Outlander

  • 79 304
  • 766
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Има ли фенки на високопланински сексапил... Wink



http://www.imdb.com/title/tt3006802/?ref_=nv_sr_2


# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
О, да, падам си по шотландски бойци  smile3508

Скрит текст:

# 2
  • София
  • Мнения: 27 187
за фенки не знам, но има феН на невероятната Кайтриона Балфе  Heart Eyes
Истинска лятна находка е сериалчето. Нещо толкова по-различно от заливащите ни други сериали.

Само ще помоля за тези, които са чели книгите да слагат спойлери, като пред спойлера да пише, че става въпрос за нещо, което се е случило в книгата, а не в серията. Wink

# 3
  • Мнения: 1 162
И за мен това е откритието на летния сезон! Сериала е страхотен, фенка съм както на планинеца, така и на прекрасната главна актриса. Искам да открия и книгата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 216


Ето едно интервю с двамата.
(И аз си мислех че е Кейтриона, но на всички интервюта упорито го произнасят Катрина.)
И на мен много ми допада нестандартната и красота. (Такава съвършена кожа не съм виждала на екран при "полеви" условия от на тази на Лори от The Walking Dead Game of Thrones.

И едно със Сам Хюън (Сигурно му е писнало тотално вече все да го питат за тоя килт.)
http://insidetv.ew.com/2014/08/08/outlander-sam-heughan-jamie-interview/

Добре че не са го взели в Game of Thrones . Щеше да загине без време, а тук поне 10 сезона ще е главно действащо лице. И тяло Blush

От постера и резюмето, изобщо не очквах да ми допадне толкова сериала, но наистина най-свежото от известно време насам.

# 5
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Записвам се в темата   bouquet
Невероятен серила наситна,дано попадам на повече такива,от колкото на някви посредствени,които се моля да бъдат прекратени по-бързо  ooooh!

Не съм гледала последния епизод понеже бях на море,но ще се поправя  Flutter

# 6
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Записвам се и аз. Довечера ще гледам пилотката, почвам го заради любимата Лоте Вербеек.

# 7
  • Мнения: 6 388
Благодаря и аз за темата   bouquet .
Отдавна ми се гледаше такъв сериал. Харесва ми потапянето в епохата, начинът, по който говорят. И да, не мога да отрека, че позаглеждвам Laughing червенокосия шотландец. Отделно от това, надявам се на интригуващо завързване на сюжета в следващите епизоди.

# 8
  • Мнения: 534
Много приятно ме изненада сериалчето  Simple Smile , ... а и таквоз изобилие на мъже ... с полички Heart Eyes

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Запис. Hug

# 10
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Вместо запис  Wink, за по-нетърпеливите като мен, по тракерите е качен 4-ти епизод.
Ето линк към замунда
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=415877&hit=1

# 11
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз при вас! Гледам го с кеф, даже и половинката го гледа с мен!  Laughing

# 12
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Изгледах първите два епизода. Дотук не ме грабна кой знае колко като фабула, но визуално е изключително завладяващ, а музиката и акцентът на шотландците- разтапящи, така че ще гледам и занапред.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
И на мен саундтрака много ми харесва  Peace
Поздрав:

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 15:56 от Amidala

# 14
  • Мнения: 6 388
O, да, музиката! Доставя ми истинско удоволствие да слушам тази от началните надписи. Става ми едно такова... приказно Grinning .
Не знам докъде сте гледали и не искам да ви спойлирам. Най-общо казано след четири изгледани епизода сериалът е задържал вниманието ми и съм сигурна (е, хайде да е 'почти сигурна'), че ще изгледам останалите дванадесет. Липсва ми може би малко по-бързо, по-интензивно действие. Но това не е някакъв дефект - Outlander се превръща в любимия ми вечерен, отпускащ сериал.

Поразрових официалната страница на сериала - http://www.starz.com/originals/outlander , има интересни неща. Тестът на края на страницата определи, че
Скрит текст:
You belong in 1740s Scotland
You clearly have a passion for adventure, and the drive to survive in any situation. 1740s Scotland is no picnic, and you're knee-deep in mud, hay, and horse manure. Everything you eat you either kill or grow yourself, and your castle is hammered by howling winds and torrential rain. But a roaring fire, a tankard of Rhenish, and the company of your clan are your idea of heaven. Just keep an eye out for Redcoats, they rarely take it easy on you.



 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт