Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 134
  • 743
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 123
 Heart Eyes Дано да мога да помогна но не съм дерматолог.
Често ви чета отзивите и винаги ми е много интересно не само в тази  тема .

# 196
  • Мнения: 1 123
Аз самата съм пациентка на дерматолозите и много харесвам мезоконците и плазмолифтинга , мезотерапията , фотоподмладяването и радиочестотният лифтинг .
И всичко това съм си го правила

# 197
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Само при д-р Валянова ли?

# 198
  • Мнения: 1 123
Не само . При нея сложих мезоконците и плазмолифтинга .
А в кожна клиника на ВМА си направих фотоподмладяването и RF . На моето лице и особенно около очите най - добре действа RF

# 199
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Зная, че във ВМА купих много добра техника  Peace

RF около очите - прибира кожата ли? Фотоподмладяването как го усети?  Rolling Eyes Blush

# 200
  • Мнения: 1 123
RF при мен буквално изтрива бръчките около очите и го предпочитам като апаратна методика лично за мен / Индивидуално е /.
За IPL при нея усещам като парене или плясване с ластичка леко ми се зачервява и става много жадна кожата . И се чуства много добре с хидратираща козметика а и се получава при мен и леко залющване .
Една от най - добрите апаратури е във ВМА особенно лазерите имат мисля повече от 10

# 201
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ще пробвам и аз - да видим при мен дали ще има ефект. Имам много фини мимически линии, които се виждат при мимики, не ми е драма сега, но с времето ще се задълбочават  Peace

Спомняш ли си ената на една процедура, колко броя направи и при кой лекар?

От фотоподмладяването с една машина (истинска) - при мен имаше огромен ефект. След това съм правила курсове на други места - няма място за сравнение, но допускам, че и аз съм била с различно стартово ниво  Peace

Гледам, че Хил клиник са обявили - при поставяне на 2 филъра - вторият на половин цена и ще питам утре - до кога и дали се отнася за 1 клиент или може да се комбинират 2 души  Peace Ако някой има информация - моля да сподели  Peace

# 202
  • Мнения: 111
Ед,процедурата, която обясняваш че си правила при д-р Денкова не е ултразвукува липосукция, а ултрашейп.  Разликата е огромна.

# 203
  • Мнения: 1 123
За първи път преди 8 години направих курс от 5 процедури IPL .И от тогава до сега правя по 2 процедури годишно . Цената зависи от импулса и от апарата вече но при мен като на колега цените са по ниски .
А.l.e.n.a аз лично не харесвам филарите макар че има полза от тях но си имам мое мнение по въпроса.
И ботокса не харесвам а и малко колеги дермтолози го правят наистина добре .

# 204
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
При мен се налага, за жалост Sad  Не е просто за "разкрасяване"  Cry

# 205
  • Мнения: 1 123
Да разбирам .
При Валянова ли ще ходите

# 206
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Искам при д-р Ванеска, защото първия път ходих при нея и съм доволна Simple Smile Разбрах, че е станала майка и ще работи от септември, ще се обадя утре да попитам  Blush

# 207
  • Мнения: 260
Какво стана с белият и черният списък? Оформиха ли се вече мнения по въпроса?

# 208
  • София
  • Мнения: 4 714
Какво стана с белият и черният списък? Оформиха ли се вече мнения по въпроса?
Ина, не знам как да се оформят мнения! Peace
Мисля че ще е по-коректно, ако този списък е направен под формата на анкета, дали потребителите са доволни или не от съответния лекар. Като за един дерматолог, може да се гласува веднъж.
Не мога да си представя някой, който би се "нагърбил" с това да дава оценка за всички лекари. Или на база едно мнение на някой да му се "лепне" някакъв етикет. Положителен или отрицателен.  bouquet

# 209
  • Мнения: 260
Какво стана с белият и черният списък? Оформиха ли се вече мнения по въпроса?
Ина, не знам как да се оформят мнения! Peace
Мисля че ще е по-коректно, ако този списък е направен под формата на анкета, дали потребителите са доволни или не от съответния лекар. Като за един дерматолог, може да се гласува веднъж.
Не мога да си представя някой, който би се "нагърбил" с това да дава оценка за всички лекари. Или на база едно мнение на някой да му се "лепне" някакъв етикет. Положителен или отрицателен.  bouquet
То и аз не знам как да стане, но a.l.e.n.a е най-компетентна и запозната с нещата. Но тя сигурно няма време, знам,че е с малки деца.
Разбира се, че от едно мнение не може да се съди за даден лекар, но ако има доста положителни или отрицателни мнения ще си съставим списъка. Така ще може да се ориентираме по лесно.
Ако някой има други предложения да каже!

Общи условия

Активация на акаунт