Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 131
  • 743
  •   1
Отговори
# 255
  • SF
  • Мнения: 21 177
Значи, Lucy, идваш си в България за ваканция, ти ще ни кажеш кога, и си правим ботокс парти.
У вас. Simple Smile

# 256
  • Мнения: 34
Ако назолабиалните не са много дълбоки  и лицето не е слабо(т.е. няма нужда от
допълнителен обем) по-добре мезоконци.
Аз така отидох при д-р Валянова за филър, а тя ме убеди да сложим мезоконци
и съм доволна.

Може ли да споделиш цена за мезоконците?  Money

# 257
  • Vienna
  • Мнения: 519
Значи, Lucy, идваш си в България за ваканция, ти ще ни кажеш кога, и си правим ботокс парти.
У вас. Simple Smile

 Laughing
Идвам си, имам си и доста клиенти в България...

# 258
  • София
  • Мнения: 4 714
Ако назолабиалните не са много дълбоки  и лицето не е слабо(т.е. няма нужда от
допълнителен обем) по-добре мезоконци.
Аз така отидох при д-р Валянова за филър, а тя ме убеди да сложим мезоконци
и съм доволна.

A по коя част на лицето сложи конците? В НЛ слагат ли се?
За протокола, аз съм правила ХК в бузи. И по 1 единица ботокс в НЛ.

Значи, Lucy, идваш си в България за ваканция, ти ще ни кажеш кога, и си правим ботокс парти.
У вас. Simple Smile

 Laughing
Идвам си, имам си и доста клиенти в България...

Ура! Ботокс парти. Party Party Party. Поне на една консултация да дойда.  bouquet

# 259
  • София
  • Мнения: 4 714
АЛЕНА, получи ли ми съобщението. newsm78

# 260
  • SF
  • Мнения: 21 177
Идвам си, имам си и доста клиенти в България...

Знам, че си имаш.  Simple Smile Акцентът пада върху думата "парти". И за да сме по темата - ботокс парти.
Само ни кажи кога, за да не сме се "наботоксили" предварително.  Simple Smile

# 261
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
АЛЕНА, получи ли ми съобщението. newsm78

Не  newsm78 Rolling Eyes

# 262
  • Мнения: 1 040
A по коя част на лицето сложи конците? В НЛ слагат ли се?
За протокола, аз съм правила ХК в бузи. И по 1 единица ботокс в НЛ.

Слагат се, като захващат зоната над назолабиалната, малко като повдигане все едно,
аз платих 850 лв, но ми боде цялото лице, най-вече за контура.
Много ми се видя като цена, но не съм питала кой конец по дължина колко струва.
Обаче много съм доволна, след 2 години пак съм там.

# 263
  • Мнения: 2 805
Алена, имаше още един отрицателен отзив за Демерджиева, но не помня ника на потребителката.

"Медицинското" лице  с "епроведката" не искам да го коментирам въобще.
Четете и мислете момичета.

Алена, изуми ме, че толкова лесно вярваш, че някой е лекар ( въпреки отчайващото си неграмотно писане), много момичета много ти се доверяват, а с подобни лековати изказвания може да им навредиш.
Съвсем добронамерено го казвам.

# 264
  • Мнения: 3 191
Алена, имаше още един отрицателен отзив за Демерджиева, но не помня ника на потребителката.


Мой, мой е отзива за Дерменджиева....


Ставаше въпрос за това как ми препоръча да лекувам повече от седмица с кортикостероид периорален дерматит. Прегледа протече за по-малко от две минути и беше проведен повече от непрофесионално - излязах си от кабинета без близък оглед, без интерес дали някога изобщо ми се е появявало подобно нещо и без диагноза, "лекарката" беше видимо отегчена и даваше вид как и досаждам в тази прекрасна съботна сутрин. #Cussing out

За незапознатите - не се препоръчва изобщо прилагането на кортикостероиди върху лицето. Последствията от прилагането, особено за дълъг период е възможно да доведат до необратими последствия. Подобни дерматити се контролират с правилна бяла козметика и евентуална смяна на пастата за зъби с такава без флуорид и захар Peace

# 265
  • София
  • Мнения: 4 714
A по коя част на лицето сложи конците? В НЛ слагат ли се?
За протокола, аз съм правила ХК в бузи. И по 1 единица ботокс в НЛ.

Слагат се, като захващат зоната над назолабиалната, малко като повдигане все едно,
аз платих 850 лв, но ми боде цялото лице, най-вече за контура.
Много ми се видя като цена, но не съм питала кой конец по дължина колко струва.
Обаче много съм доволна, след 2 години пак съм там.

Благодаря! Hug Сега си разглеждам лицето и си мисля как ще изглежда. Simple Smile
То малко и аз по приказката за жабата и подковаването. Laughing

Дами, искам да ви кажа, че аз съм в грешка.
Прави се ХК в мустачната област, вместо ботокс. Даже според моя док стояло много добре.
Честно казано, аз не мога да си го представя, ама не това е важно!

Аленка, като не си получила нищо-няма значение. То и без това вече е старо инфо. Wink

Последна редакция: ср, 20 авг 2014, 22:58 от MayyaI

# 266
  • SF
  • Мнения: 21 177
foxy-the infant prodigy, д-р Ангелова, много популярен дерматолог в София, лично ми е изписвала кортикостероид за брадата. На моя приятелка - също. Тя даже много дълго време ги ползва. И това съвсем не са единствените примери, за които се сещам сега.

Кортикостероидът, който са ми изписвали, е Елидел.

# 267
  • Vienna
  • Мнения: 519
Елидел НЕ е кортикостероид!

# 268
  • SF
  • Мнения: 21 177
Да, сега прочетох листовката. Съжалявам. Добре, че написах името. Това ми беше предписано за брадата и от него мина за дни.

# 269
  • Мнения: 1 715
Здравейте, чета ви от скоро и не съм изчела всичко, но трябва да предприемам мерки, че положението вече не се търпи!
Освен едно несполучливо попълване на назолаб. бръчки с ХА, не съм си правила нищо, не съм ориентирана и в клиниките. Сертификата на ХА го пазих около година, след което го изхвърлих и не мога да кажа каква е била, но беше малко - една ампула за двете страни, включително и около брадичката. Ефектът ми хареса, но имах синки, които, докато се изличат, се резорбира и филъра. За около 25 дни, 450 лв.  #Cussing out
Тук едно момиче щеше да споделя мнение от плазма (или мезоконци newsm78) за бургаската клиника Мирабел, ама не се обозначи повече.
Да се допитам до момичетата от Варна. В Скин лайн има промоция до 4.09 за някои процедури, като цената на мезоконец е 24 лв. От форума тук запомних името на д-р Генчева, имам ли възможност да заявя желание кой точко да извърши монипулацията.
И да ви кажа, че умирам от страх  Cry от ефекта, който ще се получи, да не си дам парите отново на вятъра, да не ме деформират, дали ще боли...

Общи условия

Активация на акаунт