Месец юли е към края, кое е моето книжно другарче скоро ще узная!

  • 20 843
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 687







Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник, и му изпраща книгата като подарък-изненада.




По идея на: neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея. Носенето на калинки е задължително!!!









 Heart Eyes

Скрит текст:
Точица TheBlackWidow
 
 Камиче
Елинка

 devi4ka

nara

 Синя слива
Петяя

 Гигова ябълка

 Деси


katerinkka Лу

Лита scaramouche

 Авлига
Rain
 
 Нели
 Heart Eyes

 Вивиан Незито

 Kally May


Вени

mijjjka LofYou

Мария Ч. Merry

 irina ivanova
marisha7

Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 15:35 от mijjjka

# 1
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Долитам!

 Колко много теми сме заедно.  Simple Smile Дано и тази да напълним с приятни изживявания.  Hug

Мижжж, безценна си! Благодаря за положения труд!  Hug Heart Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 13 473
Аз без да участвам в играта, нашата класна ме направи част от нея   Hug
Книжката, която е подбрала за мен, съм сигурна че ще ми хареса. Изненада ме много приятно, стана ми много мило, че човек, в другия край на страната е усетила моето състояние...надявам се да избера най-доброто нещо, с което да се реванширам  Hug

# 3
  • Мнения: 6 488
И аз съм тук вече.


Мижжж-

# 4
  • Мнения: 5 776
Благодаря ви момичета, емоциите са прекрасни   bouquet

# 5
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Деси, толкова бързо е пристигнала пратката. И БГ пощи имат моите поздравления за бързата реакция. Дано да те зарадвам, да излезеш от омагьосания кръг и да се разсеяш малко. Реванш - не! Ако имам нужда - да, но аз ще си кажа.  Hug

# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте, момичета!  Hug
Аз се завърнах, след серия от емоции - приеха ме право на първо класиране, даже вчера се записах, а бях и на море, имах късмет и уцелих 9 чудесни дни в Ахтопол. Много ми стана притеснено като прочетох за наводненията по морето.  ooooh!

Не съм чела последните 2 теми и веднага да попитам, в крайна сметка, кога ще е новата игра?

# 7
  • На високо
  • Мнения: 824
Хайде и аз пристигам newsm49!
Миж, благодаря за новата темичка и за вестите от Гигова!  smile3549
Дано се разминат само с тези неприятности ! И да приключим с наводненията вече! Praynig Иска ми се с всички проблеми да приключим, но това вече е твърде утопично. Особено финансовите катастрофи ми изглеждат абсолютно неизбежни напоследък  Twisted Evil
Деси, как хубаво те е зарадвала Нели!
Нези, добре дошла в България! Определено на всички ни ще ни върви по вода!
Мона Лиза и те добре се завърнала! Hug Браво за класирането! Чудесно е и че си имала късмет с времето в Ахтопол. Колкото до игра, такава тече в момента. Жалко, че не успя да се включиш. Следващата игра още не уточнена, но ще има такава със сигурност.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 210
Мона Лиза, честито! И аз чакам класиране утре, ама трето и не за мен, а за детето  hahaha Hug.
Играта почна вече и си я изпуснала, сори... Но пък на 9-ти август планираме среща  Wink.

О, Нези, здрасти и добре дошла  Hug!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 13 473
Мона Лиза, честито   bouquet

А ние с теб ще чакаме следващата игра  Wink

# 10
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мона Лиза, толкова е хубаво, че си тук и идваш с хубава новина. Честито!  Hug И късмет в трудното поприще!  Peace

 Игра ще направим есента, може би, говорехме за септември, но може  и по-късно, зависи от желанието и броя на участниците. Сега отдаваме емоции на тази, можеш да се присъединиш като наблюдател.  Simple Smile

Нези,  Hug!

Вени, споко, всичко ще е така, както си го поръчала!  Hug Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 462
И аз съм тук Simple Smile

Честито на Мона Лиза.
Вени***  fingerscrossed fingerscrossed

Деси, страхотна изненада от Нелка - хубавелка  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 3 263
цопи-цоп и аз   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 4 899
Гиговче, дано негативните емоции да си останат само във вчерашния ден и повече такива да няма.
Радвам се, че си добре! Прегръдки от мен  Hug

Миж, благодаря за новата тема   bouquet

Нези, добре си се завърнала! Дано с теб да дойде и малко гръцко слънце и хубаво време!

Мона Лиза, честито!!!

Ще се оплаквам, та който не иска, да не ме чете:
Скрит текст:
Днес ходих на Оглед-щети при застрахователя си за колата.
Кога ли ще я вкарам в сервиз не се знае.
Отписала съм я до края на септември, че няма да си я карам, заради ремонта.
В понеделник трябва и ние да тръгнем за морето, от работата ме бавят с едни административни въпроси, които трябва да се разрешат до петък, за да заминем спокойно.
Вчера пък ми се вгорчи от нож в гърба от човек, когото уважавах.
А като капак на всичко, малкият през ноща повръщаше.
И аз чакам разрешение на един финансов въпрос, та Мариетке - стискам ти всичко де що палци имам  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 14
  • Мнения: 10 687
Нели, ти все навреме пращаш подаръците  Laughing
Миналата игра беше пратила на Гиговчето, сега - на Деси.
Тъкмо да мога да сложа линк към албума за юлската игра на първа страниця  Grinning

Честито на Мона Лиза Hug
Вени, аз вчера се бях замислила какво ли направи твоят юнак?

Общи условия

Активация на акаунт