Кой какви сериали гледа? - Тема 10

  • 41 972
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 3 959
АВС са поръчали допълнителни епизоди на някои от сериалите си
Modern Family, The Middle, The Goldbergs и Black-ish получават по два допълнителни епизода, което прави по общо 24 за всички.
Castle и Once Upon a Time получават по един допълнителен епизод, общо по 23 за сезона.
Resurrection също получава един, общо 15 за сезона.
Grey’s Anatomy - два допълнителни епизода, общо 24 за сезона.

# 736
  • Мнения: 534
Чудех се откъде 'обвиненото момиче Ребека' ("Как да ти се размине убийство") ми е познато - 'ми то било Роузито Ларсън, дека му разледваха мърдъра в цели 2 сезона на "Килинг"-а  Joy

# 737
  • UK
  • Мнения: 3 959
В случай, че тук има фенове (как ли пък не) - прекратяват Хъни Бу Бу, понеже гаджето на мама Джун бил осъждан насилник на деца. Телевизията не иска да има нищо общо с тези хора и дори няма да излъчи заснетия пети сезон.

# 738
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Пет сезона?!?!?!?!??!?

# 739
  • Мнения: 534
Хъни Бу Бу...  Thinking Звучи крайно подозрително, .... как не са се усетили  Crazy Joy ... цели 5 сезона...  Joy

# 740
  • София
  • Мнения: 44 122
Те пък чак сега ли са го разбрали Simple Smile

# 741
  • UK
  • Мнения: 3 959
Доколкото знам, тя живееше с един мъж и скоро се разделиха, и тя сега се среща с въпросния, и като са разбрали, ТЛС са ги отрязали отвсякъде, не искат изобщо името им да се свързва с телевизията и затова няма да излъчат заснетия пети сезон.

# 742
  • София
  • Мнения: 44 122
аха... аз явно съм попадала само с другия (фен съм на тлс, много от предаванията ме радват, ама това трудно го трая)... те май щяха и да се женят с онзи... но явно е имало разни случки Simple Smile

Грим нямаше ли да почват днес или съм се объркала нещо?

# 743
  • UK
  • Мнения: 3 959
Те само другия са давали, сега лятото имаше новини че са се разделили и сега това. Simple Smile

# 744
  • Мнения: 534
Моите съболезнования на феновете на Хъни Бу Бу... к'вот' са разбрали за 4 сезона, т'ва Ш'им остане  Laughing



Оспамихме темата на  Бебето Crazy Joy ... Макар, че си плаче за нова тема  Wink  bouquet

# 745
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А какво е това Хъни Бу Бу. Shockednewsm78
Честно кви разводи,кви драми  Crazy

# 746
# 747
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Crazy Ясно   Peace

А Грим утре го чакаме по торентите  Heart Eyes Peace

# 748
# 749

Общи условия

Активация на акаунт