Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 139
  • 743
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 197
Аз пък имам скулесто лице и хлътнали бузи, а така ми се иска да са малко подплатени. За по-младежко, меко и свежо излъчване  Simple Smile

# 391
  • Мнения: X
Тези на снимките са на една две салати на ден,
за хлътнали бузи - неядене, това е начина,
а скулите се подчертават с ХК.
И на "неядене" съм била, и "грозно слаба" съм била, ама лицето ми никога не е било толкова изпито колкото искам. Laughing


Аз пък имам скулесто лице и хлътнали бузи, а така ми се иска да са малко подплатени. За по-младежко, меко и свежо излъчване  Simple Smile
Завиждааам smile3512
Радвай им се! Точно обърнатия надолу "триъгълник на красотата" се счита за младежко и красиво. Flutter Peace

Единствено в сайта на Сердев откривам за "ултразвукова липоскулптура на лице", ама като знам за тоя кви неща съм чела...

# 392
  • Мнения: 3 415
Трябва ми съвет - ходих преди няколко месеца да ми махат капиляри по бедрата и не видях никакъв ефект. Къде във Варна мога да отида? Ако някой може да сподели личен опит ще съм благодарна!
Присъединявам се към питането. Simple Smile Искам да премахна капиляри по горната част на бедрата.
Някой правил ли си е корекция на глезените? Като че ли не е много често срещана процедура.  Rolling Eyes

# 393
  • Мнения: 15
Здравейте,

доста четох вашите коментари,преди да си направя устните. Първо се бях насочила към Хил Клиник,но е се поотказах.
Моя приятелка с изключително красиви устни ме насочи към Jewel Skin и по-специално към д-р Сияна Живкова.
Направих си устните преди два дни.
И искам да изкажа своето възхищение и удоволетвореност.
На дълго и на широко си говорихме за това как искам да изглеждам, какво е възможно да се направи за устните ми , какво количество и какъв препарат.
Доктор Живкова ми препоръча Juvederm3 , сложих цяла ампула.
Нямам синини, отоци, освен лекото подпухване на усните ми,което очаквам да мине до ден два имам едни изключително красиви устни,благодарение на тази прекрасна дама.
Утре съм при нея, за "наместване" тъй като тя държи да погледне работата си още веднъж и ако имам забележки да ги споделя. Аз нямам.Наистина съм изключително доволна, та се очудвам как я няма доктор Живкова в Белият ви списък:)
Аз я добавям:)

# 394
  • Мнения: 1 040
Рекламните постове винаги си личат...

# 395
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте,

доста четох вашите коментари,преди да си направя устните. Първо се бях насочила към Хил Клиник,но е се поотказах.
Моя приятелка с изключително красиви устни ме насочи към Jewel Skin и по-специално към д-р Сияна Живкова.
Направих си устните преди два дни.
И искам да изкажа своето възхищение и удоволетвореност.
На дълго и на широко си говорихме за това как искам да изглеждам, какво е възможно да се направи за устните ми , какво количество и какъв препарат.
Доктор Живкова ми препоръча Juvederm3 , сложих цяла ампула.
Нямам синини, отоци, освен лекото подпухване на усните ми,което очаквам да мине до ден два имам едни изключително красиви устни,благодарение на тази прекрасна дама.
Утре съм при нея, за "наместване" тъй като тя държи да погледне работата си още веднъж и ако имам забележки да ги споделя. Аз нямам.Наистина съм изключително доволна, та се очудвам как я няма доктор Живкова в Белият ви списък:)
Аз я добавям:)
Може ли снимка?Колко парички -500 лв ли?

# 396
  • Мнения: 15
Рекламните постове винаги си личат...

Не хахаха, по дяволите Simple Smileвсичко друго е ,но не и реклама,Никол. Истинта е че останах адски доволна и просто реших да препоръчам доктора.Явно съм направила грешка


Ето снимка
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/ … 756ea07e5eb48f1a8

От вчера е, утре съм на наместване и ще е по-хубава,обещаха.
Да, 520 лева ми излезе

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 17:38 от Niki Bataklieva

# 397
  • София
  • Мнения: 4 714


 Истинта е че останах адски доволна и просто реших да препоръчам доктора.Явно съм направила грешка


От вчера е, утре съм на наместване и ще е по-хубава,обещаха.
Да, 520 лева ми излезе

Благодаря, че сподели.  bouquet
Върти ми се името на Сияна Живкова в главата. Wink Мисля, че някой беше писал.
Много хубава са станали усничките.  Heart Eyes
Скрит текст:
Не ти цитирам снимката за да я махнеш ако искаш. Wink
И НЕ си сбъркала, че сподели!!! Колкото повече имена и клиники има, толкова по-добре човек може да се ориентира. Напоследък целият форум е завладян от мания за реклама. Shocked Защо е така не ми е много ясно. newsm78 То всяко нещо може да се тълкува като реклама. И аз се "хващам", че се въздържам от коментари и писане, сакън да не излезе като "реклама" ooooh!

# 398
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   MayyaI, мисля, че най-често заподозрени в постове с цел реклама са новорегистрираните потребители. Peace

# 399
  • Мнения: 32
Чела съм в пресата, че Есил Дюран ходи при Сияна Живкова. Ако още някой има лични впечатления за нея, моля да сподели!

# 400
  • SF
  • Мнения: 21 185
Ако може някой да направи реклама или антиреклама на д-р Панова pleassssseeeee. Работи в София.

# 401
  • София
  • Мнения: 4 714
   MayyaI, мисля, че най-често заподозрени в постове с цел реклама са новорегистрираните потребители. Peace
Така е. Peace Wink
Скрит текст:
Но нали все отнякъде се почва. Нама как да имаш 100 мнения, без да минеш през първото. Wink Преди време като писах в темата за парфюмите и имах малко постове ми писаха, че "на прихождащи не отговаряли", от което ми стана неприятно.
Black Cat, Heart Eyes!!!

# 402
  • Мнения: 56
Чела съм в пресата, че Есил Дюран ходи при Сияна Живкова. Ако още някой има лични впечатления за нея, моля да сподели!

И аз съм доволна от д-р Живкова. В момента си правя мезотерапии, планирам и филър в скулите по-натам.

# 403
  • Мнения: 1 129
Някой доволен от естетичните процедури в Плевен? Не ми се рискува без отзив и консулт тук.

# 404
  • Мнения: 2
Здравейте.Искам да попитам кое е по-добро решение за главно за разширени пори и няколко малки белега от акне. 3 процедури с Ematrix или 1 процедура с фракционен лазерен пилинг?

Общи условия

Активация на акаунт