Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 143
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 16
Благодаря, Lucy.

# 631
  • София
  • Мнения: 327
Следя темата и съм може би единствена с две операции - фейс лифтинг и браулифт. , но Вие сте младички , рано Ви е и тук се коментират по- неинвазивни  методи.
Преди 2 -3 страници коментирахте предаване при Гала с д-р Паскова и корейския апарат . Процедурата е Ultraformer, пуснах тема , но почти никой не се включи.
Посетила съм няколко клиники  за консултации  съответно - Денкова, Ванеска , Валянова и още 2 докторчета за различни терапии в Леграно . В Hill ходя на козметик.
Тъй като все още се колебая между мезоконци, Radiesse , мезотерапия и т.н. се консултирах и с д-р Сияна Живкова. И тя препоръча мезотерапия с Juvederm ULTRA i Juvederm HIDRATE. Имате ли отзиви за тях???

# 632
  • Мнения: 1 194
Krater, а какви са ти впечатленията от самата д-р Живкова?
И аз ще се радвам да чуя още отзиви от Jewel Clinic. ДХ3 мисля, че има да споделя резултати. Peace

# 633
  • София
  • Мнения: 327
Krater, а какви са ти впечатленията от самата д-р Живкова?
И аз ще се радвам да чуя още отзиви от Jewel Clinic. ДХ3 мисля, че има да споделя резултати. Peace
Впечатленията ми са отлични, повече от очакваното. Много обтоятелствена, мила, внимателна, изтъкна всички предимства и недостатъци на една или друга процедура, обясни ми какво да очаквам след процедурата, колко време ще бъде възстановяването и т.н. Дори ме посъветва да се консултирам с други специалисти , изобщо много съм доволна и впечатлена от нея. Писах Ви с колко други специалисти съм имала срещи , но не мога да не изкажа голямото си Благодаря на д-р Живкова. Ще се доверя на нея, вниманието и доверието са важни за пациента , тези аргументи взеха превес и когато избрах пластичния си хирург.

# 634
  • Мнения: 1 194
krater, браво, много ми харесват такива отзиви!
Ще мина и аз на една консултация, но ще е чак декември. Надявам се някой друг да се вклЮчи по твоите въпроси. Най-важното е, че доверието е спечелено вече.

# 635
  • Мнения: 166
и аз съм с чудесни впечатления от д-р Живкова в Джуъл скин. Изключително приятна,внимателна и много обяснителна. Правих си 4 процедури Маями пийл и от декември продължавам с лазерно/елос/ подмладяване пак при нея.

# 636
  • София
  • Мнения: 479
Здрвейте. След почти двегодишно четене, проучване на какви ли не форуми в търсене на информация за поставяне на филър в назолабиалните бръчки, най-накрая се спрях на ХИЛ КЛИНИК.
 Запазих си час за консултация някъде преди около 3 седмици - отидох със свито сърце в клиниката на ул. “Московска” 29 (все пак първа консултация, нямам други интервенции). С д-р Лидия Ванеска беше консултацията, малко набързо ми обясни всичко, почти не даде възможност да задавам въпроси, но както и да е разбрах че съм сравнително лек случай (бръчките са ми почти незабележими но мен си ме дразнят) разбрах че цената на филъра е 440 лв. -трайност около една година.
   И така тази сряда- 19.11, беше процедурата. За разлика от миналия път д-р Ванеска беше мила, внимателна и почти усмаихната. Самата процедура продължи около 30 мин. Първо ми почисти лицето, после ми показа филъра- даде ми стикерчето, и започнахме. Процедурата за мен не беше кой знае колко болезнена, първите няколко убождания бяха по-болезнени, но не е болка за умиране. После ми направи масаж, за да не се образуват топчета, и това е.
 Веднага след процедурата се вижда едно подпухване, запълване на зоната около устата- финните линийки са запълнени и определено се промени целият вид на лицето. Понеже съм доста слаба и имам едно леко хлътване отстрани на ноздрите и под скулите, което с никакви кремове не може да се оправи, но сега вече е много по-добре. Лицето ми има доста по-младежки вид, доволна съм като цяло. Сега имам две сининки от двете страни на устата, там където е сложила най-много от материала, но това не ме притеснява-ще минат.
Решила съм по нататът да си сложа филър и под очите- там където има едно хлътване, което придава уморен вид на очите, и също да оправя две големи бръчки/линии на шията, които с нищо не можах да махна Sad.
  Като цяло съм много доволна и от отношението и от ефекта за сега, всъщност още е рано защото след около 2 седмици най-добре ще се види резултата. Разбрах, че въпреки всичките кремове и мазила които използвах няма как да се преборя с някои белези на стареенето. Надявам се да съм била полезна (по нататък може да кача снимки)   bouquet
  

# 637
  • Мнения: 22 905
За Jewel clinic имам добри отзиви от няколко мои приятелки,сестра ми също.Аз попаднах при др. Слава Божинова.от която също съм много доволна.Засега нямам забележки.На картонче ,на което ми пишат бъдещите часове ми слагат и стикер от ампулите,използвани при мезотерапията.Докторът ми направи безплатна консултация,докато ми правеше процедурата,много неща обсъдихме. Grinning


и аз съм с чудесни впечатления от д-р Живкова в Джуъл скин. Изключително приятна,внимателна и много обяснителна. Правих си 4 процедури Маями пийл и от декември продължавам с лазерно/елос/ подмладяване пак при нея.
Доволна ли си от МАями пийл и Елос?

# 638
  • Мнения: 8
Здравейте!
От вчера чета и почти изчетох всичките теми назад. Е, малко прескачах тук там  Rolling Eyes
Имаше една жена, мисля в 4 или 5 тема, която сподели, че е започнала процедури с E-matrix в Хил Клиник. Повече коментар от нея не открих, а много ми се иска да разбера какъв е бил крайният резултат. Дано прочете или пък някой си спомни, ако съм пропуснала някой нейн пост.
Та.. и аз започнах процедури с E-Matrix за заличаване на белези от акне. Процедурите ги правя при Д-р Валянова. Преди два дни си направих 2-рата процедура. В момента лицето ми е раздразнено на местата, на които е прилаган апаратът. Ще видя ефекта едва след като лицето ми се възстанови. След първата процедура кожата ми изглеждаше обновена. Доста се изненадах. Надявам се с всяка седваща да е по-добре и белезите да изчезнат. Аз я правя на двете бузи. На едната имам разширени пори, а на другата 4-5 дупки, но дълбоки.

Моля, ако някой е ползвал е-матрикса за лечение на белези от акне- да сподели:))))

Търся решение за сенки и леки торбички под очите...

На 30 год съм, но чувствам кожата си леко отпусната. Идея с какво да я мажа? Досега не съм ползвала никакви кремове, като изкл серията на Avene за проблемна кожа.
Между другото ползвам всекидневно термалната вода на Авен или Уриаж, както и мицеларната на Биодерма. Адски съм доволна.
Извинявам се, ако съм била разхвърляна в мислите си, но за първи път пиша тук и исках да споделя всичко. Laughing

P.S. Някой да каже нещо за козметиката на Дешели? Излъгаха майка ми да купи куфарчето им за 2000лв., та сега се чудя дали да не се мажа и аз?? newsm78

# 639
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
hope, беше много доволна, коментирали сме, познаваме се и извън форума, но не съм я питала сега от позицията на времето как оценя ефекта. Мога да я питам  Peace

Търсачката подсказва, че и undеrwater е правила процедурата. Можеш да я питаш на лични  Peace

# 640
  • Мнения: 8
hope, беше много доволна, коментирали сме, познаваме се и извън форума, но не съм я питала сега от позицията на времето как оценя ефекта. Мога да я питам  Peace

Търсачката подсказва, че и undеrwater е правила процедурата. Можеш да я питаш на лични  Peace


Да, ако може я разпитайте.Simple Smile И дали напълно са се заличили белезите.
тосет аз се надявам на 100% заличаване, не знам дали не е малко наивно...

# 641
  • Мнения: 22 905
hope, беше много доволна, коментирали сме, познаваме се и извън форума, но не съм я питала сега от позицията на времето как оценя ефекта. Мога да я питам  Peace

Търсачката подсказва, че и undеrwater е правила процедурата. Можеш да я питаш на лични  Peace


Да, ако може я разпитайте.Simple Smile И дали напълно са се заличили белезите.
тосет аз се надявам на 100% заличаване, не знам дали не е малко наивно...
Попитай я ти на лично съобщение,а ако има желание нека сподели и с нас Simple Smile

# 642
  • Мнения: 166
Все още не съм започнала с Елоса,понеже последната процедура Маями беше едва преди седмица,след което ми предписа 2 седмици ползване на Скинорен. Януари ще направя първата,така че отзиви ще дам по-късно.
Иначе Маями пилинга ми се стори доста слаб.Наистина, както и обещаха,почти нямаше зачервявания и излющването беше леко. Като цяло избистри тена,посви порите и изчисти подкожните натрупавания. Надявам се в комбинация със Скинорена и после Елос подмладяването ефектът да е оптимален за мен.


За Jewel clinic имам добри отзиви от няколко мои приятелки,сестра ми също.Аз попаднах при др. Слава Божинова.от която също съм много доволна.Засега нямам забележки.На картонче ,на което ми пишат бъдещите часове ми слагат и стикер от ампулите,използвани при мезотерапията.Докторът ми направи безплатна консултация,докато ми правеше процедурата,много неща обсъдихме. Grinning


и аз съм с чудесни впечатления от д-р Живкова в Джуъл скин. Изключително приятна,внимателна и много обяснителна. Правих си 4 процедури Маями пийл и от декември продължавам с лазерно/елос/ подмладяване пак при нея.
Доволна ли си от МАями пийл и Елос?

# 643
  • Мнения: 2 188
Аз правя E-matrix в Хил Клиник при д-р Валянова/лично аз съм доста доволна от нея, обясни ми подробно всичко и работи бързо/, до сега съм направила 4 процедури. Има приличен ефект, петната от пъпчици почти са заличени, порите се посвиха и като цяло имам заглаждане на кожата, по-равномерен тен. По-дълбоките белези си седят, не мога да преценя до колко е подобрението при тях. Като цяло съм доволна, кожата ми изглежда по-добре. Мисля да направя още две процедури и после ще пиша пак.
Следващата процедура ще я направя при д-р Кожухарова, че сградата на Московска ми е много по-удобна като местоположение, а свободното ми време клони към 0.
При д-р Кожухарова съм махала капиляри с много добър ефект. За съжаление единия рецидивира.

# 644
  • Мнения: 22 905
Колко струва Е-Матрикс?

Общи условия

Активация на акаунт