"ВИП Брадър" “Образцов дом”

  • 65 942
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 627
Преди малко четох , че Кичка  Бодурова категорично отказала да влиза в Брадъра , не искала да и се роввят в личния живот. Whistling

Ще видим септември какви муцуни ще влязат  Thinking Дано наистина се покаже нещо ново и свежо от екрана .

# 61
  • София
  • Мнения: 4 429
  


              
                           Маме, за темата  

              За участниците - ми е все едно кои ще са, важното е че ще има Брадър и забавата ще бъде най-вече ТУК. Е, в началото ще недоволстваме както винаги и ще мърморим, какви звИзди  са пък тези dontknow ... от къде ги намериха, това ли ни е ВИП-а и има ли изобщо ВИП у нас ooooh! Но после ще ги поопознаем, ще ''заживеем с тях'',  предполагам всеки от нас ще си намери някой, който да му е по-симпатичен от останалите и ще си го защитава, а БЪЗИЦИТЕ на чужд гръб и безпощадната критика, няма да бъдат спестени на никой, нито на тези от къщата, нито на продуцентите и на горкия Ники Кънчев(ако още е водещ) А като свърши, ще ни е мъчно и ще ни липсва.

 за All Stars - май нищо не е споменавано и колко ще продължи този път шоуто.

Това което поставям отдолу, е от Нова Нюз - изглежда ще е доста по-различен сезон от предишните - изгарям от любопитство, кое, как ще е и нямам търпение вече, а има цял месец до СТАРТА Sad  
 Дано пак има излъчване на живо(един от най-големите плюсове на Брадъра) и да е наистина 7/24, но не от фитнес залата
(всъщност, дали ще имат фитнес newsm78)


*******************************************************************


  VIP Вrother "Образцов дом" - манипулациите вече започнаха


Изувате чехлите пред вратата и влизате в “Образцовия дом” на VIP Brother. Посреща ви Азис в пионерска униформа, репетиращ "Високи сини планини" за манифестацията в двора.

 

 Щипвате го по бузата, взимате набързо един бонбон “Черноморец” от кутията на секцията в хола и отивате към кухнята, където

 Райна в носия, не ви обръща никакво внимание, защото е заета да вари сладко от рози - любимото на Орлин Павлов, който тази вечер ще бъде в градска отпуска от казармата и къщата се готви за посрещането му  
 

Позавъртявате се малко, отегчени разлиствате вестник “Работническо дело” с надеждата някой друг съквартирант да се появи, но в “Образцовият дом” всички са изключително заети.
 
    Учителката по география Златка, проверява контролното на Азис и хич не е доволна от резултата, защото той не знае Иран или Ирак е по-правилно да се изпише.

Само милиционерът Фънки, се шляе наоколо, чакайки Златка да се освободи, за да му напише доклада до началника за “вредните западни влияния” в къщата.
 

Така щяха да изглеждат някои от любимите ви участници от миналите сезони, ако обитаваха тазгодишния “образцов дом”. В какви образи ще се е появят новите съквартиранти и кои са те, ще стане ясно съвсем скоро Но едно е сигурно - манипулациите и забавата, ще имат централна роля в сезона VIP Brother “Образцов дом”, който ще стартира през септември.

Последна редакция: нд, 10 авг 2014, 07:32 от Mari_Mar

# 62
  • Мнения: 4 418
Дано наистина се покаже нещо ново и свежо от екрана .

Ново и свежо малко трудно ще стане, освен ако за пръв път ще гледаш това предаване в беге варианта му. И въпреки това пак му давам шанс, пък и колко е то, 30-тина минути и при лайф максимум до час предаване, по начина по който мисля да гледам.

# 63
  • Мнения: 4 607
И аз се записвам. Не съм сигурна колко ще са ми интересни препратките към соца, но ще му дам шанс. Wink

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 26 660
трябва и обстановката в къщата/обзавеждането да е от 60-70-80-те год.,без екстри и глезотии...

# 65
  • Мнения: 3 959
Може би за хранене ще имат само основни неща. Разни глезотиики едва ли ще има.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 26 660
никаква сьомга,каперси,зехтин... Naughty

# 67
  • Мнения: 4 418
По-яко ше е ако е соц лукс, корекомска къща и т.н.

Колкото се може по-малко внимание на елементарни битовизми!

Сървайвър - по би ти виту!

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Започнало е построяването на "Образцовия дом"

http://vbox7.com/play:fdb7f9a761&start=11

# 69
  • Мнения: 4 418
Няма дървена ламперия?  doh  Пълен фейл!

# 70
  • Мнения: 40
Нищо ново под слънцето, отново ще гледаме куп лигни как се правят на интересни по цял ден... Не знам защо но много го намразих този Биг Брадър, особено като е с ВИП персоните.

# 71
# 72
  • софия
  • Мнения: 2 543
Честно казано, този формат ми омръзна. Гледаме едни и същи похабени лица, които имат нужда от освежаване на реномето си и се тъпчат в къщата. Много ми се искаше да пуснат Биг Брадър! С обикновени и непознати хора...
  bouquet

# 73
  • Мнения: 4 418
Оня ден почна ВИП (селебрити) ББ в УК с ЛГБТ участие, дали и в БГ брадъра ще вкарат подобен съквартирант?

Скрит текст:

# 74
  • Варна
  • Мнения: 18 119
Оня ден почна ВИП (селебрити) ББ в УК с ЛГБТ участие, дали и в БГ брадъра ще вкарат подобен съквартирант?

Скрит текст:
Че то досега май  във всяко бг издание е имало по един такъв. Нищо ново под слънцето дето се казва, даже са ми омръзнали... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт