Диета+кърмене

  • 3 843
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 710
За отслабване от само себе си не си спомням да съм споменавала нещо Rolling EyesРежим му е майката и воля, дисциплина!Това, което обаче изрично подчертавам/макара че много майки не ми вярват/ е, че този режим е напълно съвместим с кърменето.Защото трябва да се  слабее бавно и здравословно, драстичните диети в крайна сметка докарват само умрели от глад мастни клетки, които после се пълнят и от "въздуха Wink
Ти така ли отслабна?Някъде гледах твоя снимка и беше слабичка!Или никога не си била дебеланка...да не решиш,че се заяждам,сериозно питам!

# 16
  • Мнения: 3 479
И аз се присъединявам. Днес ходих за малко по магазините, за да си купя пантолон, че още ходя с бременските. Направо изпаднах в депресия. Cry Обаче апетитът ми е огромен. От това кърмене направо ставам дзвер като видя ядене.
Онзи ден даже си лепнах една лентичка за килограмите в подписа, че като си го видя всеки път много да ме е срам мнооого и да се мобилизирам.
Да допълня за протокола, че и аз не отслабвам от кърмене. Практиката вече два пъти го доказва и не вярвам третият път да е различно Naughty

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дааа и аз ще следя за още идей ама това в цитата за момента горе долу гледам да го спазвам
Кърменето помага на запасите от бременността да се топят  Mr. Green Затова ам мисля да съчетавам яко кърмене с малко на здравословно ядене и когато не ме мързи  Tired гимнастика.  Heart Eyes
ето тук още информация за отслабване и кърменето

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Ти така ли отслабна?Някъде гледах твоя снимка и беше слабичка!Или никога не си била дебеланка...да не решиш,че се заяждам,сериозно питам!
Ама разбира се, тук сме да си помагаме, не да се заяждаме - точно така отслабнах след раждането - 8 килограма.Така отслабвам и сега, когато се случи да кача някое и друго кило.Адски ми е трудно да намаля въглехидратите, защото съм пристрастена към шоколада EmbarassedИначе минавам за слабичка, да Flutter

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте,момичета Hug
Аз също като вас имам да свалям килограми.Преди седмица започнах безвъглехидратната диета или по точно НИско въглехидратна диета-точно по описания начин на belinda .Има ефект,да ви кажа.....
Ако искате започвайте и вие Hug

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 193
belinda вземи да споделиш някое примерно меню,да помогнеш на момичетата.... Thinking  Flutter Какво ще кажеш?

# 21
  • София
  • Мнения: 11 710
Здравейте,момичета Hug
Аз също като вас имам да свалям килограми.Преди седмица започнах безвъглехидратната диета или по точно НИско въглехидратна диета-точно по описания начин на belinda .Има ефект,да ви кажа.....
Ако искате започвайте и вие Hug
Нали знаеш удавника и за сламка се хваща.Би ли казала какво точно съдържа тази диета и за колоко време колко килца си свалила?

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Хайде и аз да се присъединя - има  да свалям 10-12 кг, все се надявах, че от кърмене сами ще слязат, ама не! Вече девети месец кърмя, че и на работа почнах да ходя, цял ден тичм, ама без диетка нищо не става! А ме е страх да мина само на плодове и зеленчуци, тогава какво ще папка мойта кукла?
Искате ли да си направим темичка на отслабващите кърмачки и да споделяме кой до къде е - така ще имаме стимул, че иначе лично аз не виждам как ще отслабна докато кърмя!

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
belinda вземи да споделиш някое примерно меню,да помогнеш на момичетата.... Thinking  Flutter Какво ще кажеш?
Веднага.
Сутрин кафенце с мляко и една палачинка с  разтопен кашкавал/ако обичате да закусвате де, защото аз рядко го правя/.
Преди обед - фреш грейпфрут.
Обяд - ястие, сготвено по рецепта за нисковъглехидратна диета.По-долу давам линк, от където аз си готвя.Манджичките са супер, стават за цялото семейство.Примерно пиле с броколи и сметана; пържоли с гъби; варено постно зеле; телешко варено; супа-топчета; пържени яйца и пр.
Следобяд - кисело мляко или палачинка със сирене, киви.
Вечеря - голяма салата с дресинг и парче шунка.
Е това ако е глад, здраве му кажи!
Ето и линка:
http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=10&sid=a10d64bb … 7fb2b52cc18bae618
Момичета, успех  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 11 710
Аз съм ЗА!!!Дано се засрамя пред другите и се взема в ръце!Всъщност от 10 дни го правя и резултат уж имаше 1 кг.,ама сега гледам,че пак съм го възстановила! Силно се надявам като започнат дългите разходки на топло,да спомогнат за разграждане на тлъстинките!

# 25
  • Мнения: 694
И аз съм от дебелите и депресираните.Преди 1 месец се хванах да свалям-за 5 седмици 5 кила.Обаче сега покрай рождения ден на мъжа ми качих 1-имам да свалям към 10-надявам се да сваля 5 до края на пролетта,а останалите началото на лятото.
Ето какво ям аз.
Сутрин задължително една топла чаша вода-нагладно
закуска-прясно обезмаслено мляко и мюсли ил пък фитнес.
обяд-салата плюс една кофичка Данон Активия-голяма
следобяд 2 плода
вечеря-каквото си ядем на вечеря,салата и плод.
в никакъв случай нсе гладувам Wink

# 26
  • Мнения: 153
Ali97Страхотно предложение направи и се радвам , че имаме толкова съмишленици!
Аз съм голям привърженик на диетите,защото при мен са имали страхотен ефект, но само със съдействието на диетолог.
Вие какво мислите за лунната диета, защото утре е пълнолуние, но малко се притеснявам да не се отделят токсини в кърмата.
Е сега да си призная колкото и да ме е срам, че в момента тежа 80 кг Embarassed,надявам се до края на месеца да има промяна!

# 27
  • София
  • Мнения: 11 710
Аз все пак мисля дали към средата или края на март да не направя диетата на Скарсдейл,за която бях споменала.При нея не се гладува /аз и не мога/,аде си се почти всичко,просто ще увелича количеството,макар в нея да няма фиксирани количества!Само се притеснявам как това ще се отрази на кърмата ми.На мен и сега ми се струва,че на моята дъщеря не и достига!
Иначе идеята за темичка на заслабващите е повече на Rumi_Deni.

# 28
  • Мнения: 398
Аз съм секцио и когато беба стана на 1,5 месеца, започнах да правя едни упражнения за стягане на корема. Има ефект определено. От време на време ходя и на work-out, за да сваля някоя и друга калория. Но и аз имам 10 килограма, за да се върна към старото тегло. От тази седмица спрях всякакъв шоколад и сладки неща и гледам да не ям много хляб. За сега няма кой знае колко видим резултат, но се надявам лека-полека за стане, защото ме е страх да не ми намалее кърмата. Аз обаче си пийвам много пресно мляко, може би  е добра идея да го заместя с поне 2%.

# 29
  • Мнения: 694
Я кажи каква е тази диета на Скарсдейл?

Общи условия

Активация на акаунт