Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 125
  • 743
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Задължително ще споделя впечатления след процедурата Peace. Много се вълнувам Simple Smile
Докторката наистина ми допадна, затова ще и се доверя, ще направим това което тя посъветва. В крайна сметка ако не ми е достатъчно, винаги може да се добави Wink. Много ми хареса един коментар, който направи в края на консултацията, че иска лицата които работи да си останат естествени, а не да ги видоизменя.

# 421
  • Мнения: 2 805
Имам въпрос към Луси - В БГ  - юли месец, Валянова ми сложи Теосиал в  назолабиаланите, но не направи нищо ( писала съм, да не се повтарям) - тук работят с Рестилан - кога мога да си сложа друг филър?

Има ли някаква опасност от смесването на два различни филъра? Предполагам, трябва да се резорбира първият, за да се сложи друг? Но буквално при мен няма никакъв ефект, тя си остави ръцете, а и не сложи цялата ампула, да я питам защо??? Трайността на Теосиал мисля е между 4 и 6 месеца.

# 422
  • Vienna
  • Мнения: 519
МожеШ веднага да сложиШ новия филър. Те не си пре4ат, не си взаимодействат. Оше пове4е щом първият не е имал о4аквания ефект (може би е бил или малко като коли4ество, или греШният вид - непригоден за тази локализация). Дано този път стане по-добре!  Grinning

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
Алена, би ли написала пак какви добавки пиеш?
Съвместими ли са с кърменето (виждам, че и ти имаш малко бебе Simple Smile)

# 424
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте.Съвсем скоро ми предстои преглед за ринопластика при д-р Йорданов от Софиямед.Това ще бъде втора операция за мен,след като първата беше неуспешна при друг пластичен хирург.Ще се радвам ако някои сподели мнение относно доктора,операцията и резултата от нея.

# 425
  • Мнения: 32
Здравейте.Съвсем скоро ми предстои преглед за ринопластика при д-р Йорданов от Софиямед.Това ще бъде втора операция за мен,след като първата беше неуспешна при друг пластичен хирург.Ще се радвам ако някои сподели мнение относно доктора,операцията и резултата от нея.
Преди около 10 г. правих ринопластика при проф. Бояджиев - клиника Тривия. Страшно съм доволна от резултата, просто ръка трябва да му целувам на този лекар! Но вече е на години човекът, незнам дали още оперира!

# 426
  • Мнения: 76
Преди около 10 г. правих ринопластика при проф. Бояджиев - клиника Тривия. Страшно съм доволна от резултата, просто ръка трябва да му целувам на този лекар! Но вече е на години човекът, незнам дали още оперира!

Мисля, че той е починал тази година, но не знам дали става въпрос за същия. За този, за който аз знам, е хирургът на Камелия Тодорова.

# 427
  • Мнения: 32
Преди около 10 г. правих ринопластика при проф. Бояджиев - клиника Тривия. Страшно съм доволна от резултата, просто ръка трябва да му целувам на този лекар! Но вече е на години човекът, незнам дали още оперира!

Мисля, че той е починал тази година, но не знам дали става въпрос за същия. За този, за който аз знам, е хирургът на Камелия Тодорова.
Да, чак сега видях... починал е март т.г. .... Sad Човекът със златни ръце! Поклон!

# 428
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте.Съвсем скоро ми предстои преглед за ринопластика при д-р Йорданов от Софиямед.Това ще бъде втора операция за мен,след като първата беше неуспешна при друг пластичен хирург.Ще се радвам ако някои сподели мнение относно доктора,операцията и резултата от нея.
Нищо не съм чувала за д-р Йорданов. Щом вече имаш 1 ринопластика, по-лесно ще се ориентираш дали да му се довериш. Късмет.  bouquet
А би ли написала от кого не си доволна и защо. Praynig

# 429
  • Мнения: 7 197
А някой да е правил повдигане на бюст (без силикон, само повдигане) при д-р Николай Георгиев?

# 430
  • София
  • Мнения: 69
MayyaI първата ринопластика ми я направи доц.Евстатиев.Имам изкривена носна преграда по рождение и ми беше трудно до дишам през носа.Като резултат от операцията,която ми направи се сдобих с крив нос,гърбица и сега вече носа ми е още по-запушен и дишам само през устата.Не мисля,че операцията ми е била толкова сложна,че докторът да не се справи ,все пак има доста голям опит в тази област.

# 431
  • Мнения: 3 020
MayyaI първата ринопластика ми я направи доц.Евстатиев.Имам изкривена носна преграда по рождение и ми беше трудно до дишам през носа.Като резултат от операцията,която ми направи се сдобих с крив нос,гърбица и сега вече носа ми е още по-запушен и дишам само през устата.Не мисля,че операцията ми е била толкова сложна,че докторът да не се справи ,все пак има доста голям опит в тази област.

Това е ужасно  #Crazy

Също имам изкривени носни прегради и е препоръчително да си направя операция. Много ме е страх и не предприемам нищо точно заради това, че имам хубаво носле и ме е страх да не стане като приказката "вместо да ми изпишат вежди, да ми избодат очите"  Confused

Още повече през устата въобще не мога да дишам, устните ми се напукват много, до кръв и рани.

# 432
  • Мнения: 295
Аз много искам да си сложа филър на челото.Изчетох темата обстойно и май ще се доверя на др.Ванеска.

# 433
  • София
  • Мнения: 4 714
MayyaI първата ринопластика ми я направи доц.Евстатиев.Имам изкривена носна преграда по рождение и ми беше трудно до дишам през носа.Като резултат от операцията,която ми направи се сдобих с крив нос,гърбица и сега вече носа ми е още по-запушен и дишам само през устата.Не мисля,че операцията ми е била толкова сложна,че докторът да не се справи ,все пак има доста голям опит в тази област.

Ей, тоя Евстатиев Mr. Green. Ей ooooh! ooooh! ooooh!
И на мен изправЯ девиация на носната преграда. ooooh!
Носът ми е с ужасна форма, от едната страна по-висок, от друга- по-нисък. Както и да е. Поне дишам нормално след операцията. Верно, не ми е взел стотинка, ама не е като да не мога да си платя на друг, читав. Sick
На моя приятелка "оправи" белег на подбедрица, отзад. От малко и незабележимо белегче, вследствие на порязване се превърна в голям червен белег с формата на символа за високо напрежение. #2gunfire

# 434
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
MayyaI първата ринопластика ми я направи доц.Евстатиев.Имам изкривена носна преграда по рождение и ми беше трудно до дишам през носа.Като резултат от операцията,която ми направи се сдобих с крив нос,гърбица и сега вече носа ми е още по-запушен и дишам само през устата.Не мисля,че операцията ми е била толкова сложна,че докторът да не се справи ,все пак има доста голям опит в тази област.

Това е ужасно  #Crazy

Също имам изкривени носни прегради и е препоръчително да си направя операция. Много ме е страх и не предприемам нищо точно заради това, че имам хубаво носле и ме е страх да не стане като приказката "вместо да ми изпишат вежди, да ми избодат очите"  Confused

Още повече през устата въобще не мога да дишам, устните ми се напукват много, до кръв и рани.

Не е препоръчително, задължително е ...почти. Wink Peace
Иначе ако започне да ти се запушва нон-стоп носа, как ще дишаш през устата? Peace

Общи условия

Активация на акаунт