Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 144
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 4 714
Най-добре обсъди на няколко места какво предлагат, като за теб  Blush

Точно това искам да избегна - на мнение съм, че всеки си "пробутва"  това, от което най-много печели..(
(има добра отстъпка)

Това не пречи да е добър дерматолог. Peace
Ако не печели, за какво да работи?

# 181
  • Мнения: 12 473
Разбира се, че трябва да печелят.
Нищо лично, просто имам такива наблюдения..
Ако нещо им е актуално към момента - предлагат го на всеки.
На следващта година - ново и тн..

# 182
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз затова ти предложих да се консултираш на 2-3 места и да прецениш дали би се доверила на някой от лекарите  Peace

За предлаганите процедури - чак "мода" не бих казала  Blush но мисля, че определен лекар предпочита дадени процедури, защото се чувства уверен с тях, правил ги е многократно и знае обхвата на ефекта, който може да постигне .... Не очаквам всеки лекар да е пенкилер и да прави всичко, както и предпочитам да ми бъде приложена процедура, за която лекарят има опит Peace

Като се изключат пилингите - не остават много опции  Blush

# 183
  • Мнения: 12 473
Мезотерапия - такова съм си правила преди години, нямам големи впечатления.
Мезоконците също ли е?
А това с плазмата - какво е?
Филърите - ясно.

# 184
  • София
  • Мнения: 4 714
Мезотерапия - такова съм си правила преди години, нямам големи впечатления.
Мезоконците също ли е?
А това с плазмата - какво е?
Филърите - ясно.
http://www.aestheclinic.com/bg/c-2-65/tredlifting-s-mezokontsi-
http://www.aestheclinic.com/bg/c-2-58/plazmolift

# 185
  • Мнения: 12 473
Ми едно и също ми звучи..))

# 186
  • Мнения: 42
По въпроса с плазмата:
Първата процедура си направих преди два дни, като досега нищо не съм си правила, но за ефект ще пиша след третата процедура. Трябва да ми се изгладят бръчките и да ми стане по-плътна кожата с блясък -- да видим newsm78
Имам две малки синини, които не се виждат под ФДТ и  от време на време на време си усещам лицето леко изтръпнало.
Мислех да правя мезотерапия, но ми препоръчаха плазмата и много се двуомях кое....и в крайна сметка реших плазма, че било по-естествено.
А и това ми повлия допълнително http://www.monitor.bg/article?id=437221  беше споделено във фейса..
 

# 187
  • Мнения: 76
И аз като A.l.e.n.a си мисля,че лаз.пилинг е най-добре,но той май не се прави сега лятото  newsm78 newsm78

# 188
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Какъвто и да е пилинг не е добре да се прави лятото, защото от него кожата става по-фоточувствителна, а лятото интензивността на облъчването е по-висока и съответно рисковете от нежелани пигменти поражения са по-големи  Peace

# 189
  • Мнения: 3 020
Точно това искам да избегна - на мнение съм, че всеки си "пробутва"  това, от което най-много печели..(
(има добра отстъпка)

Аз пък мисля точно обратното - отиваш при няколко за консултация, виждаш и сравняваш кой какво ще ти препоръча, какво е подходящо за теб и преценяваш на кого да повярваш и на кого да се довериш  Peace

Говоря го от личен опит - бях бременна с голямата, но не знаех това  Grinning, бях на консултация при Денкова за ботокс  Shocked #Crazy /аз млада ли млада, попрочела това онова, с леки мимически бръчици /за мен точно важеше приказката "видяла жабата, че подковават коня  Crazy/. Тя като ме видя каза "аз на теб ботокс няма да ти сложа, защото не е за годините ти и нямаш никаква нужда, мога да ти препоръчам мезотерапия и т.н." Обаче разбрах, че съм бременна и се отказах от всякакви такива манипулации.
Ако беше някой печалбар, щеше да ми сложи и да не се церемони. Предполагам.

Сега, както се глася за мезотерапия, да не ме изненадат с някой ботокс  Laughing

# 190
  • SF
  • Мнения: 21 209
Здравейте момичета,
можете ли да ми кажете мнението си за RF лифтинг на лице. Правили ли сте си такъв и дал ни е резултат. Също, ако може да споделите след колко процедури (горе-долу) се виждат първите резултати, колко са трайни и има ли йо-йо ефект? Колко време трае една процедура, защото в сайтовете за колективно пазаруване се предлагат оферти с продължителност 10 минути. (?!?) Дали е достатъчно?
И накрая, ако сте много доволни, пратете ме някъде да похарча едни парички. Simple Smile От София съм.

# 191
  • Мнения: 1 123
По въпроса с плазмата:
Първата процедура си направих преди два дни, като досега нищо не съм си правила, но за ефект ще пиша след третата процедура. Трябва да ми се изгладят бръчките и да ми стане по-плътна кожата с блясък -- да видим newsm78
Имам две малки синини, които не се виждат под ФДТ и  от време на време на време си усещам лицето леко изтръпнало.
Мислех да правя мезотерапия, но ми препоръчаха плазмата и много се двуомях кое....и в крайна сметка реших плазма, че било по-естествено.
А и това ми повлия допълнително http://www.monitor.bg/article?id=437221  беше споделено във фейса..
 
Плазмата няма да изглади бръчките особенно ако са по ястно изразени . Ако плазмата е направена качественно при определени обороти на центрофугиране резултата е след 3 седмици и то е в по сочна и свежа кожа  Rolling Eyes

# 192
  • Мнения: 42
По въпроса с плазмата:
Първата процедура си направих преди два дни, като досега нищо не съм си правила, но за ефект ще пиша след третата процедура. Трябва да ми се изгладят бръчките и да ми стане по-плътна кожата с блясък -- да видим newsm78
Имам две малки синини, които не се виждат под ФДТ и  от време на време на време си усещам лицето леко изтръпнало.
Мислех да правя мезотерапия, но ми препоръчаха плазмата и много се двуомях кое....и в крайна сметка реших плазма, че било по-естествено.
А и това ми повлия допълнително http://www.monitor.bg/article?id=437221  беше споделено във фейса..
 
Плазмата няма да изглади бръчките особенно ако са по ястно изразени . Ако плазмата е направена качественно при определени обороти на центрофугиране резултата е след 3 седмици и то е в по сочна и свежа кожа  Rolling Eyes


В статията пише на 1800 оборота - 9 мин., но не съм гледала какво точно се прави  newsm78
ще погледна другият път. Аз нямам чак толкова дълбоки бръчки   Grinning  искаше ми се освежаване, затова преди плазмата си мислех за мезотерапия. Това, което искам да питам е, дали се получава обем от плазмата, защото не искам такъв..харесвам си лицето по-слабо и без скули и бузи--дано не съм писала глупости и да сте ме разбрали Joy

# 193
  • Мнения: 1 123
Да но масово го правят само с една 1 епроведка а не с 2 . И не винаги самото центрофугиране се извършва правилно . Така че винаги питайте казвам ви го като лекар и аз самата си правя плазменният лифтинг и много го харесвам .
Не изпълва дълбоки бръчки но като цяло освежава лицето .
И мезотерапията и много добра и през летният сезон е с хидратиращ ефект.

# 194
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Много се радвам, че има лекар в темата  Heart Eyes Има още един, но не се е саморазкрил  Blush

Общи условия

Активация на акаунт