Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 141
  • 743
  •   2
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 714
Благодаря на всички за отговорите!

Имам питане към всички, които имат опит и информация - колко време белезите са червени, защото ако остават дълго може би най-доброто време да се прави липосукция е септември-октомври...?
 

Нямах червени белези. Както споменах по-горе, при мен не се забелязват.
Желателно е да правиш липо в студени месеци. Клинчето с което ще ходиш топли доста. Peace

# 166
  • софия
  • Мнения: 99

ЕД сподели, мооооля те, възможно най-подробно какво представлява ултразвуковата липосукция! Защо казваш, че ефекта е почти нулев? Коя зона третира? Каква упойка се използва? Колко време се възстанови? Имаш ли белези?
Да, най-добре е студените месеци заради клина който е стегнат , топли и можеш да ходиш с панталон.Моята операция беше в четвъртък ,в понеделник бях на работа.С уточнението,че работя на бюро.Бях с пълна упойка,защото правих липо+гърди.Три дни бях с подути глезени/отекли/,но с разходки през около половин час се пооправяш.Боли,но не по-вече от естественото раждане.
За ултразвуковото липо-без упойка.Не си струва,защото за 1000 лв. резултата е незадоволителен.Според мен това е за жени,които имат мн малък брич/примерно/,а не такива като мен,които по цяло лято ходеха с дълги горни дрехи под дупето,защото се срамуваха.
Ако има още въпроси ,ще ви отговоря с най-голямо удоволствие.

# 167
  • Мнения: 8
ЕД
При ултразвуковата с какво се издърпват мазнините и издърпват ли се изобщо?
Това, с което те боцкат само изпуска определен импулс, който разгражда мазнините или какво?
Използва ли се разтвор, който се вкарва преди това, като при традиционната липосукция?  
И не каза - останаха ли белези и от ултразвуковата, за другата прочетох какво си написала?

Въпрос към всички - как ви се отрази липосукцията на целулита?

# 168
  • София
  • Мнения: 4 714
ЕД
Скрит текст:
При ултразвуковата с какво се издърпват мазнините и издърпват ли се изобщо?
Това, с което те боцкат само изпуска определен импулс, който разгражда мазнините или какво?
Използва ли се разтвор, който се вкарва преди това, като при традиционната липосукция?  
И не каза - останаха ли белези и от ултразвуковата, за другата прочетох какво си написала?


Въпрос към всички - как ви се отрази липосукцията на целулита?
При мен се засили. Peace

# 169
  • софия
  • Мнения: 99
ЕД
При ултразвуковата с какво се издърпват мазнините и издърпват ли се изобщо?
Това, с което те боцкат само изпуска определен импулс, който разгражда мазнините или какво?
Използва ли се разтвор, който се вкарва преди това, като при традиционната липосукция?  
И не каза - останаха ли белези и от ултразвуковата, за другата прочетох какво си написала?

Въпрос към всички - как ви се отрази липосукцията на целулита?
Импулсите всъщност разбиват масните депа и с урината ги изхвърляш. Белези няма. Разтвор не се вкарва,само те намазват с гел там където ще те обработват. Нещо като лидокаин или подобно ,заради болката. Мен лично не ме боля,усеща се боцкането и малко подскачаш.Не съм ходила на масажи след това .Целулита при традиционната ми се намали,може би защото и обиколката ми намаля много. От 44 номер станах 38. За поли и панталони. А може би и масажите помогнаха. За мен резултата е страхотен и съм мн доволна.

# 170
  • Мнения: 2 805
Ако някой ще прави списък - за черния категорично д-р Демерджиева ( шефката на Дерматологията в Токуда).
За белия - д-р Иван Ботев - дерматолог (онколог).

А Сердев, който Мая беше споменала, го напишете с червени букви. Изумена съм, ако този "доктор" практикува все още, имаше страхотен скандал с него преди години, когато беше наслагал импланти забранени и опасни, които буквално се бяха разтекли из телата на жените.

Той не е ли изключен от Федерацията на пластичните хирурзи?

# 171
  • Мнения: 3 191
Ако някой ще прави списък - за черния категорично д-р Демерджиева ( шефката на Дерматологията в Токуда).

Абсолютно подкрепям! По-незаинтересован човек от проблема на пациентите си не съм виждала. След 15 секунден преглед ми изписа кортикостероиден крем с който да си мажа лицето 15 дни, заради периорален дерматит, който докторка от Хил Клиник контролира почти на 100 % успешно само с медицинска козметика и смяна на пастата за зъби.

# 172
  • Мнения: 1 040
А нали знаеш, че имплантите трябва да се подменят на всеки 8 години? Те не са доживот, което някои лекари спестяват.
Това пък къде го пише, нали някои марки импланти имат доживотна гаранция.
Не съм чувала някой ей така за профилактика да си сменя имплантите на 8 години,
освен онези(Макган ли бяха?), които бяха дефектни и имало опасност да се пукнат.

# 173
  • Мнения: 12 473
Момичета, помагайте.. Praynig
Сериозно съм назад с козметично-естетичните постижения, а нямам никакво време да се образовам и  по тая тема.
Накратко - искам да се "рефрешна" малко, но без хирургия..
За лицето става въпрос.
Какви са вариантите - искам до края на септември да има видим резултат?

# 174
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
От какви ефекти имаш нужда? Стягане или изпълване на кожата, освежаване ..... Не е времето за пилинги сега  Peace

# 175
  • Мнения: 2 805
Момичета, помагайте.. Praynig
Сериозно съм назад с козметично-естетичните постижения, а нямам никакво време да се образовам и  по тая тема.
Накратко - искам да се "рефрешна" малко, но без хирургия..
За лицето става въпрос.
Какви са вариантите - искам до края на септември да има видим резултат?

Лятото - само мезотерапия и филър.

За резултатите обаче - много относително Simple Smile

# 176
  • Мнения: 3 020
Здравейте, хоп и аз тук при вас Simple Smile
Нямам никакви корекции все още, освен фотоепилация, но тя не се брои, нали?

Замислям се за мезотерапия на лице с цел изглаждане на фини линии и бръчици и освежаване на лицето. Моля, доволни от тази процедура в София, да пишат и разкажат по-подробно -цена, лекар, с какво и т.н.

Още не съм се спряла на лекар/клиника, а и съвсем се оплетох с какво е най-добре да се прави - с ХК, с колаген или с витамини и антиоксиданти.  Rolling Eyes Аз мислех, че се прави коктейл от всичките в зависимост от състоянието на кожата... а те се слагали отделно  newsm78

# 177
  • Мнения: 12 473
От какви ефекти имаш нужда? Стягане или изпълване на кожата, освежаване ..... Не е времето за пилинги сега  Peace

Alena,
изобщо не знам каква е разликата?

Добре си изглеждам, но все пак съм над 40..поопъване и освежаване?
Изпълването не е ли с филърите?

# 178
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Най-добре обсъди на няколко места какво предлагат, като за теб  Blush

# 179
  • Мнения: 12 473
Точно това искам да избегна - на мнение съм, че всеки си "пробутва"  това, от което най-много печели..(
(има добра отстъпка)

Общи условия

Активация на акаунт