"ВИП Брадър" “Образцов дом”

  • 65 854
  • 1 708
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607


"ВИП Брадър" се завръща през септември - http://www.vesti.bg/razvlechenia/shoubiznes/vip-bradyr-se-zavrys … septemvri-6018470

Кой искате да видите в Къщата?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 967

Маме, записвам се и тук. Crazy



Кой искате да видите в Къщата?
Искам да видя свежи хора, с чувство за хумор, креативност.. и по възможност да не са обременени с политически пристрастия.. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 7 006
Белослава, Калин Врачански ( ама едва ли ) - на първо време за тях се сещам Laughing

# 3
  • Мнения: 6 301
Запис, че го гледам това предаване   bouquet

# 4
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 741
Бойко Борисов, но обезателно в комплект с Мая Манолова  Mr. Green

Иначе... ако ще е нещо класово...Надежда Михайлова Heart Eyes

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 929
Благодаря за новината!   bouquet
Не бях чула, че ще има отново Вип Брадър.

Не знам кого точно искам да видя, но знам със сигурност, че не искам отново фолк гилдията както и плеймейтките.
Може би искам някакво разнообразие с хора като Магърдич Халваджиян(въпреки, че се съмнявам да влезе)....също и тип Мариян Кюрпанов.
Нека види 'нов тип' хора за предаването. Много еднотипни ми бяха последните.

# 6
  • Мнения: 155
Аз искам да видя НОВИ лица! Стига вече едни и същи муцуни по всички телевизии! Хора с различни интереси и различни гледни точки! 

# 7
  • Мнения: 551
Аз четох скоро, че преговарят с Мартин Карбовски. Бих се изненадала ако точно той влезне, но от друга страна би ми било много интересно.

# 8
  • Мнения: 1 159
На мен ми беше по- интересно, когато участваха неизвестни личности!
Не се сещам за някой конкретно, който да искам да видя в Брадъра.
Гледам предаването всеки път.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 887
Благодаря за новината!   bouquet
Не бях чула, че ще има отново Вип Брадър.

Не знам кого точно искам да видя, но знам със сигурност, че не искам отново фолк гилдията както и плеймейтките.
Може би искам някакво разнообразие с хора като Магърдич Халваджиян(въпреки, че се съмнявам да влезе)....също и тип Мариян Кюрпанов.

Нека види 'нов тип' хора за предаването. Много еднотипни ми бяха последните.
Хайде и аз тук  Laughing
 newsm10

# 10
  • Мнения: 2 592
Хоп-троп и аз тук  wavey

Не знаех, че ще има БигБрадър, от темата научавам.

Сега прочетох по-внимателно, то нямало да бъде БигБрадър,а ВИП Брадър  Crossing Arms
Омръзна ми с тези ВИП издания - само едни и същи хора, които се врат във всички предавания и телевизии. На всичкото отгоре (защото са много ВИП) излизат постоянно извън къщата и получават информация, а с това се губи смисъла на играта  Crossing Arms
Не знам кой искам да гледам  newsm78
Определено неизвестни хора

# 11
  • IT
  • Мнения: 3 704
Надявам се да няма фолкпевици.

# 12
  • Мнения: 11 569
И аз тук.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 11 607
Искам да видя свежи хора, с чувство за хумор, креативност.. и по възможност да не са обременени с политически пристрастия.. Rolling Eyes

Много точно и хубаво казано....Аз също искам свежи лица вътре....

Сега прочетох по-внимателно, то нямало да бъде БигБрадър,а ВИП Брадър  Crossing Arms
Омръзна ми с тези ВИП издания ....

Също не искам ВИП, омръзна ми! Но - май от НоваТВ имат лиценз само за ВИП, там нали имаше някакво разделение и за обикновения Брадър лиценза май се държи от други.......

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
щом ще е Образцов дом,сигурно Ваня Щерева ще вкарат Thinking

Общи условия

Активация на акаунт