Praynig

# 104
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Дерма Вита, може би  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт