"ВИП Брадър" “Образцов дом”

  • 65 952
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 26 676
и Иво Аръков бил сигурен

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Честно казано, този формат ми омръзна. Гледаме едни и същи похабени лица, които имат нужда от освежаване на реномето си и се тъпчат в къщата. Много ми се искаше да пуснат Биг Брадър! С обикновени и непознати хора...

# 32
  • Мнения: 5 462
Честно казано, този формат ми омръзна. Гледаме едни и същи похабени лица, които имат нужда от освежаване на реномето си и се тъпчат в къщата. Много ми се искаше да пуснат Биг Брадър! С обикновени и непознати хора...
И на мен ми се гледаше Биг Брадър , тези Вип взеха да ми писва от тях.
Дано поне вкарат малко по интересни Вип персони , не чалга фурии. Sick
И аз бих искала да видя вътре Маги , Белослава , може и Нана .
Някой по напред поиска Саня .На мен пък тя ми е много изкуствена /като поведение/ , меланхолична и флегматична.С две думи ми е неприятна.Ники Илиев  да , но без нея . Peace

# 33
  • Мнения: 6 306
Интересни персони, които не се нуждаят от реклама едва ли биха влезли в подобен формат. Да не забравяме, че всички излизат от там оср.ни.

# 34
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 062
  bouquet

и аз се записвам да следя новостите !

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616

Ох, само това не! Уважавам и се възхищавам на волята й за живот след всичко преживяно, но не мога да я понасям напоследък... В Денсинг старс беше повече от отвратително присъствие, не вярвам да направи изключение, ако влезе в този формат!

# 36
  • Мнения: 5 462

Ох, само това не! Уважавам и се възхищавам на волята й за живот след всичко преживяно, но не мога да я понасям напоследък... В Денсинг старс беше повече от отвратително присъствие, не вярвам да направи изключение, ако влезе в този формат!
Rolling Eyes
Не , че съм го гледала нон стоп , но кое и беше отвратително в присъствието и ? newsm78

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
За мен беше отвратително, не твърдя, че самата тя е такава. Ами досади ми със сълзливите си истории, с поведението си- като не умееш да губиш, няма да участваш в състезания.

# 38
  • Мнения: 32
Вип брадър през септември - отново безсмислено похарчени пари...
А можеше да отидат за далеч нещо-по жизненоважно или по фондове за нуждаещи се...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 18 138
Вип брадър през септември - отново безсмислено похарчени пари...
А можеше да отидат за далеч нещо-по жизненоважно или по фондове за нуждаещи се...


Що за глупост? newsm78
Телевизиите са  бизнес, не може да изискваш от един бизнес да дава средствата си за благотворителност. Най-малкото защото бизнеса ще приключи и тези дето работят в него ще останат на улицата.

# 40
  • Мнения: 2 592
Ох, всяка година някой се жалва защо парите не отидели за нуждаещите се  Whistling

Телевизията не е благотворително дружество.
А и специално Нова са имали не една и две благотворителни инициативи

# 41
  • Мнения: 63
Определено много повече ми се гледа обикновен Биг Брадър, с неизвестни и непознаващи се хора. Вече стана банално с тия измислени випове. Гръмки реклами, големи обещания за шоу и пълен провал след това ... Разчитат само на скандали, спорове и пикантерии.
Голям фен съм на шоуто и все пак се надявам на нещо интересно този сезон.
Да вкарат Златките, тризначките, Пацо и Пенка, Радо прашката, Нидялко, Кърканджиева, Венета Райкова, Ваня Червенкова...., че отдавна не сме ги гледали Simple Smile) Да дадат как Златка ражда в ефир, че то не може да се изпусне такова събитие... Чалгализацията ще е пълна..  А така ми се гледа нещо ново и позитивно....  Praynig

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 734
Определено много повече ми се гледа обикновен Биг Брадър, с неизвестни и непознаващи се хора. Вече стана банално с тия измислени випове. Гръмки реклами, големи обещания за шоу и пълен провал след това ... Разчитат само на скандали, спорове и пикантерии.
Голям фен съм на шоуто и все пак се надявам на нещо интересно този сезон.
Да вкарат Златките, тризначките, Пацо и Пенка, Радо прашката, Нидялко, Кърканджиева, Венета Райкова, Ваня Червенкова...., че отдавна не сме ги гледали Simple Smile) Да дадат как Златка ражда в ефир, че то не може да се изпусне такова събитие... Чалгализацията ще е пълна..  А така ми се гледа нещо ново и позитивно....  Praynig


Много точно написано   bouquet

# 43
  • Мнения: 14 802
Да.Освен това виповете са страшно жалки като зачупят стойки как ще си излязат,обаче стискат зъби заради големите хонорари.Е,какъв е смисъла да си дават зор?Миналогодишния сезон ми беше страшно противен благодарение на диктаторката Червенкова.

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Миналогодишния сезон ми беше страшно противен благодарение на диктаторката Червенкова.

А, тя и Мила Радева се постара за това!

Общи условия

Активация на акаунт