"ЧЕРНА РОЗА" по тв7

  • 127 673
  • 748
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Гледа ли го някой?
Не открих тема за филма,много ми харесва,чакам го с нетърпение.

http://tv7.bg/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB/%D0%A7%D0%B5% … html#.U8mE3ZSSyWw

# 1
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Гледа ли го някой?
Не открих тема за филма,много ми харесва,чакам го с нетърпение.

http://tv7.bg/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB/%D0%A7%D0%B5% … html#.U8mE3ZSSyWw

Не съм го гледала, в много неудобно време се излъчва за мен, но чувам че бил много хубав, с много динамика и реализъм! Бих го гледала, ако знам къде се качват сериите, предполагам че се прави де... Дано и друг да се включи с  повече информация за сериите Wink

Заради това че доскоро следях друг сериал, който се излъчваше по същото време като Карагюл (Черната роза) следях и неговия рейтинг в Турция. Наистина е много висок, всъщност сега, това е сериала снай-високия рейтинг в Турция- достигал е 14% като нормално си кара по 12-13% ...едва ли ще ги достига ако не е хубав Peace

пп Надявам се някой да се включи с инфо за сериите с дублаж Wink

# 2
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ха, най-накрая някой да направитема, пък било то и като въпрос. Може би заради неудобното време на излъчване няма май много желаещи за коментар. Може и да се коментира в някои други теми...

Сериите ги има във vbox (примерно тук http://vbox7.com/collection:2018112) и videoclip.bg.

пп TV7 имат закупени добри сериали, като този, Момичето с червения шал, Справедливостта на Кара, но за съжаление не могат да ги позиционират правилно в програмата си... Последния на два пъти го спираха .. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 5 449
Здравейте!" И аз съм от този филм". Гледам го. Даже набързо прехвърлих на турски сериите от любопитство. По картинки и определени думи горе- долу схващам.Филма е хубав.

# 4
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Ха, най-накрая някой да направитема, пък било то и като въпрос. Може би заради неудобното време на излъчване няма май много желаещи за коментар. Може и да се коментира в някои други теми...

Сериите ги има във vbox (примерно тук http://vbox7.com/collection:2018112) и videoclip.bg.

пп TV7 имат закупени добри сериали, като този, Момичето с червения шал, Справедливостта на Кара, но за съжаление не могат да ги позиционират правилно в програмата си... Последния на два пъти го спираха .. Crossing Arms

Благодаря, за инфото за сериите  bouquet
Наистина не могат да си позиционират правилно сериалите. Лято е, колко хора ще седнат в 19:30 ч. да гледат филм... ooooh!
Майка ми много харесва и Карагюл и Момичето с червения шал, но нито единия не мога да загледам заради часа на излъчване Rolling Eyes
Купуват нови сериали, все още не приключили снимки, което е похвално Wink ВВ , сега и Черната роза/Карагюл, аз така го следя като рейтинг/ Справедливостта на Кара- това е другия високорейтингов турски сериал към момента- в Турция е под името Карадайъ и е на същия екип сценаристи като Черна роза...
Днес почивам и още сега ще потърся сериите Peace

# 5
  • Мнения: 1
Прекрасен сериас.След Фатмагюл не съм гледа,толкова заинтригуеащ филм че чак да искам да гледам напрет серйте на турски макар че нищо не разбирам.Много интригуващ сценари

# 6
  • Мнения: 683
черна роза се качва и ето тук с добро качество.

http://www.dailymotion.com/playlist/x380kj_keii09_karagul-bg-aud … o/1#video=x21pv52

И няколко снимки зад кадър





# 7
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
черна роза се качва и ето тук с добро качество.

http://www.dailymotion.com/playlist/x380kj_keii09_karagul-bg-aud … o/1#video=x21pv52

Скрит текст:
И няколко снимки зад кадър





[/spoiler]

Благодаря за линка  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 449
Тюркан Сорая е на снимките. Тя , мисля, че не участва във филма. Явно като приятел.

# 9
  • Мнения: 186
И аз съм фен на сериала.
Много ми харесва.
Благодаря за темата  newsm51 newsm51 newsm51

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
радвам се,че филма има фенове...  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
Добре съм ви заварила! hug


Doli,  Hug
Чудесно е, че реши и направи тема за сериала, заслужава я историята му и зрителите й!
Благодаря и аз!

Успех на темата!

Не съм го гледала/само отделно моменти от него/, но предизвика вниманието и интереса ми. yes

allisas73, много ми е приятно да се срещаме и тук! Heart Eyes Hug
anna3com,  tara_lezhka, благодаря за връзките и линковете за гледане на  еп.

Беллора, tigasa1, jekova61,  Hug
Благодаря и на вас, че сте споделили и сте се включили в темата! thumbsup
 
 friendship
Скрит текст:
Аз съм Марги, приятно ми е!  Grinning

Лека и до следваща среща!

# 12
  • Мнения: 14 571
И аз редовно гледам филма и много ми харесва.  49 bolum (епизод)е финалът на сезона. Имам навик да гледам финалите на турски.. Видях и този ,но няма да споделям,хареса ми. Успех на темата и на сериала. Grinning Grinning Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
И аз изгледах на турски този финален епизод,но не ми се изясниха нещата,а и накрая май дадоха какво ще дават в следващия...една тяхна серия при нас я излъчват като две

все си мисля,а и може би е така,че бащата е жив,но до сега никакви индикации не е дал Thinking

# 14
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
И аз изгледах на турски този финален епизод,но не ми се изясниха нещата,а и накрая май дадоха какво ще дават в следващия...една тяхна серия при нас я излъчват като две

все си мисля,а и може би е така,че бащата е жив,но до сега никакви индикации не е дал Thinking

Горе-долу съм запозната с актьорския състав, понеже следя новините излизащи на турски,  доскоро следях  и едно момиче в Туитър, което превеждаше и коментираше новини и клюки, около сериала, актьорите и историята... Тя го гледаше в реално време още преди да започне да се излъчва в България, често ставаше въпрос и за Озджан Дениз, който е в ролята на бащата, този който умира/изчезва в първата серия... Та мисля че няма да се върне- в момента сериала е в лятна почивка и Озджан Дениз ще снима игрален филм, а на есен започва да работи по нов сериал, на който ще бъде сценарист и режисьор, в момента се събира каста, вече се спрягат някои от имената в продукцията и не виждам как би се върнал да снима пак в Карагюл newsm78  С две думи- актьорът е ангажиран!
Наскоро се писа от някои блогъри, че се очаква да местят сериала от деня му на излъчване в Турция - досега двата сезона винаги са се излъчвали в петък вечер, но на гърба му по същото време е друг сериал по Стар тв чийто рейтинг напоследък се срина и блогърите пишат, че не може да изплува заради Карагюл-а/Черна роза/ Обикновено местят злополучния сериал, а не този който мачка с рейтинг и затова съм малко скептична към тази "новина", но и рускините пишат същото и че можело да се вярва на тези блогъри newsm78 Не знам- на есен ще се разбере със сигурност....


Аз все още не съм го започнала, както казах тези дни ще е, че лятото съм-най натоварена и освен форума, едва имам време да наглеждам някой сериал и малко клюки около актьорите... добре че дадохте линкове за сериите, хубаво е да знам, че не завися от времето на излъчване на ТВ7...още веднъж  ви благодаря bouquet Hug

ПП Марги с тебе се знаем от темата за ОС Wink

Последна редакция: нд, 20 юли 2014, 13:01 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт