Миродато Бийч, Гърция

  • 28 127
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета
Имам нужда от информация.
Трябват ми кординати на вили, които се дават под наем в Миродато бийч - Гърция.
Благодаря Ви предварително за помоща.  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 3 771
Имаш предвид Skala Avdiron, Ксанти или Erodios, Ксанти нали ?
Ако е за там мога да ти помогна...Наскоро минах от там заради едно момиче от форума и ги видях.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Имаш предвид Skala Avdiron, Ксанти или Erodios, Ксанти нали ?
Ако е за там мога да ти помогна...Наскоро минах от там заради едно момиче от форума и ги видях.



Ние се каним на 3ти да сме там някъде Миродато , Фанари , Порто Лагос.
Ако имаш нещо конкретно - давай.

# 3
  • Мнения: 26
Да, да .......
Точно за там става въпрос. Ще съм изключително признателна ако споделиш някакви контакти на вили, апартаменти, хотели........
Ние се каним да посетим Еродиос (Миродато бийч) след една седмица и проверихме в интернет, но информацията е доста оскъдна.  Rolling Eyes
 

# 4
  • Мнения: 26
Хиляди благодарности на Блед за цялото съдействие, сега ще разгледам всички оферти Hug

# 5
  • Мнения: 142
Ние през юни ,за уикенд,  бяхме  в този семеен хотел  в Миродато бийч http://xanthi.holiday-in-greece.net/myrodatou/myrodatou_hotels.html

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 945
djuliv точно за този хотел има много негативни мнения , можеш ли да кажеш твоето мнение , също цена , наличност на места и т.н.

# 7
  • Мнения: 26
Предполагам, че от най-голямо значение е - Кой с Какви очаквания тръгва за Гърция. Имам чувството, че хубавия плаж и чистата вода могат да бъдат най- важните фактори за положителна оценка.

# 8
  • Мнения: 142
djuliv точно за този хотел има много негативни мнения , можеш ли да кажеш твоето мнение , също цена , наличност на места и т.н.
Ами...хотелът - нищо особенно , ние  бяхме за 1 нощ и  ставаше ,само нощувахме,кухнята в ресторанта е  ок, плажа е прекрасен . Цената през юни беше 40евро - скромна ,двойна стая-две легла,в коридора забелязахме хладилници/,в които може да бъде поставена храна -от гостите на хотела/.

# 9
  • Мнения: 26
Ами мисля, че това е предостатъчно за една нощувка.


Споделете и други места, плажове, които си заслужава да бъдат посетени.

# 10
  • Мнения: 142
Ние посетихме Ксанти,Фанари,уникалния м-р над водата-св.Никола до Порто Лагос.

# 11
  • Мнения: 26
И ние сме ходили там, прекрасно място.
Всеки, който минава през Порто Лагос задължително да разгледа тази забележителност

# 12
  • Plovdiv
  • Мнения: 296
Не знам дали ще ти помогне това, но аз лично си бях харесала ето този къмпинг http://www.camping-natura.gr/bg, освен местата за каравани и палатки имат и бунгала, още юни им бях писала за подробности за настаняването, бяха много любезни хората, веднага ми отговориха на емейла, говорят на български, хареса ни, но нямам лични впечатления, тази година не можахме да отидем!

# 13
  • Мнения: 142
Ние минахме и през къмпинг Натура,наши приятели бяха там ,хареса ни  къмпинга,прекрасния пясъчен, плитък и чист плаж,спокойствието.

# 14
  • Plovdiv
  • Мнения: 296
Ние минахме и през къмпинг Натура,наши приятели бяха там ,хареса ни  къмпинга,прекрасния пясъчен, плитък и чист плаж,спокойствието.
На нас точно това ни хареса - близостта до морето, страхотния плаж, многото пространство за игра на децата, даже в емейла собствениците ми бяха писали да не забравим да вземем колелетата на децата  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт