Outlander

  • 79 501
  • 766
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Има ли фенки на високопланински сексапил... Wink



http://www.imdb.com/title/tt3006802/?ref_=nv_sr_2


# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
О, да, падам си по шотландски бойци  smile3508

Скрит текст:

# 2
  • София
  • Мнения: 27 317
за фенки не знам, но има феН на невероятната Кайтриона Балфе  Heart Eyes
Истинска лятна находка е сериалчето. Нещо толкова по-различно от заливащите ни други сериали.

Само ще помоля за тези, които са чели книгите да слагат спойлери, като пред спойлера да пише, че става въпрос за нещо, което се е случило в книгата, а не в серията. Wink

# 3
  • Мнения: 1 163
И за мен това е откритието на летния сезон! Сериала е страхотен, фенка съм както на планинеца, така и на прекрасната главна актриса. Искам да открия и книгата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 216


Ето едно интервю с двамата.
(И аз си мислех че е Кейтриона, но на всички интервюта упорито го произнасят Катрина.)
И на мен много ми допада нестандартната и красота. (Такава съвършена кожа не съм виждала на екран при "полеви" условия от на тази на Лори от The Walking Dead Game of Thrones.

И едно със Сам Хюън (Сигурно му е писнало тотално вече все да го питат за тоя килт.)
http://insidetv.ew.com/2014/08/08/outlander-sam-heughan-jamie-interview/

Добре че не са го взели в Game of Thrones . Щеше да загине без време, а тук поне 10 сезона ще е главно действащо лице. И тяло Blush

От постера и резюмето, изобщо не очквах да ми допадне толкова сериала, но наистина най-свежото от известно време насам.

# 5
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Записвам се в темата   bouquet
Невероятен серила наситна,дано попадам на повече такива,от колкото на някви посредствени,които се моля да бъдат прекратени по-бързо  ooooh!

Не съм гледала последния епизод понеже бях на море,но ще се поправя  Flutter

# 6
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Записвам се и аз. Довечера ще гледам пилотката, почвам го заради любимата Лоте Вербеек.

# 7
  • Мнения: 6 390
Благодаря и аз за темата   bouquet .
Отдавна ми се гледаше такъв сериал. Харесва ми потапянето в епохата, начинът, по който говорят. И да, не мога да отрека, че позаглеждвам Laughing червенокосия шотландец. Отделно от това, надявам се на интригуващо завързване на сюжета в следващите епизоди.

# 8
  • Мнения: 534
Много приятно ме изненада сериалчето  Simple Smile , ... а и таквоз изобилие на мъже ... с полички Heart Eyes

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Запис. Hug

# 10
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Вместо запис  Wink, за по-нетърпеливите като мен, по тракерите е качен 4-ти епизод.
Ето линк към замунда
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=415877&hit=1

# 11
  • София
  • Мнения: 4 142
И аз при вас! Гледам го с кеф, даже и половинката го гледа с мен!  Laughing

# 12
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Изгледах първите два епизода. Дотук не ме грабна кой знае колко като фабула, но визуално е изключително завладяващ, а музиката и акцентът на шотландците- разтапящи, така че ще гледам и занапред.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
И на мен саундтрака много ми харесва  Peace
Поздрав:

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 15:56 от Amidala

# 14
  • Мнения: 6 390
O, да, музиката! Доставя ми истинско удоволствие да слушам тази от началните надписи. Става ми едно такова... приказно Grinning .
Не знам докъде сте гледали и не искам да ви спойлирам. Най-общо казано след четири изгледани епизода сериалът е задържал вниманието ми и съм сигурна (е, хайде да е 'почти сигурна'), че ще изгледам останалите дванадесет. Липсва ми може би малко по-бързо, по-интензивно действие. Но това не е някакъв дефект - Outlander се превръща в любимия ми вечерен, отпускащ сериал.

Поразрових официалната страница на сериала - http://www.starz.com/originals/outlander , има интересни неща. Тестът на края на страницата определи, че
Скрит текст:
You belong in 1740s Scotland
You clearly have a passion for adventure, and the drive to survive in any situation. 1740s Scotland is no picnic, and you're knee-deep in mud, hay, and horse manure. Everything you eat you either kill or grow yourself, and your castle is hammered by howling winds and torrential rain. But a roaring fire, a tankard of Rhenish, and the company of your clan are your idea of heaven. Just keep an eye out for Redcoats, they rarely take it easy on you.



 Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт