"ВИП Брадър" “Образцов дом”

  • 65 882
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 418


Кой искате да видите в Къщата?


Нямам конкретни предпочитания, по-скоро да беше БИГ а не ВИП, ама квото такова.

Донякъде ше е БИГ де, предполагам масово няма да съм ги чувал ВИП-овете.

# 46
  • Мнения: 2 658
Днес четох че Фики / на Тони Стораро синът/ със сигурност ще влиза.

Той какъв е? И това ли му е името?

# 47
  • Мнения: 4 418
Ще го видим какъв е вътре, ако влезе.

Максимално стоя далеч аз от новини кой щял да влиза, къф му бил профила и т.н., като почне предаването ще ги видим вътре кви ще ги сътворят.

Най-голямата изненада за мен би била, ако предаването е по американския формат на брадъра, само че надали, пак ще се заложи на битовизмите и елементарните скандали, но нали това искаме?  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 658
Ocaso, името му ми звучи нецензурно на немски.  Wink

# 49
  • Мнения: 11 573
Днес четох че Фики / на Тони Стораро синът/ със сигурност ще влиза.

Той какъв е? И това ли му е името?

Предполагам е Фикрет цялото му име, турчин е. Двамата с баща си са фолк изпълнители от Пайнер.

# 50
  • Мнения: 2 658
Благодаря, Дари!

# 51
  • Мнения: 3 956
Хайде и аз в темата. Най - вероятно ще го гледам, въпреки, че ще има по същото време и Сървайвър и така не ми се иска да се разкъсвам между двете  Crossing Arms
Като за първи път не съм попадала на инфо кой щял да влиза. Чух само за Кичка Бодурова ..  Mr. Green Като се сетя какви ги вършеше в Музикална академия (от трите епизода, които гледах) ще бъде голям смях с нея.
Дъщерята на Глория не ми се вярва да участва. Септември ще бъде 12 клас, а майка ѝ като съм я слушала колко е взискателна, едва ли ще я пусне точно тогава. По - вероятно е самата Глория да влезе. Няма начин да мине без чалга присъствие.  Нещо подобно на Лияна от миналата година със сигурност ще има.
Щом се казва "образцов дом" може би ще има семейства.
Като нищо семейство Сторарови ще са сред участниците.
Някой спомена Венета Райкова. Също е много възможно. Прекратиха ѝ договора с Горещо и може и с Тишо семейно да влязат.

Интересно ми е след Памела и Парис Хилтън дали ще има и тази година чуждестранна звезда.
Аз искам Джей Ло  Joy

# 52
  • Мнения: 14 502
А аз Брад Пит. В краен случай Клуни hahaha

# 53
  • София
  • Мнения: 7 893
А аз Брад Пит. В краен случай Клуни hahaha
Аз пък искам Джони Деп  hahaha
Майтапа на страна ама кой знае с какви "ВИП" персони ще се запознаем  Crazy

# 54
  • Мнения: 2 961
Четох , че от световните звезди щял да влезе Скалата (който и да е той):
http://pik.bg/само-в-пик-скалата-ще-е-суперзвездата-в-новия-вип-брадър-news207533.html

# 55
  • Мнения: 3 956
Скалата участва в "Бързи и яростни" и други филми, а преди беше кечист. Дуейн Джонсън се казва.
Интересно ще е ако дойде той, може покрай себе си да вземе и Вин Дизел  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 258
А аз Брад Пит. В краен случай Клуни hahaha
Аз пък искам Джони Деп  hahaha

Ще бъде особено интересно участието на коя да е западна ВИПерсона в "Образцовия дом" с препратки към соц и тоталитаризъм.  Shocked Laughing

# 57
  • Мнения: 4 690
А аз Брад Пит. В краен случай Клуни hahaha
Аз пък искам Джони Деп  hahaha

Ще бъде особено интересно участието на коя да е западна ВИПерсона в "Образцовия дом" с препратки към соц и тоталитаризъм.  Shocked Laughing

Да помислим за коя звезда не се е чувало нищо през последните 5-6 години, тя ще е  Mr. Green

# 58
  • Мнения: X
Определено много повече ми се гледа обикновен Биг Брадър, с неизвестни и непознаващи се хора. Вече стана банално с тия измислени випове. Гръмки реклами, големи обещания за шоу и пълен провал след това ... Разчитат само на скандали, спорове и пикантерии.
Голям фен съм на шоуто и все пак се надявам на нещо интересно този сезон.
Да вкарат Златките, тризначките, Пацо и Пенка, Радо прашката, Нидялко, Кърканджиева, Венета Райкова, Ваня Червенкова...., че отдавна не сме ги гледали Simple Smile) Да дадат как Златка ражда в ефир, че то не може да се изпусне такова събитие... Чалгализацията ще е пълна..  А така ми се гледа нещо ново и позитивно....  Praynig
Peace


Много точно написано   bouquet

# 59
  • Мнения: 4 418
Какво я мислите толкова тая звизда дету ше влиза, ше се врътне за няколко дни и чау, изобщо що се занимават да ги канят тия не ми е ясно, средствата които хвърлят по тях могат да бъдат вложени другаде. Но пък съм сигурен, че те като хора занимаващи се с тоя бизнес си знаят работата, което означава само едно, ама айде няма да го казвам.  Simple Smile

Хайде и аз в темата. Най - вероятно ще го гледам, въпреки, че ще има по същото време и Сървайвър и така не ми се иска да се разкъсвам между двете  Crossing Arms

Aко искаш да ги гледаш и двете на живо и двете предавания са по едно и също време, да, аз отсега съм си казал, че ще гледам на запис, хем ще мога да прехвърлям набързо моменти, които не ми се гледат. Това си има и минус де, че няма да коментирам лайф в темата, ама не знам доколко е всъщност минус това, май е един огромен плюс.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт