Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 115
  • 743
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 49
MayyaI, благодаря ти    bouquet
да филъра е с ХК. Понеже питаше
аз имам ХК над устните - не са
подути и съм доволна, по -доволна
от филъра на НЛ, там вероятно ще повторя по-натам Laughing

# 136
  • Мнения: 759
Може ли да споделиш къде си си слагала ХК над устните   bouquet

# 137
  • Мнения: 49
Хил клиник Peace

# 138
  • Мнения: 213
Здравейте момичета.(чета ви редовно, но рядко пиша)....нахлувам с едно питане- някой има ли информация как в домашни условия мога да ползвам портативен дарсонвал..

В смисъл: след запарване на лицето правя почистване, ексфолирам , слагам маска, махам маската и нанасям крем, с който ползвам дарсонвала и обтривам лицето...Правилно ли се спазват стъпките или мога и на суха и изчистена кожа да ползвам дарсонвала...Ако някой знае ще съм благодарна на малко инфо  bouquet

# 139
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
... lolipop1, със съфорумка обсъждахме темата и тя ме насочи към тази клиника, сред известните е  Peace

Имаше преди дни при Гала в На кафе - предаване за липосукцията, но не успях да гледам всичко - трябва да го потърся  Blush

Във форума попадам и на реклама на друго място, но трябва да видя къде беше  newsm78


Благодаря много! Аз търсих в нета този епизод, но нищо не намерих.  Sad Ще ти бъда благодарна, ако намериш нещо  Peace


Заповядай  Heart Eyes http://play.novatv.bg/programi/na-kafe/418147?autostart=true

И аз не съм го изгледала още, ако си струва - може да оставя линка на 1 страница Simple Smile

# 140
  • Мнения: 82
... lolipop1, със съфорумка обсъждахме темата и тя ме насочи към тази клиника, сред известните е  Peace

Имаше преди дни при Гала в На кафе - предаване за липосукцията, но не успях да гледам всичко - трябва да го потърся  Blush

Във форума попадам и на реклама на друго място, но трябва да видя къде беше  newsm78


Благодаря много! Аз търсих в нета този епизод, но нищо не намерих.  Sad Ще ти бъда благодарна, ако намериш нещо  Peace


Заповядай  Heart Eyes http://play.novatv.bg/programi/na-kafe/418147?autostart=true

И аз не съм го изгледала още, ако си струва - може да оставя линка на 1 страница Simple Smile
Благодаря ти много! Simple Smile Да ти кажа честно Гала много ме дразни и общо взето не беше нещо кой знае какво. Не ми отговориха на доста от въпросите, а и доктора ми е много странен. Иначе благодаря ти! Simple Smile Най-добре е май да се отиде на място да се коментира с лекар.

# 141
  • Мнения: 8
Уау! Това е първата липосукция, която виждам, направо съм смаяна...

Някой може ли да ми каже дали наистина не остават белези или по-скоро остават, но са леки драскотини? Имам негативна настройка към операции, шевове и белези. Причината е единствената ми операция до момента - секцио, белега е ужасен, вече на 3 години и все още е дебел и червен, само крайчетата са загубили червения си цвят и са станали като тънки линии...

Виждам, че и вие сте чували за ултразвуковата липосукция, но никой не е споделил опит. Искам и съм решена да предприема нещо, което да ми помогне да се справя с моята най-проблемна зона, тоест корема, но не знам кое е най-доброто решение и дали съм се насочила правилно към липосукцията. Имам предпочитания към д-р Ильо Стоянов, просто ми е симпатичен и ми се струва най-отзивчив и човечен.
Това, което каза доцента ме притесни обаче... Възможно е образуването на подутини и хлътвания, а и след време въпреки липосукцията е възможно отново да се увеличи обема на зоната, която е била третирана... Някой би ли ми споделил опита си?

Относно черния списък - ходила съм на LPG процедури, направих 15, ефекта беше нулев. Салона се казва PF, в София, правих ги март месец.

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 17:28 от Fantasy22

# 142
  • Мнения: 82
Уау! Това е първата липосукция, която виждам, направо съм смаяна...

Някой може ли да ми каже дали наистина не остават белези или по-скоро остават, но са леки драскотини? Имам негативна настройка към операции, шевове и белези. Причината е единствената ми операция до момента - секцио, белега е ужасен, вече на 3 години и все още е дебел и червен, само крайчетата са загубили червения си цвят и са станали като тънки линии...

Виждам, че и вие сте чували за ултразвуковата липосукция, но никой не е споделил опит. Искам и съм решена да предприема нещо, което да ми помогне да се справя с моята най-проблемна зона, тоест корема, но не знам кое е най-доброто решение и дали съм се насочила правилно към липосукцията. Имам предпочитания към д-р Ильо Стоянов, просто ми е симпатичен и ми се струва най-отзивчив и човечен.
Това, което каза доцента ме притесни обаче... Възможно е образуването на подутини и хлътвания, а и след време въпреки липосукцията е възможно отново да се увеличи обема на зоната, която е била третирана... Някой би ли ми споделил опита си?

Относно черния списък - ходила съм на LPG процедури, направих 15, ефекта беше нулев. Салона се казва PF, в София, правих ги март месец.
Аз също се интересувам от ултразвуковата, защото не разбирам каква точно е разликата и как преминава цялата процедура... а в интернет почти нещо не намирам. Rolling Eyes
Иначе според мен да се получат тези подутини, може да стане ако започнеш да се храниш нездравословно и качваш бързо килограми. Затова се чудя още, но в един етап по-нататък ще си направя най-вероятно.  Wink Сега имам и килограми да свалям и след като стигна до един момент, в който не мога да свалям повече и не си харесвам някоя зона (сега не се харесвам изобщо  Laughing ) тогава ще се поинтересувам по-подробно...
Иначе не съм раждала все още и може би и това трябва да мине, за да мога да съм спокойна, че ще успея да запазя фигурата си. ( Както искам да имам поне 2 деца не знам как ще изглеждам след това  Shocked)

# 143
  • София
  • Мнения: 4 714

Я!!! Евстатиев! Rolling Eyes
Таман го включих в черния списък. Laughing
Правила съм при него липо на бричове. Затова го и  включих.

Фентъзи22, 99% е, че ще ти се получат хлътвания и подутини. За избягване на това се правят масажи, ако сега е измислено нещо за машина, аз не знам.
Третираната зона не увеличава обема си. Ако има общо напълняване, естествено че и там ще има увеличение. (Поне това Евстатиев го обясни.)
Белези не остават. Мажеш с Мадеказол.

Лоли, то май никой не може да обясни разликата м/у ултразвуковото и класическо липо. Simple Smile
"Бучките" не се образуват от неправилно хранене или някакъв сбъркан режим, а защото е много трудно за човешкото око да прецени колко точно да махне от мастната тъкан.
За това се налагат и корекции. Още повече, че третираната зона е травмирана и се подува.
И на мен Ильо Стоянов ми е по-симпатичен. Wink
Евстатиев си е малко темеруд, нищо не обяснява.
Ако имате други въпроси, питайте! Hug

# 144
  • Мнения: 3 826
Някой може ли да ми каже дали наистина не остават белези или по-скоро остават, но са леки драскотини?

естествено , че остават белези от дупките , цели 4 при мен , в които се вкарва онова чудо , с което се смуче мазнината
( после се зашиват )  , с размери 1 на 1 см горе-долу са . белезите са стабилно  мораво-червени отначало , с времето избедняват и се сливат с кожата ,
но коремът така е надран отвътре и седи на такива грозни вълнички , ( които хич не искат да се махат ) ,  че все едно за тия дупки ...
едно ужасно безсмислено изживяване е това , което не препоръчвам на никого !!!

# 145
  • София
  • Мнения: 4 714
Някой може ли да ми каже дали наистина не остават белези или по-скоро остават, но са леки драскотини?

естествено , че остават белези от дупките , цели 4 при мен , в които се вкарва онова чудо , с което се смуче мазнината
( после се зашиват )  , с размери 1 на 1 см горе-долу са . белезите са стабилно  мораво-червени отначало , с времето избедняват и се сливат с кожата ,
но коремът така е надран отвътре и седи на такива грозни вълнички , ( които хич не искат да се махат ) ,  че все едно за тия дупки ...
едно ужасно безсмислено изживяване е това , което не препоръчвам на никого !!!

Безсмислено, безсмислено колко да е безсмислено???
Стига плаши момичетата. Stop
Като е било толкова безсмислено ти защо го направи?
Щом като белезите са ти мораво-червени, съвсем скоро ще да е било. Mr. Green   

# 146
  • Мнения: 3 826
защо съм го направила ?- не съм знаела за какво става въпрос и повярвах на лъжите , а те не са малко относно липосукцията ..
А ти защо ги навиваш ? От собствен опит ли говориш ?
Направи си ти и се похвали , като си толкова навита ...


цялото изживяване е много болезнено , неефективно , ефектът - нулев ,
колко е безсмилено ?- абсолютно безсмислено , като абсолютната нула - на всичкото отгоре си и плащаш за цялата тази работа ...

# 147
  • София
  • Мнения: 4 714
И друго:
-липосукция не се прави за отслабване. има такъв ефект, но за да получите формите на тялото, които искате, трябва максимално да се приближавате до кг, на които искате да сте.
-след липо. апетитът ви ще падне рязко. аз не съм яла почти нищо в продължение на 2-3 месеца. не можех. отслабва се доста. все пак не е препоръчително липо. да се прави с цел отслабване.
Прави се с цел моделиране на тяло. Естествено, при сериозно напълняване може да се прави и с цел намаляване на апетита + моделиране. Peace

# 148
  • София
  • Мнения: 4 714
защо съм го направила ?- не съм знаела за какво става въпрос и повярвах на лъжите , а те не са малко относно липосукцията ..
А ти защо ги навиваш ? От собствен опит ли говориш ?
Направи си ти и се похвали , като си толкова навита ...


цялото изживяване е много болезнено , неефективно , ефектът - нулев ,
колко е безсмилено ?- абсолютно безсмислено , като абсолютната нула - на всичкото отгоре си и плащаш за цялата тази работа ...
Дааа, от собствен опит!!!
Ако беше изчела 1 мнение преди теб и 1 страница преди това щеше да разбереш.
Но, не!!! Всеки се пише голям майстор, без да има представа какви ги пише.
Цялото изживяване въобще не е болезнено, стига да не си истерик.
За ефекта, не ефиктивността и други идентични думи не мисля, че трябва да се повтарям.

Поне като си толкова "сериозна" да беше казала при кого си правила липото. И кога.

Щото аз съм го написала. Wink

# 149
  • Мнения: 3 826
вярвай , че много преди теб съм го правила - белезите почти не личат ( но ги има ) и на вълните по корема изобщо не обръщам внимание вече ....
нямам забележки към лекарите -
само едни ''леки'' такива , че този метод не струва изначално ,
 мазнината не се изсмуква с прахосмукачка , както ни се иска и струва ,
а под кожата се вкарва едно дълго нещо , което надира и изсмуква мастния слой оттук-оттам , съединителната тъкан се накъсва , с което оставя коремът в това неприятно вълнообразно състояние , така да се каже ,
белези остават , нали няма да кажеш , че като забият нещо под кожата ти , то няма да остави белези , все пак после тия дупки се шият ...
другата голяма лъжа е , че после не напълняваш на това място - в случая корема ,
не знам какво измоделираха на мен : )) , но структурата на тялото ми е същата и вече ми е ясно , че това е просто една илюзия - начинът , по който напълнява една жена зависи от хормоналния й тип и това не се променя ...

за пръв път чувам , че липосукцията моделирала тялото - защо ли всички ония звезди се бъхтат по зали и фитнеси , имат лични треньори , спазват определени режими и пият добавки , за да чистят мазнини , а не ходят да им ги ''изсмучат'' ?
нито една звезда с дупки от липосукция не съм забелязала , но всички са със спортни екипи ...

Общи условия

Активация на акаунт