www.feelunique.com - 11

  • 48 242
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 271
На мой близък приятел се случи същото с мейл от "Пейпал" за потвържение на име и парола преди 2 седмици. Добре, че има интернет банкиране и ги е хванал още същия ден. Блокирал картата и оспорил транзакциите.
Имам интернет банкиране и по 3 ми сметки. С онлайн банкиране не може да се види плащане с КК, направено в същият ден. Отчитането става след няколко дни и е видимо едва след 3-4, понякога и повече дни в онлайна Wink
А и в този случай тегленето е станало няколо дни след мейла. Много неясноти има като цяло...

Онлайн банкирането на различните банки показва различно. В една от банките, където имам сметки, плащанията с кредитни карти се отразяват след няколко дни / т.е. аз мога да ги видя след няколко дни онлайн/, но в другата банка се вижда веднага - в рамките на няколко минути.

# 721
  • София
  • Мнения: 9 534
Скрит текст:
малко е спам, но съм чувала, че много карти са били хаквани след резервации на Wizzair online Peace
Никога не беше се случвало досега и не съм имала подобен опит. Съмнявах се дори в билетомата на автогарата във Валенсия, където след въвеждане на пин кода, кредитната карта засече и билетомата не отчете плащане....Много са вариантите,  като връщам лентата назад.... ooooh!, но датите в извлеченито не съвпадат с тези предположения. ooooh!

И за да не е съвсем спам, добрата новина е, че ФЮ работят и с дебитни карти. И така съм пазарувала от там. Което в LF, HQ не е възможно.
И в трите сайта може да се пазарува с дебитна карта без проблем Peace
Не и с Маестро. С Виза - да. Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 2 382
Скрит текст:
малко е спам, но съм чувала, че много карти са били хаквани след резервации на Wizzair online Peace
Никога не беше се случвало досега и не съм имала подобен опит. Съмнявах се дори в билетомата на автогарата във Валенсия, където след въвеждане на пин кода, кредитната карта засече и билетомата не отчете плащане....Много са вариантите,  като връщам лентата назад.... ooooh!, но датите в извлеченито не съвпадат с тези предположения. ooooh!

И за да не е съвсем спам, добрата новина е, че ФЮ работят и с дебитни карти. И така съм пазарувала от там. Което в LF, HQ не е възможно.
И в трите сайта може да се пазарува с дебитна карта без проблем Peace
Не и с Маестро. С Виза - да. Peace
Това не е вярно, във ФЮ пазарувам с Маестро  Wink

# 723
  • Мнения: 540
Ако банкирането е активно (т.е. могат да се нареждат банкови преводи онлайн), мисля че може веднага да се видят плащанията. Моето е пасивно и се вижда 2-3 дни по-късно.
Много гадна работа  ooooh!
Иначе, и аз нищо не поръчах...

# 724
  • София
  • Мнения: 9 534
Скрит текст:
малко е спам, но съм чувала, че много карти са били хаквани след резервации на Wizzair online Peace
Никога не беше се случвало досега и не съм имала подобен опит. Съмнявах се дори в билетомата на автогарата във Валенсия, където след въвеждане на пин кода, кредитната карта засече и билетомата не отчете плащане....Много са вариантите,  като връщам лентата назад.... ooooh!, но датите в извлеченито не съвпадат с тези предположения. ooooh!

И за да не е съвсем спам, добрата новина е, че ФЮ работят и с дебитни карти. И така съм пазарувала от там. Което в LF, HQ не е възможно.
И в трите сайта може да се пазарува с дебитна карта без проблем Peace
Не и с Маестро. С Виза - да. Peace
Това не е вярно, във ФЮ пазарувам с Маестро  Wink
Аз също Peace.
Това и имах предвид, пишейки горното за дебитните карти във ФЮ, не се доуточних. Във ФЮ няма значение вида на дебитната кара.
Но във ЛФ и ХК не става. 4 х ми беше отказана картата, при последното пазаруване в ЛФ и накрая отказах поръчката.
Ако банкирането е активно (т.е. могат да се нареждат банкови преводи онлайн), мисля че може веднага да се видят плащанията. Моето е пасивно и се вижда 2-3 дни по-късно.
Много гадна работа  ooooh!
Иначе, и аз нищо не поръчах...
Hug
Моето банкиране е частично активно, явно. Мога да нареждам плащания между моите си сметки само. И там се вижда мигновено движението, както и салдото на дебитната. С КК не е така. Много по-късно става засичането. Peace

# 725
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
в темата за ЛФ писах на дълго и широко как не можах да платя с дебитна карта Маестро и специално ходих да си вадя виртуална кредитна карта за да ми мине плащането. Така, че явно с карта с която плащам в ФЮ не мога в ЛФ Peace

# 726
  • София
  • Мнения: 5 499


   Скачайте в  новата тема

Общи условия

Активация на акаунт